Bajna basta

Trazim drugara iz vojske.Rodom je iz Mostara,a zivi u BB,Panic Milenko-Mili,zna li neko nesto o njemu.:cry:

E pa druze mislim da znam ja!!! Znam da se zenio 2 puta u Bajinoj Basti i iz oba braka ima cerke. Drugi put kada se ozenio, pre 7-8 godina dosao je da zivi kod zene, kuca pored moje...i naravno njegov temperament i ljubav prema alkoholu su ga opet bacili na dnoi doveli do razvoda... Nazalost, cuo sam da je umro pre 2-3 godina u Mostaru.....
Nadam se da to nije taj MIlenko Mili koga trazis...
Mada ga pod tim nadimkom i znam, znam da je iz Mostara, tako i godiste '66, ;67, da je visok, ma bio je faca...:(
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Bajine Baste!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 

Back
Top