Da li ste za zajedničku ligu?

Da li ste za zajedničku fudbalsku ligu od klubova iz bivše Jugoslavije?

  • Da

  • Ne

  • Nisam siguran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

bigger

Primećen član
Poruka
607
da li ste za to da se napravi zajednička fudbalska liga, od klubova iz bivše Jugoslavije?
_______________________________________________________________________
1. Zvezda
2. Partizan
3. Dinamo
4. Hajduk
5. Sarajevo
6. Borac BL
7. ?Vojvodina?
8. ?Radnički?
9. ?Rijeka?
10. ?Željezničar?
11. ?Vardar?
12. ?Budućnost Pg?
________________________________________________________________________
Šta vi mislite?:arrow::whistling::arrow:
 
da li ste za to da se napravi zajednička fudbalska liga, od klubova iz bivše Jugoslavije?
_______________________________________________________________________
1. Zvezda
2. Partizan
3. Dinamo
4. Hajduk
5. Sarajevo
6. Borac BL
7. ?Vojvodina?
8. ?Radnički?
9. ?Rijeka?
10. ?Željezničar?
11. ?Vardar?
12. ?Budućnost Pg?
________________________________________________________________________
Šta vi mislite?:arrow::whistling::arrow:

Koji crni Radnički i Borac BL? Ti su propali načisto, ni u svojim državama ne igraju u prvoj ligi...
Inače, protiv sam regionalne lige, mada bi tuče sigurno bile zanimljive i vredne gledanja...:mrgreen:
 
Iz navijackog ugla-JESAM!!! SVAKI NAVIJAC U SRBIJI ZNA DA IMA JAKO MALO ONIH GOSTOVANJA KOJE SAMO POZELETI MOZEMO, TJ. U HRVATSKU, FEDERACIJU...
Ali realno gledano nas fudbal je jad i beda, i treba prvo poraditi na opstanku istog, pa onda razmisljati o takvom potezu, mada ne bi bilo lose da se organizuje neki regionalni kup, cisto da malo skoknem do brace u BL, ili na neko pakleno gostovanje da se ide... :twisted:
Sve u svemu zacin C... :grin:
 
Ma jok. Neka nas ostave jos malo da uzivamo u samostalnosti. Izasli smo masovno na izbore, Marija Serifovic je pobedila na Eurosongu, teniseri nizu uspehe za nasu zemlju Srbiju. Vidi se da nam je odlicno kad smo bez drugih zemalja. Zajednicka fudbalska liga, to bi bilo zanimljivo, ali samo dok ne dodju evropska i svetska takmicenja, onda ne bi niko uzivao u tome da navija za Dinamo.
 
Ne!
Kod nas je previše ljudi u sportu koji uopće ne bi smjeli biti tu. Ne vjerujem da je u srbiji drugačije. Prvenstveno se klubovi trebaju jasno definirati kroz razne zakone o sportu, zakone o udrugama, trgovačkim društvima, da sve bude po zakonu i da se rad naplaćuje.
Hajduk prolazi kroz to razdoblje i pitanje je kako će sve završiti. Nadam se pozitivnom riješenju.
Ali protiv sam ovakve regionalne lige.
 
I ne trebaju nam...i ovako su timovi loši naspram evropskih...a crnogorci bi nam doneli kvalitet :rotf::rotf::rotf:

Okosnicu timova u proslosti su cinili Crnogorci...ne vidim ni da je danas nesto drugacije...ili vam je Burzanovic los?! Ili tvojim rivalima Jovetic?! Zato pusti price o nacionalizmu...mi smo uvijek imali dobre fudbalere...kao i vi...i zajedno smo bili najjaci...a sad vam se reprezentacija ne moze sastaviti za razliku od nase...opet neka koincidencija...ili mozda imamo srece?!:roll:
 
Ma jok. Neka nas ostave jos malo da uzivamo u samostalnosti. Izasli smo masovno na izbore, Marija Serifovic je pobedila na Eurosongu, teniseri nizu uspehe za nasu zemlju Srbiju. Vidi se da nam je odlicno kad smo bez drugih zemalja. Zajednicka fudbalska liga, to bi bilo zanimljivo, ali samo dok ne dodju evropska i svetska takmicenja, onda ne bi niko uzivao u tome da navija za Dinamo.

Ti bas uzivas u samostalnosti...dicis se teniserima koji su i nasi...i dicis se Serifovickom koju ste izvrgavali ruglu do skoro...interesantno...iskreno ni nama nije lose od kad smo samostalni ali iskreno ne vidim da nam cvjetaju zemlje...

@Tema jesam za regionalnu ligu...tu bi crnogorski fudbaleri najbolje pokazali koliko vrijede...jer treniraju na veoma losim terenima...kada bi se prosetali terenima zemalja komsija bili bi znatno bolji...
 
ti izgleda ne pratis Srpsku ligu
npr. teren Borca iz Cacka ima deo koji je potpuno bez i jedne travke
OFKov stadion je oranje, Zvezda je sad svoj malo poboljsala, Partizanov je dobar dok ne padne kisa, a kad padne tu vise nema igre, Vosin nesto slicno itd.
svi ostali tereni ili su premeki ili pretvrdi
ja znam da su kod vas tereni ocaj zivi, ali ovde su samo malo, ali malo bolji
zbog bezbednosti sam protiv ovakve regionalne lige, kvalitet se ne bi nesto podigao, jer nema ko da ga da, a imam neki predosecaj posto smo kao Srbi neslozni da bi ga izduvali
mozda bi bili interesantni neki Balkanski turniri u pripremnom periodu
 
ti izgleda ne pratis Srpsku ligu
npr. teren Borca iz Cacka ima deo koji je potpuno bez i jedne travke
OFKov stadion je oranje, Zvezda je sad svoj malo poboljsala, Partizanov je dobar dok ne padne kisa, a kad padne tu vise nema igre, Vosin nesto slicno itd.
svi ostali tereni ili su premeki ili pretvrdi
ja znam da su kod vas tereni ocaj zivi, ali ovde su samo malo, ali malo bolji
zbog bezbednosti sam protiv ovakve regionalne lige, kvalitet se ne bi nesto podigao, jer nema ko da ga da, a imam neki predosecaj posto smo kao Srbi neslozni da bi ga izduvali
mozda bi bili interesantni neki Balkanski turniri u pripremnom periodu

Смедерево има одличан стадион......
 

Back
Top