Zene i vezbanje

Odmah da ti kazem pre nego sto dodje Hani...
Sto mi zao sto zatvorise onaj saloncic,
a taman sam se bila spremila na masazu
i na solarijum...prosle su me opekotine treceg stepena zadobijene na zadnjoj seansi u predelu sedalnog dela...
A sto se tice vezbanja....pa vezbam ja, vezbam..
 
Nekad sam redovno vežbala, radila trbušnjake i to, al' sad više nemam motivaciju..... mislim, trajalo je to nekih dobrih 6 - 7 godina, ako ne i više, nisam išla na spavanje pre gimnastike :mrgreen: sad odem na trčanje ili vozim bajs ili odem na aerobik, dopada mi se kako izgledam i kako se osećam posle pa sam se navukla :oops:
 
milion puta počinjala i isto toliko posle nekog vremena odustala
eto priznajem nisam karakter i to ti je....i sve to u kućnoj varijanti,
kažu da je bolje vežbati u društvu....možda probam i to pa istrajem
ko zna...ako uspem da izdržim bar 3-4 meseca javljam rezultate.....hahahaha.;)
 
Ja sam samo htela da se zavalim u lezaljku, pijem sok i listam novine...Umor me juce neki uhvatio...Ili mozda samo sauna....Ince posle bazena idem u saunu i to mi je super...Bas izbacim umor nekako iz sebe...


Odmah da ti kazem pre nego sto dodje Hani...
Sto mi zao sto zatvorise onaj saloncic,
a taman sam se bila spremila na masazu
i na solarijum...prosle su me opekotine treceg stepena zadobijene na zadnjoj seansi u predelu sedalnog dela...
A sto se tice vezbanja....pa vezbam ja, vezbam..
 
Pocela sam kao nesto ....nadam se da ce potrajati...:lol:
Da mi je samo nekadasnjeg entuzijazma.....breee nista mi nije bilo tesko....trud,trud i samo trud.....razmisljam da se bacim malo na plivanje....to bi ipak bilo najbolje :)
 
volim aktivnosti..razlicite..citavog svog zivota ih upraznjavam..ne drzi me mesto..

poslednjih par meseci me malo progutao posao..al` borim se..

dva puta nedeljno bazen..tek posle 23 h..nekad budem premorena pa ne uspem da isplivam planirane deonice..a u poslednje vreme - za svaku pohvalu..

pet puta nedeljno po pola sata toniranja u gym -u..

i jednom nedeljno zaroni..u istom danu budu i dva..

nisam nezadovoljna.
 
Poslednja izmena:
Išla svojevremeno na aerobike razne .... ali jednostavno nemam taj sportski duh, tako da nisam od onih da ne mogu da spavaju, ako ne vežbaju.

S obzirom da jako puno radim, imam obaveze oko studiranja i još brdo drugih, ni ne nalazim baš puno vremena koje bih mogla da odvojim za vežbanje.

Mada, moram priznati više bih volela da mi je rekreacija na prvom mestu ... bolje bih se osećala i sve što ide uz to.
 
'Ej G, kad sam videla temu prvo sam pomislila na Dzordza kako ce da oplevi sa bar 3 posta po strani.. Mora da nije bio on :grin: Ali docice on...to svi znamo pre ili kasnije, da pofali one sto vezbaju i 'opljuva' one sto ne vezbaju..ma jel mogu ja da ispisem par postova 'mesto njega? :)
Elem..ja sam nesto zatajila sa vezbanjem u poslednja 3 meseca, inace sam sportis.. Al' evo, cim mi prodje sl. cikluscic sedam na pacikli i vozim do Sunca.. :D
 
