BS VS VIP

w.i.t.b.,belgrade ghetto(ali stari fazon),gru je do jaja,43zla(bad copy),njihovi ovi prti bg,pa svi mc-jevi iz te ekipe su do jaja osim za mene tibmeta.Djole(sky wikler mc)je najbolji domaci mc,ali ubedljivo najbolji.Poslusajte pesmu **** keve koliko sam dobar ili dodjite cetvrtkom u dolar da cujete kako cepa preko drum&bass-a.Sunshine je bio do jaja,ovo novo nisam slusao.Ma mrzi me da ti nabrajam a ti ako mislis da u mc-jeve ubrajas ova 2 debila iz vip-a i juica zaboravi...Bio dobar samo dok je trajao full moon a sad ne znam zasto je ovo uradio.Dokazao je da je dobar ali ovaj album mu nikako nije ttrebao.
Peace out
 
Rasto solidno od tebe.Nego imam neke primedbe;Za juica uredu ali najaca pesma je na ulici,Sansaj,gru nemozes smatrati hop hoperima,gde su ti dayhow,SHORTY(okome bi hteo da diskutujemo)zatim CB4,OLN(zajecar moj grad)..... Nastavi ti.
 
BS ima mnogo kvalitetnije tekstove i deluju mi kao ok likovi.VIP deluju odbojno,mada sam cuo da su i oni ok.Imaju dosta dobrih-realnih tekstova.Mislim da je Ajs br.1,a slazem se za Daywho da su do jaja.
 
Bs su losa kopija wu-tang clana, a sto se tice vip,oni su smesni , jedino sto imaju dobru produkciju , a inace su pozeri!Nisu im realne pesme!
 
zmaj od paprike:
Bs su losa kopija wu-tang clana, a sto se tice vip,oni su smesni , jedino sto imaju dobru produkciju , a inace su pozeri!Nisu im realne pesme!
e to za vip se slazem sa tobom skroz,a za bs ne bas da su losa kopija ali trude se momci da urede ne sto sto valja,imaju potencijala.Ne mozes da kazes za flexa i za skaba da su losi.Skabomaestro je ubedljivo najjaca njegova pesma,sve je tacno i skroz je realna.A vip jesu pozercine najgore
 
Alo bre likovi to uoste nije Underground to je ljudi RAP jedini zakleti Underground-ovac je MARCELO i SHORTY a ovi ostali debili repuju o parama o kurvama i o jos nekim sranjima dobro ni VIP nije los ali oni samo rade za zaradu to se radi samo kad volis kao JAAAAAAA
 
komar:
Alo bre likovi to uoste nije Underground to je ljudi RAP jedini zakleti Underground-ovac je MARCELO i SHORTY a ovi ostali debili repuju o parama o kurvama i o jos nekim * dobro ni VIP nije los ali oni samo rade za zaradu to se radi samo kad volis kao JAAAAAAA
:P :P :P :P :P Koji lik :P :P :P :P :P
 
dollar MC:
komar:
Alo bre likovi to uoste nije Underground to je ljudi RAP jedini zakleti Underground-ovac je MARCELO i SHORTY a ovi ostali debili repuju o parama o kurvama i o jos nekim * dobro ni VIP nije los ali oni samo rade za zaradu to se radi samo kad volis kao JAAAAAAA
:P :P :P :P :P Koji lik :P :P :P :P :P
Xaxaxaxaxaxaxa vece * nisam cuo u zivotu!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Inace respectujem BS maximalno i VIP im nije ni do *!!!
 
Moon Child:
Shinoda:
Red Zmaja:
BS -JEDAN JEDINI
Ti si kao clan Red Zmaja ili sta??? :lol: :lol: :lol:
hihihihi...sad se setih da sam procitala da je Vlad Cepesh(grof Drakula) bio u Redu Zmaja zajedno sa Stefanom nekim,da li prvovencani ili neki drugi ne mogu da se setim :wink: :shock: kuuuuuuuul :)

P.S. BS,normalno....
Xaxaxaxa zanimljivo...
Inace Red Zmaja je bio kao preteca BG-sindikata!!!
 

Back
Top