POMOC ZA NOD32
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: POMOC ZA NOD32

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Angry POMOC ZA NOD32

imam jedno pitanje u vezi ovog antivirusa,jucer mi je imao 88 inficiranih objekata a obrisano kao 3 i kad pokrenem in depth anyalis on nista ne pronadje kako to??u cemu je problem??moze pomoc kako da ih nadjem i obrisem??

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POMOC ZA NOD32

@nolle17

Kao prvo, trudi se da teme NE PONAVLJAŠ! Jer ista takva tema, a koju si takođe ti postavio pre nekih mesec dana, postoji samo malo dole niže na spisku!

Kao drugo, vidim da uopšte nisi izvukao neke pouke u vezi sa NOD-om jer stalno imaš nekih problema u vezi sa brisanjem zaraženih fajlova koje ti on otkriva, a ovamo si me udavio da ti pronađem Kasperskog sa licencom, koga si kako vidim opet šutnuo u zapećak!

Mislim, stvarno šta reći posle ovoga! Neko stvarno ne zaslužuje da mu se izađe u susret!

Ističe se
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Eto ti sad...Hmm...lik muke muci sa svojim kompom,ne moze da izadje na kraj snjim tj. virusima a hteo bi drugima da upada u racunar...E pa sinko to ne ide tako Od te rabite nista biti nece

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

kaspersky sam skinuo i kad sam ga pokusao instalirati rekao je da je fail corupt i nisam ti hteo dosadjivati a ono sto se tice teme sto ti kazes da "dole" pise nisu mi nista pomogli tako da nemas sta da se ljutis pozdrav

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    @nolle17

Kao prvo, trudi se da teme NE PONAVLJAŠ! Jer ista takva tema, a koju si takođe ti postavio pre nekih mesec dana, postoji samo malo dole niže na spisku!

Kao drugo, vidim da uopšte nisi izvukao neke pouke u vezi sa NOD-om jer stalno imaš nekih problema u vezi sa brisanjem zaraženih fajlova koje ti on otkriva, a ovamo si me udavio da ti pronađem Kasperskog sa licencom, koga si kako vidim opet šutnuo u zapećak!

Mislim, stvarno šta reći posle ovoga! Neko stvarno ne zaslužuje da mu se izađe u susret!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

znaci nikako da rusim sistem jedino?e bas vam hvala.

Citat Original postavio mornar_popaj Pogledaj poruku
    Eto ti sad...Hmm...lik muke muci sa svojim kompom,ne moze da izadje na kraj snjim tj. virusima a hteo bi drugima da upada u racunar...E pa sinko to ne ide tako Od te rabite nista biti nece

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nolle17 Pogledaj poruku
    ... a ono sto se tice teme sto ti kazes da "dole" pise nisu mi nista pomogli tako da nemas sta da se ljutis pozdrav
    @nolle17

Znači kako ti rezonuješ stvari, po tebi ja sasvim Ok duplirati teme SA ISTIM NAZIVOM i SKORO ISTOM PROBLEMATIKOM u njima, samo zato što nisi dobio zadovoljavajući odgovor na prvo pitanje?! Ovde očigledno neko nema šta da radi, pa samo štancuje teme!

A to što je fajl Kasperskog kojim slučajem bio oštećen (ja to nisam mogao da znam jer sam ti dao samo link), pitam se, zar je tebi toliko komplikovano da isti pronađeš negde na Google-u ili nekim Warez sajtovima, s obzirom da imaš još uvek važeći licence key ?!

Početnik
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

ljudi, jel ima neko licencu za nod32 antivirus? hitan je slucaj... hvala unapred..

Primećen član
    Učlanjen
    28.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne verujem treba ti nod 32 fix koji trial pretvara u normalni antivirus mozes naci na nekim discovima iz casopisa ili slicno probaj da nadjes ako ne mozes mogu ja da potrazim kod mene mada ne obecavam da cu naci.

Slične teme

1. POMOC ZA NOD32
    Autor nolle17 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.05.2008., 01:40
  2. nod32
    Autor nolle17 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.08.2007., 13:22
  3. pomoc oko NOD32
    Autor stealth u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 23