RC MODELI AVIONA I HELIKOPTERA

www nesa:
Nameravam da ponovo nabavim model radikomandovanog helikoptera (jedan sam imao pre 30 godina)pa me interesuje da li se neko time bavi ili smo ostali i dalje na balzi,papiru i gumicama.
Nessa
Sta fali balzi,gumicama i papiru.Naravno da stvari idu napred.Pitanje je samo sta tebe zadovoljava i koliko para imas.Najbolje je da se raspitas u najblizem aero klubu.
 
nažalost kod nas stvarno nema nikoga ko se bavi malo više sa rc modelima.videću još 18 aprila.
u novom sadu je na čeneju skup modelara.
inače našao sam kompletan model RTF(ready to fly) sa poštarinom iz hong konga i to za 220 evra.
ako još neko želi da naruči možemo dobiti popust.
ili će svi sačekati da ga ja dobijem.
za sada ako ikoga interesuju ovi modeli neka posećuje stranu http://www.uputstva.co.yu/aviomodeli/aviomodeli.htm
 
Mene ne zanimaju helikopteri...ali bi mi dobro dosao jos koji servo tako da bi bilo lepo kad bi mogao da narucim negde koji komad...Kako, odakle narucujes taj model?
Iskreno, mislim da su elektro-helikopteri bezveze...bolji su metanolci...uopste elekro motori...juce mi izgoreo motor na nekim kolicima...znaci toko se ugrejao da je istopio ceo oklop, otisli zupcanici...sve do k...sto mi se sa metanolcima nikad nije desilo...a nije istina da se malo ljudi bavi RC modelarstvom...ja ih znam dosta ali kod nas stvari idu drugcije...nekako svi rade sami za sebe...uf, raspisah se...:)
JA sam zainteresovan za neku elektroniku pa se javi:)
POzdrav!
 
Evo ti adrese u hong kongu
http://rc-expert.com/
imaju stvarno sve od opreme
u pravu si-dosta ljudi se sami bave modelima. Ja sam pre 30 godina imao 2 aviona i helikopter, svi normalno na nitro i tada je stanje bilo isto.
Ništa se nije promenilo,svako radi za sebe.Pošto tek sada imam više vremena pokušaću da sakupim ljude koji žele da se bave modelima i oformim klub.Za početak samo elektro modeli jer su sus motorni skupi.
Mislio sam da nabavim 2-3 helikoptera i 3-4 aviona ali za sada je to sve u planu.Prvo da mi stigne ovaj jedan kojim mogu da letim i u sobi.Ako bi bilo bar 20 tak članova sa članarinom od 10 evra mesečno ,za godinu bi sigurno kupili sve te modele a kanije bi prešli na sus.Gore imaš adresu mog sajta pa je proširi dalje da vidimo koliko ima zainteresovanih.
Neša
 
Kolko vidim na ovom sajtu u hong-kongu mogu samo da se naruce kompleti avionia , helikoptera i slicno...meni trebaju samo servoi...:(
A kako ces da narucujes..imas kreditnu karticu ili sta?
Ja sam cesto razmisljao o western unionu ali su bre mnogo skupi...uopste mi se ne isplati...
 
preko Western uniona ne možeš da pošalješ pare to je VELIKA LAŽ,samo da primiš.Vizu možeš da dobiješ za sedam dana uplatom od 20 evra u RAIFFEISEN banci.
Za ovu informaciju treba da vodiš na ručak.
Ima samo jedan MALI problem,vizu ne primaju sajtovi kojima se plaća preko PAY PAL sistema.Kod njih Srbija ne postoji pa nemoj ni da se registruješ.
Nadam se da se vidimo u Novom Sadu 18.4.2004 na aero mitingu.Nesssa
 

Back
Top