glupo mi je uopste da pitam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrh

Zainteresovan član
Poruka
231
Znamo se 1o tak godina. Vrlo, vrlo dobre drugarice. Volim je bas puno. Putovale svuda. Delile tajne. Uglavnom moje, jer ona svojih nema. E, sad... Godinama nas dve zajedno, ja uvek u nekoj ljubavi realnoj, nerealnoj, patim i tako to...ona nema decka. Prica-ni jedan nije dovoljno dobar. Ja verujem, ne razmisljam, tako je ako tako kaze. Stalno je tu i u dobru i u zlu, tesi me, podrzava, zrtvuje se, PRAVI PRIJATELJ, ali od njene ljubavi nista i ja to tako prihvatam. I vreme prolazi...
Pre mesec dana desilo se nesto sto me zgrozlo. SADA SVE LEPO MOLIM DA SE OKANU NESLANIH SALA. Ona je maserka po struci. Masirala me hiljadu puta. I sada kao aj da te masiram, ja odmah pristanem, kao i x puta do tada. I ona pocne da mi masira grudi:eek::eek::eek: i to sve nekako neprijatno. Ja se odmah pobunim, ona kao to su neke nove tehnike masaze, te velike se pare zgrcu za tu masazu pa kao hoce da vezba, a posto ja navodno imam velike grudi ona moze sve tehnike da isproba, jer male grudi nisu dobre kao ogromne, na sta to lici da necu da joj budem model, da joj pomognem i ja DEBIL popustim i osecam se kao g.vno, ali ona nastavlja.
Masaza se prekida kada ja odskocim i odgurnem je jer osetim njene usne na mojim grudima. Pokusam kroz salu da joj objasnim da mi je to perverzno i da delujemo kao dve lezbejke, na sta ona meni kaze da sam je strasno razocarala i da ona to cini i za moje dobro, jer, PAZITE SAD OVO, "kad neko ima velike grudi i cvrste kao kamen, a nisu silikoni, mora da ima nekog profesionalca da ih masira."
Tu ja popizdim i kazem joj da je meni to bolesno, itd,itd.. ona se rasplace i ode kuci. Dva dana se nije javljala. Onda me pozvala kao da nista nije bilo. Sad se cujemo i vidjamo opet, ali ja sam se ziva us.ala da ona nije ne daj Boze gay.
STA VI MISLITE O SVEMU???????
Izvinite na opsirnosti.
 
Znamo se 1o tak godina. Vrlo, vrlo dobre drugarice. Volim je bas puno. Putovale svuda. Delile tajne. Uglavnom moje, jer ona svojih nema. E, sad... Godinama nas dve zajedno, ja uvek u nekoj ljubavi realnoj, nerealnoj, patim i tako to...ona nema decka. Prica-ni jedan nije dovoljno dobar. Ja verujem, ne razmisljam, tako je ako tako kaze. Stalno je tu i u dobru i u zlu, tesi me, podrzava, zrtvuje se, PRAVI PRIJATELJ, ali od njene ljubavi nista i ja to tako prihvatam. I vreme prolazi...
Pre mesec dana desilo se nesto sto me zgrozlo. SADA SVE LEPO MOLIM DA SE OKANU NESLANIH SALA. Ona je maserka po struci. Masirala me hiljadu puta. I sada kao aj da te masiram, ja odmah pristanem, kao i x puta do tada. I ona pocne da mi masira grudi:eek::eek::eek: i to sve nekako neprijatno. Ja se odmah pobunim, ona kao to su neke nove tehnike masaze, te velike se pare zgrcu za tu masazu pa kao hoce da vezba, a posto ja navodno imam velike grudi ona moze sve tehnike da isproba, jer male grudi nisu dobre kao ogromne, na sta to lici da necu da joj budem model, da joj pomognem i ja DEBIL popustim i osecam se kao g.vno, ali ona nastavlja.
Masaza se prekida kada ja odskocim i odgurnem je jer osetim njene usne na mojim grudima. Pokusam kroz salu da joj objasnim da mi je to perverzno i da delujemo kao dve lezbejke, na sta ona meni kaze da sam je strasno razocarala i da ona to cini i za moje dobro, jer, PAZITE SAD OVO, "kad neko ima velike grudi i cvrste kao kamen, a nisu silikoni, mora da ima nekog profesionalca da ih masira."
Tu ja popizdim i kazem joj da je meni to bolesno, itd,itd.. ona se rasplace i ode kuci. Dva dana se nije javljala. Onda me pozvala kao da nista nije bilo. Sad se cujemo i vidjamo opet, ali ja sam se ziva us.ala da ona nije ne daj Boze gay.
STA VI MISLITE O SVEMU???????
Izvinite na opsirnosti.

