Ko vise blebeta o sexu?

Dakle?

  • nedojebani

  • dojebani


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne znam, ja sam pricala o tome i ranije, dok ga nisam upraznjavala, kao i sada kada imam redovan sexic........
Ali, mene zanima nesto............
...da li se na osnovu necijeg ponasanja moze unaprijed znati kakav je u krevetu?
...bar naslutiti? Znate li vi?
...da li su muskarci/zene koji vise i slobodnije govore o sexu obicno bolji ili gori ljubavnici?
 
na osnovu onoga shto sam ja imala prilike da chujem od ljudi, pretpostavim, a kasnije se ispostavi kao tachno je da o sexu najvishe blebecu, laprndaju.. oni koji ga nemaju neko vreme i oni koji imaju nekvalitetan tj. losh sexualni odnos...
 
Ne znam, ja sam pricala o tome i ranije, dok ga nisam upraznjavala, kao i sada kada imam redovan sexic........
Ali, mene zanima nesto............
...da li se na osnovu necijeg ponasanja moze unaprijed znati kakav je u krevetu?...bar naslutiti? Znate li vi?
...da li su muskarci/zene koji vise i slobodnije govore o sexu obicno bolji ili gori ljubavnici?

Moj konacan odgovor je NE. Iz iskustva...-bio 1 decko koji je vatreno pricao o svemu, pun neke ludacke energije..i, eto, ja pomislih 'ovaj u sexu 'kida'' :lol:...kad mi ono, a on medjutim iako je bio u fulu izlozen :lol:

@tema-nedo'ebani mada ni tu nema pravila :D
 
Ne znam, ja sam pricala o tome i ranije, dok ga nisam upraznjavala, kao i sada kada imam redovan sexic........
Ali, mene zanima nesto............
...da li se na osnovu necijeg ponasanja moze unaprijed znati kakav je u krevetu?
...bar naslutiti? Znate li vi?
...da li su muskarci/zene koji vise i slobodnije govore o sexu obicno bolji ili gori ljubavnici?

a) ne
b) ne jer postoje dobri glumci
c) nema pravila....
poslusaj svoje emocije (ribicu) pa kako ti kaze tako i bude. ja licno sudim po prvom poljupcu ako je zestok i dobar i skoci mi "cvrcak" iz gaca UVEK je padao :sex:super:
 
Ne znam, ja sam pricala o tome i ranije, dok ga nisam upraznjavala, kao i sada kada imam redovan sexic........
Ali, mene zanima nesto............
...da li se na osnovu necijeg ponasanja moze unaprijed znati kakav je u krevetu?
...bar naslutiti? Znate li vi?
...da li su muskarci/zene koji vise i slobodnije govore o sexu obicno bolji ili gori ljubavnici?

:whistling:nema pravila po pitanju slobode govora...ali mislim da ponasanje i stav odaju...samouveren muskarac je definitivno zadovoljan svojom potencijom.....
 

Back
Top