Ruska gubernija ili članica EU?

RUSKA GUBERNIJA ILI CLANICA EU?

  • RUSKA GUBERNIJA (GDE CE ICI SAV NJIHOV OTPAD)

    glasova: 36 67,9%
  • CLANICA EU (JAKA I STABILNA SRBIJA)

    glasova: 17 32,1%

  • Ukupno glasova
    53
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Оваква тема и анкета су веома непоштене . Да си написао "руска губернија или ЕУ колонија" - могло би да прође, а овако је стварно испод сваког нивоа.
 
putin1.jpg
 
Po ko zna koji put: LAŽNA DILEMA. pravi odgovor bio bi: Srbija i u EU, i sa svom realno mogućom i potrebnom saradnjom s Rusijom (kao i ostalim zemljama sveta), jer je i Rusiji interes da smo mi članica EU. Svi oni itekako sarađuju, na svakom planu, "hladni rat" je odavno završen, postoje neki drugi, "ratovi" i bogme, na žalost, ratovi, ali to već i nije tema.
 
Na svoju lepu zemlju koja zivi u sreci, blagostanju i miru sa sobom i svojim susedima, na ljude koji imaju posao za koji su placeni onoliko koliko im je potrebno da bi sebi i svojoj porodici obezbedili normalan zivot, na sudove koji rade, na policiju koja nikog ne bije pendrecima, nego sluzi svojim gradjanima a progoni lopove, muvare, zlocince i ostali sljam.... Mogu ja tako do sutra, al dzaba objasnjavati tukama koji navikli u mulju i nesreci da zive, to vama dodje ko habitat
 
Na svoju lepu zemlju koja zivi u sreci, blagostanju i miru sa sobom i svojim susedima, na ljude koji imaju posao za koji su placeni onoliko koliko im je potrebno da bi sebi i svojoj porodici obezbedili normalan zivot, na sudove koji rade, na policiju koja nikog ne bije pendrecima, nego sluzi svojim gradjanima a progoni lopove, muvare, zlocince i ostali sljam.... Mogu ja tako do sutra, al dzaba objasnjavati tukama koji navikli u mulju i nesreci da zive, to vama dodje ko habitat

:rotf: :rotf: :rotf:

Koja bajka, Andersen bi ti pozavideo.

Dal je moguce da ti mislis da se svi problemi nestati ulaskom u nekakvu EU... Cuj blagostanje, i mir, a oni bombarduju gde im se hoce, policija koja ne bije pendrecima postoji samo u nekim africkim i azijskim drzavama, tamo biju drvenim motkama... :rotf:

***** ti medije i isprane(ili brainwashed sto bi sacica svesnih amerikanaca rekla)mozgove...
 
Srbija ce bit smetliste EU. Naime, postoje planovi da od vas naprave deponije za radioaktivni otpad, kao i spalionice smeca iz EU. Zato su u mnogim vasim mestima vec dosle neke Austrijske firme i vec pocele sa radom. Dakle, gubernija EUropske unije, ne.
 
Šta ti je vazalski mentalitet. :confused: Ovim radikalima i ovim Koštuničinim fanovima ništa ne znači što su nam se preci 500 godina borili za samostalnost, sad im se ne sviđa sloboda, draže bi im bilo da imamo gazde, po mogućstvu Ruse, nego da budemo ravnopravna članica neke asocijacije. Prilično neverovatno.

Kako kaže Toma Nikolić: "Srbija, na žalost, nije ruska gubernija...."

E, moji Srbi, dedovi bi vam se okrenuli u grobu kad bi videli koliko žudite za ruskim korbačem.

A najinteresantnije u celoj priči je to što većina bivših sovjetskih republika i sve države koje su bile pod ruskom čizmom posle WW2, žele da postanu, ili već jesu članice EU.

Da li je moguće da ste toliki tantusi da ništa ne možete da naučite iz tuđeg iskustva? :dontunderstand:
 
Srbija ce bit smetliste EU. Naime, postoje planovi da od vas naprave deponije za radioaktivni otpad, kao i spalionice smeca iz EU. Zato su u mnogim vasim mestima vec dosle neke Austrijske firme i vec pocele sa radom. Dakle, gubernija EUropske unije, ne.

Pa kad oni salju njihov otpad to je zbog nase koristi, samo sto mi to ne znamo:rotf:
To nam donosi smanjenje nezaposlenosti, bice nas sve manje,jer cemo umirati od njihovog radioaktivnog otpada:rotf:
 
Vi ljudi imate poremećenu percepciju realnosti....

Ko da nas neko hoće i u Rusiji i u EU, pa smo mi našli da biramo......

Ko da Rusija ima neku vajdu od nas pa bi nas primila da budemo deo njene državne teritorije...

Nije htela ni da nas pusti u onaj savez Rusije i Belorusije, baš njoj trebaju problemi neke balkanske banana države, kod da svojih nema dovoljno....:dash::dash:
 
Poslednja izmena:
E zaboravih da pitam... jel pod rusku guberniju mislis na onu sto ima boze sacuvaj mnogo nafte i gasa ili onu sto ima boze sacuvaj resursa metala ili onu boze sacuvaj ko zna kakvih sve ne resursa?

A jel pod EU mislis na onu koja nema nikave resurse sem piva i kobasica ili na onu EU koja nas je drzala pod sankcijama i bombardovala 1999. ili na one zemlje EU koje su nam u 20tom veku ubile nekoliko miliona ljudi i vise puta razrusile zemlju?

pojasni nam malo :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top