Windows sifre za korisnicki racun

@top modelsica
Cini mi se da nisi dobro razumela.U naslovu teme pise "Windows sifre".Znaci radi se o windows user account-u (na kompu dakle),a ne o mail i slicno ;)

@nolle17
Uvek postoji nacin.Makar to bilo i lupanje glavom u zid kao u onom vicu:"Seti se budalo ubice te" :D
Ozbiljno,bilo je jako mnogo price o tome.Pogledaj,verovatno ces naci nesto korisno...
Ja licno nisam za upucivanje bilo koga u tom smeru.Mislim svidja se i meni da nekom upadnem u komp,svi mi o tome razmisljamo (ili smo razmisljali),ali treba nekad biti pametan i postovati neciju privatnost.Kljucna rec->umerenost ;) Pozzz
 
ma covece boziji meni to treba da udjem kod sebe na administratorski racun mene ne zanima da upadam kod bilo koga to mi nije fora kontas??



@top modelsica
Cini mi se da nisi dobro razumela.U naslovu teme pise "Windows sifre".Znaci radi se o windows user account-u (na kompu dakle),a ne o mail i slicno ;)

@nolle17
Uvek postoji nacin.Makar to bilo i lupanje glavom u zid kao u onom vicu:"Seti se budalo ubice te" :D
Ozbiljno,bilo je jako mnogo price o tome.Pogledaj,verovatno ces naci nesto korisno...
Ja licno nisam za upucivanje bilo koga u tom smeru.Mislim svidja se i meni da nekom upadnem u komp,svi mi o tome razmisljamo (ili smo razmisljali),ali treba nekad biti pametan i postovati neciju privatnost.Kljucna rec->umerenost ;) Pozzz
 
Ako imaš bilo koji drugi nalog koji ima administrativnu važnost tada je to lako izvesti:
1. Uđeš u taj nalog
2. dugme "Start > Run i ukucaš "control userpasswords2"
3. kada ti se otvori kartica odabereš svoj nalog (označiš) i klikneš na dugme "reset pasword" i upišeš novi pasword za svoj accaunt.
4. uloguješ se sa svojim nalogom i novim paswordom

Pozz

PS : male tajne malih maistora :)
 
Poslednja izmena:
A ako nema (a pretpostavljam da nema) još neki administratorski nalog, onda mu ne preostaje ništa drugo do hakovanje sa nekim od programa predviđenim za tu namenu, a ima ih podosta i već je bilo reči o tome!
PS : male tajne malih maistora :)
U stvari to su... male tajne VELIKIH majstora kuhinje zvane Windows, ko što bi rekli Oliver Mlakar i Stevo Karapandža !!!
smiley_emoticons_winkgrin.gif
 

Back
Top