O cemu mi pricamo? Daj molim te . Osvesti se i bezi od nje jer u suprotnom neces moci nikada da je se okanes.
 
Ja ne znam majke mi kako bih ja reagovala da se meni tako nesto desi, prvo nikada ne bih mogla da se posle 2 dana ponasam kao da se nista nije desilo. Ne znam. Ne volim pedere i lezbejke, jer jednostavno ja to ne razumem. Ali postujem svacije opredjeljenje. A ona godinama nije imala decka jer se lozila na tebe. Tako da. Razmisli dobro o nastavku druzenja sa njom.
 
Znamo se 1o tak godina. Vrlo, vrlo dobre drugarice. Volim je bas puno. Putovale svuda. Delile tajne. Uglavnom moje, jer ona svojih nema. E, sad... Godinama nas dve zajedno, ja uvek u nekoj ljubavi realnoj, nerealnoj, patim i tako to...ona nema decka. Prica-ni jedan nije dovoljno dobar. Ja verujem, ne razmisljam, tako je ako tako kaze. Stalno je tu i u dobru i u zlu, tesi me, podrzava, zrtvuje se, PRAVI PRIJATELJ, ali od njene ljubavi nista i ja to tako prihvatam. I vreme prolazi...
Pre mesec dana desilo se nesto sto me zgrozlo. SADA SVE LEPO MOLIM DA SE OKANU NESLANIH SALA. Ona je maserka po struci. Masirala me hiljadu puta. I sada kao aj da te masiram, ja odmah pristanem, kao i x puta do tada. I ona pocne da mi masira grudi:eek::eek::eek: i to sve nekako neprijatno. Ja se odmah pobunim, ona kao to su neke nove tehnike masaze, te velike se pare zgrcu za tu masazu pa kao hoce da vezba, a posto ja navodno imam velike grudi ona moze sve tehnike da isproba, jer male grudi nisu dobre kao ogromne, na sta to lici da necu da joj budem model, da joj pomognem i ja DEBIL popustim i osecam se kao g.vno, ali ona nastavlja.
Masaza se prekida kada ja odskocim i odgurnem je jer osetim njene usne na mojim grudima. Pokusam kroz salu da joj objasnim da mi je to perverzno i da delujemo kao dve lezbejke, na sta ona meni kaze da sam je strasno razocarala i da ona to cini i za moje dobro, jer, PAZITE SAD OVO, "kad neko ima velike grudi i cvrste kao kamen, a nisu silikoni, mora da ima nekog profesionalca da ih masira."
Tu ja popizdim i kazem joj da je meni to bolesno, itd,itd.. ona se rasplace i ode kuci. Dva dana se nije javljala. Onda me pozvala kao da nista nije bilo. Sad se cujemo i vidjamo opet, ali ja sam se ziva us.ala da ona nije ne daj Boze gay.
STA VI MISLITE O SVEMU???????
Izvinite na opsirnosti.

Nije to nista, vama samo fali tu jedan lik da vas istorba dobro.:rotf:

Salim se, ona je lezba, sto znaci ako ti nisi, moras joj staviti kontrolu da se ne bi razjarila pa ti bila silovana. I zene vole velike sise.:ok:
 
Niko ne brani drugarici da voli devojke, vec je problem sto iz price izgleda da drugarica zeli samo jednu devojku, nju!
ali da neki drug (muškog opla, jelte) "želi samo jednu devojku, nju", to ipak ne bi izazvalo toliko zgražavanje, čini mi se.. bila bi tajno polaskana, malo razočarana jer "nikada ništa više neće biti kao pre" i jer "ne može da ga voli onako kako je to njemu potrebno, već samo kao druga, brata".. i ostale gadarije, ali ne i zgađena kako sada.

bedno.. koliko nismo u stanju da prihvatimo različitosti kod onih do kojih nam je navodno stalo..
 
Парка је у праву.
Има право да изабере тако нешто.
Зар мислиш да ти је мање искрена пријатељица зобг тога што је можда и заљубљена у тебе?
Друга је је ствар што те је стартовала...