Elem..ja sam nesto zatajila sa vezbanjem u poslednja 3 meseca, inace sam sportis.. Al' evo, cim mi prodje sl. cikluscic sedam na pacikli i vozim do Sunca.. :D

do Sunceta? supiš! ;)

ih, ja sam zatajila u poslednjih...:whistling:..jako dugo...
negdje početkom prošlog ljeta sam izgubila 4-5 kilograma, i mada sam zimus nabacila 2-3, sad sam opet na istom...ljudi koji me nisu vidjeli duže vrijeme, kažu da sam mrša mršava :(...elem, u tom periodu se celulitić koji sam prije toga i imala izgubio, noge su mi prilično utegnute, stomak ravan, bla bla bla...zato nemam potrebu za nekim intenzivnijim vježbanjem, jer bih garant još više smršala, znajući sebe...pješačenje na posao i sa posla svaki dan mi dobro dođe + stepenice (ima ih...), a planirala sam da krenem na aerobik sa drugaricom, ali se iskreno plašim da ću smršati još više :neutral:
 
Hej, Natasha!
U pocetku ni jedna od nas nema taj osecaj: "ne mogu da zaspim, ako ne vezbam"....To se deshava vremenom - ako redovno vezbash...Posle godinu dana, recimo....Ako redovno vezbash, pa ne vezbash - osecas cudnu nelagodu...Vezbanje nije dobro samo zbog vitkog stasa, nego i zato sto umanjuje stres i popravlja raspolozenje...Telo ti je stalno u stanju pozitivne napetosti...Kad redovno vezbash - naravno.... I deset minuta dnevno je bolje nego nishta...


Išla svojevremeno na aerobike razne .... ali jednostavno nemam taj sportski duh, tako da nisam od onih da ne mogu da spavaju, ako ne vežbaju.

S obzirom da jako puno radim, imam obaveze oko studiranja i još brdo drugih, ni ne nalazim baš puno vremena koje bih mogla da odvojim za vežbanje.

Mada, moram priznati više bih volela da mi je rekreacija na prvom mestu ... bolje bih se osećala i sve što ide uz to.
 
Drugarice, pa stvarno nema smisla da ne vezbash tri meseca...Mislim - stvarno!!:rotf:

Ja vezbam i kad imam...Znash ono: " Moja Sladza igra i kad ima"....Jurish Sunce - da nije to nekako povezano sa Georgeom? E - da mi je da ga vidim...Posto se toliko hvali svojim stasom i voli samo vizljaste devojke bez grama sala, koje ne izlaze iz minica...
I ja sam se zacudila kako to da ga nema na ovoj temi da nam malo odrzi predavanje o pozitivnim efektima pravilne ishrane i redovnog vezbanja...:D


'Ej G, kad sam videla temu prvo sam pomislila na Dzordza kako ce da oplevi sa bar 3 posta po strani.. Mora da nije bio on :grin: Ali docice on...to svi znamo pre ili kasnije, da pofali one sto vezbaju i 'opljuva' one sto ne vezbaju..ma jel mogu ja da ispisem par postova 'mesto njega? :)
Elem..ja sam nesto zatajila sa vezbanjem u poslednja 3 meseca, inace sam sportis.. Al' evo, cim mi prodje sl. cikluscic sedam na pacikli i vozim do Sunca.. :D
 
Pa ne znam sta bih te posavetovala...Cekaj da dodje George....On ce znati sta ti je ciniti...;)

do Sunceta? supiš! ;)

ih, ja sam zatajila u poslednjih...:whistling:..jako dugo...
negdje početkom prošlog ljeta sam izgubila 4-5 kilograma, i mada sam zimus nabacila 2-3, sad sam opet na istom...ljudi koji me nisu vidjeli duže vrijeme, kažu da sam mrša mršava :(...elem, u tom periodu se celulitić koji sam prije toga i imala izgubio, noge su mi prilično utegnute, stomak ravan, bla bla bla...zato nemam potrebu za nekim intenzivnijim vježbanjem, jer bih garant još više smršala, znajući sebe...pješačenje na posao i sa posla svaki dan mi dobro dođe + stepenice (ima ih...), a planirala sam da krenem na aerobik sa drugaricom, ali se iskreno plašim da ću smršati još više :neutral:
 

Back
Top