Ja mislim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au brate mili koliko si morbidan. Jel sam tebi ono beshe pre par meseci prebacila da si rekao najmorbidniju stvar koju sam ikada prochitala na krsti, ili sam te pomeshala sa nekim?

zasto,samo realan..sreca ne dolazi iz gaca vec iz mozga...zasto li otvaras teme koje suprotstavljas jedno drugoj....prvo o robotima gde si pisala o mozgu,a sada ova glupa teme...ili si u medjuvremenu postala srecnija...????...:)
 
E...gledala sam CSI...neki tip stidljiv pa ne mozze da nadje devojku...pa onda navata jednu i probushi joj lobanju da napravi od nje zombija koji che ostati pored njega...svashta im pada na pamet! :D
P.S. Jedna cura je umrla od toga, znachi nije bila srechna, a druga koja je prezzivela se ne secha ni kako se zove, chisto sumnjam da je i ona srechna tako bez mozga...:(
 
E...gledala sam CSI...neki tip stidljiv pa ne mozze da nadje devojku...pa onda navata jednu i probushi joj lobanju da napravi od nje zombija koji che ostati pored njega...svashta im pada na pamet! :D
P.S. Jedna cura je umrla od toga, znachi nije bila srechna, a druga koja je prezzivela se ne secha ni kako se zove, chisto sumnjam da je i ona srechna tako bez mozga...:(

i bi odgovor....i bi smo srecni.....:D:D
 
Jako teshko pitanje jer se zasniva na predpostvci onih koji ga imaju da ako ga ne bi imali bili bi sretjniji.Oni koji ga nemaju ne mogu da nam kazu jer ni ne razmishljaju o tim stvarima...ichemu.Ko shto mudri ljudi 4umski gore vec spomenushe,mislim da je trik u sposobnosti da imashj switch off dugme kad zatreba.(:..i truditi se da ne shvatash stvari suvishe ozbiljno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top