Pa di si Dijenek legendo stara, koliko te dugo nisam video.:)

Pa sto me nema toliko dugo na forumu?:rotf:

Jesi se zaljubio ili sta?
 
ali da neki drug (muškog opla, jelte) "želi samo jednu devojku, nju", to ipak ne bi izazvalo toliko zgražavanje, čini mi se.. bila bi tajno polaskana, malo razočarana jer "nikada ništa više neće biti kao pre" i jer "ne može da ga voli onako kako je to njemu potrebno, već samo kao druga, brata".. i ostale gadarije, ali ne i zgađena kako sada.

bedno.. koliko nismo u stanju da prihvatimo različitosti kod onih do kojih nam je navodno stalo..

Nije problem u razlicitosti, koja u ovom slucaju ne predstavlja problem. Ja mislim da bi ona nasla nacina da razume njenu opredeljenost. Ovde je problem sto se ona na nju lozi godinama, i to treba da prihvati?????
Ne to nikako ne mogu da prihvatim kao normalno!
 
Nije problem u razlicitosti, koja u ovom slucaju ne predstavlja problem. Ja mislim da bi ona nasla nacina da razume njenu opredeljenost. Ovde je problem sto se ona na nju lozi godinama, i to treba da prihvati?????
Ne to nikako ne mogu da prihvatim kao normalno!

Што рече Парка, а кад се друг ложи онда треба да прихвати...
Једино што није нормално у целој причи је то што шума не верује више да ова може да буде искрена пријатељица...
Или се плаши да јој се не допадне...
 
Poslednja izmena:
Што рече Парка, а кад се друг ложи онда треба да прихвати...
Једино што није нормално у целој причи је то што киша не верује више да ова може да буде искрена пријатељица...
Или се плаши да јој се не допадне...

jeko kiša???? :neutral:
 
Парка је у праву.
Има право да изабере тако нешто.
prvu rečenicu sam cititrala jer godi mojoj sujeti =)
a drugu jer sam to propustila da kažem..
mi čak i ne biramo seksualno opredeljenje (tako da je malo glupo što se zove opredeljenje, al ajde)
a ne biramo ni u koga ćemo se zaljubiti (na žalost, 100x prežvakana tema)

i zašto nikad ne osuđujemo ljude zbog njihovih izbora koje mogu svesno da naprave
a redovno zbog onoga sa čim su se rodili (boja kože, poreklo) ili što su pod ko zna kojim uticajuma postali
?
 
Ту сам ја, само мање коментаришем упоследње време...
Приметио сам да овде мало ко слуша...

..niko, svi samo citaju :rotf: salim se.

Ma da niko ne zeli razmisljat, svako fura svoju pricu pa ko se sa kim uklopi, a retko ko zeli shvatit drugog i komentarisat na njegovo razmisljanje u granicama realnog, vec svi ocekuju da se prihvati samo njihovo misljenje i zelja, nista novo.
 
prvu rečenicu sam cititrala jer godi mojoj sujeti =)
a drugu jer sam to propustila da kažem..
mi čak i ne biramo seksualno opredeljenje (tako da je malo glupo što se zove opredeljenje, al ajde)
a ne biramo ni u koga ćemo se zaljubiti (na žalost, 100x prežvakana tema)

i zašto nikad ne osuđujemo ljude zbog njihovih izbora koje mogu svesno da naprave
a redovno zbog onoga sa čim su se rodili (boja kože, poreklo) ili što su pod ko zna kojim uticajuma postali
?

Pa zena koja se zaljubljuje u keshijera itekako bira u koga i u sta ce se zaljubit.:ok:
 
prvu rečenicu sam cititrala jer godi mojoj sujeti =)
a drugu jer sam to propustila da kažem..
mi čak i ne biramo seksualno opredeljenje (tako da je malo glupo što se zove opredeljenje, al ajde)
a ne biramo ni u koga ćemo se zaljubiti (na žalost, 100x prežvakana tema)

i zašto nikad ne osuđujemo ljude zbog njihovih izbora koje mogu svesno da naprave
a redovno zbog onoga sa čim su se rodili (boja kože, poreklo) ili što su pod ko zna kojim uticajuma postali
?

Ја мислим да бирамо своје сексуано опредељење али да смо поприлично ограничени у том избору.
Аали, сматрам да свако има право да изабере било шта чим неће угрозити друге.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top