ponovni ulazak u US sa multi vizom

ivkodr

Početnik
Poruka
6
Imam vazecu multi B1/B2 vizu za SAD do 2010.
Prosle godine sam usao 11 aprila i dobio dozvolu da ostanem do 10 Jula.U medjuvremenu sam trazio produzetak boravka i dobio do 1 avgusta.Napustio sam SAD Jula,28 ,ali bez I 94 jer mi nisu bili poslali taj novi I94 u kome mi odobravaju produzenje . Kad sam se vratio u Srbiju,i kad mi ga je prijatelj poslao, ja sam ga poslao nazad u SAD na adresu koju su mi rekli ovde u ambasadi , u London,Kentaki.
Pisao sam i ''Custom and Border Protection '' u Washingtonu i odgovorili su mi da su primili novi I94 i da su pravilno registrovali moj odlazak.
Posto planiram da putujem ponovo sad u Junu mesecu,ZAMOLIO bih ljude koji su imali slicna iskustva ili znaju nesto o tome da mi kazu da li cu imati nekih problema prilikom ponovnog ulaska i kakva pitanja mogu opcekivati od sluzbenika na granici ?
Hvala unapred
 
Koliko sam ja cuo od poznanika oni su veoma rigorozni za produzavanje I94, tako da produzavanje znaci da viza vise nije multipla,ali svakako mozes da probas da udjes i da kazes da tako nesto nisi znao ako te pitaju.Ja sam ulazio vise puta ali nikad nisam produzavao I94. Jedan momak koga sam upoznao rekao mi je da je usao jos jednom posle produzenja I94 , da su ga malo maltretirali ali su ga ipak pustili.Mozda nije lose da pokusas da udjes na neki manji aerodrom (Newark New Jersey n.p.r)...
 

Back
Top