Skriveni keshijer

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"
 
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"

moj "decko" je srednje situiran i jos mi je ukrao majicu koju sam nosila po kuci (jos je i flekava) i sad je nosa svuda i izludjuje me....izasli smo na ruchak i oboje smo bili u narandzastim majicama....ko karotne :rotf:...uzas
 
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"

to im je urodjeno od detinjstva..da oblace i presvlace lutkice...znas Sinnke, muskarce gledaju kao na lutke sa kojima mogu da se igraju do mile volje...
 
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"


sigurno to;)
 
a ja zaista ne vidim zasto ljudi posvecuju toliko paznje odevnim predmetima... razumem da neko ne voli da je flekav... prljav... iscepan... ali... dati za neku stvar ogroman novac je, po mom misljenju, glupost... sta time dokazuju? da su bolji od nekog? veci? jaci? gluposti... samo tkanina razlicito prisivena jedna na drugu... i to je sve... jedino za sta mislim da treba dati para i ne zaliti je hrana... desavalo se da otputujemo negde i da gledam ljude koji panicno obilaze trzne centre sa punim rukama... razne kese, razne gluposti... a sve to vec imaju u svom gradu... al'... treba reci da je kupljeno negde... a za to vreme... vas rikan je, poslednji put, jeo makarone (makarone se sad fensi zovu "pasta") "bojene inkom od hobotnice", na primer... tako pisalo u meniju... i razne druge stvari... koje mogu da jedem samo tamo...
 
a ja zaista ne vidim zasto ljudi posvecuju toliko paznje odevnim predmetima... razumem da neko ne voli da je flekav... prljav... iscepan... ali... dati za neku stvar ogroman novac je, po mom misljenju, glupost... sta time dokazuju? da su bolji od nekog? veci? jaci? gluposti... samo tkanina razlicito prisivena jedna na drugu... i to je sve... jedino za sta mislim da treba dati para i ne zaliti je hrana... desavalo se da otputujemo negde i da gledam ljude koji panicno obilaze trzne centre sa punim rukama... razne kese, razne gluposti... a sve to vec imaju u svom gradu... al'... treba reci da je kupljeno negde... a za to vreme... vas rikan je, poslednji put, jeo makarone (makarone se sad fensi zovu "pasta") "bojene inkom od hobotnice", na primer... tako pisalo u meniju... i razne druge stvari... koje mogu da jedem samo tamo...


Ma naravno, sve je to stvar prestiza.
Ma nije ni to glupo ako se neko zna obuci, ali kod nas ima degena i degenki koje oblace marku dok u tim markama izgledaju kao curani.

Nikad necu zaboraviti devedesete i Replay farmerke sa onim belim nazad, kako su svi u njima izgledali kao kokosari:lol::lol::lol::lol:
 
Nikad necu zaboraviti devedesete i Replay farmerke sa onim belim nazad, kako su svi u njima izgledali kao kokosari:lol::lol::lol::lol:

Nikad ih neces zaboraviti zato sto si bio siromasan i nisi imao 100 DM da ih kupis,vec si nosio one 509,ali u boji i to bordo...divchibar sa tezge,cak su ti i one 509 iz Ateksa bile nedostizni san.
Tada si bio sirotan,a i sada si,samo sto vas sad zovu,kako ono bese...ah da..."gubitnici tranzicije" :grin:
 
Nikad ih neces zaboraviti zato sto si bio siromasan i nisi imao 100 DM da ih kupis,vec si nosio one 509,ali u boji i to bordo...divchibar sa tezge,cak su ti i one 509 iz Ateksa bile nedostizni san.
Tada si bio sirotan,a i sada si,samo sto vas sad zovu,kako ono bese...ah da..."gubitnici tranzicije" :grin:


sinnke nikad nije pratio istocnu modu, tkzv."Dizelasi":lol::lol::super::lol::lol:
 
Meni bitno da je meni moje odelo lepo i udobno :) Sad jel nekom fensi ili nije zaboli me. Verovatno da imam i fensiranijih i klosarskih odela... za svaku priliku po nesto. Kome se svidja super kome se ne svidja ravna joj je Jugoslavija. :)
 
Poslednja izmena:
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"

A jel na lanac ?

Znam mnoge koji sve to rade samo da bi izashli na "izlozbu" na'veche i bili vidjeni ... Mnogo lepsih i zgodnijih cura ,a idu s akrepima u dopichnjacima koje svetle kao semafori ...to je i curama bitnije
 
Zene kad imaju bogatog decka koji se ne oblaci po zadnjoj modi nego nosi stvari kao da nema kesha, jer ga to ne zanima. Zasto one ne postuju njegov stav o tome, vec ga na silu teraju (grintajuci mu svaki dan) da jasi po buticima od jutra do mraka?

Zar im nije dosta sto vec imaju bogatog decka?
Jer to ono? "Ne bi bila nikad sa njim zbog njegovog izgleda, ali mi ga je tesko napustiti zbog njegovog kesha"

Jeste.
 
Pa ti ces onda misliti da je on siromasan, zar ne?

Tako nase seljanke razmisljaju
Onda se posle cude zasto muzevima moraju prati noge, pa kako i nece kad se udala za seljaka.
Kurcenje novcima rade seljaci.

Zalivadio sam bika i od sebe napravio frika,
njivu prodo i garderobu na`se dod`o...
:lol:

Siromasni seljaci kupe mercedesa bez motora i stave kravu da ih vuce u njemu.
 
Tako nase seljanke razmisljaju
Onda se posle cude zasto muzevima moraju prati noge, pa kako i nece kad se udala za seljaka.
Kurcenje novcima rade seljaci.

Zalivadio sam bika i od sebe napravio frika,
njivu prodo i garderobu na`se dod`o...
:lol:

Siromasni seljaci kupe mercedesa bez motora i stave kravu da ih vuce u njemu.


:Dda se zna da se ima i krava i mercedes:D. sto da ne.
 

Back
Top