KOLIKO STE STVARNO SAVREMENI?

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Mnogo je postavljenih tema o prevarama,a ja Vas pitam,Balkanci moji,zbog čega niste prevazišli tu priču,ako ste već toliko savremeni?
Poznajem mnogo žena koje su oprostile prevaru,ali ni jednog muškarca!? Skoro sam čula i Đorđa Davida kako kaže da misli,da niko ne bi trebao da oprosti prevaru,jer ona zauvek ostavlja neki pečat. Šta vi mislite o tome? Može li se prevara ikada sasvim prevazići ili ne? Ili mislite,kao ja,da medju njima ima razlike,pa se neke mogu oprostiti,a neke ne. Naročito me zanimaju muška mišljenja.
 
A ti bi da varas, a tvoj decko da ti prasta? :)
Slabo ti je neko danas toliko retardiran, mada moze se naci poneki, ali takvi su vec svi pozenjeni. :lol: Mislim da to nema veze sa savremenoscu ili ne savremenoscu. Mozda i uspes da ubedis nekoga da je savremeno prastati prevaru. :lol:
 
Poslednja izmena:
Mnogo je postavljenih tema o prevarama,a ja Vas pitam,Balkanci moji,zbog čega niste prevazišli tu priču,ako ste već toliko savremeni?
Poznajem mnogo žena koje su oprostile prevaru,ali ni jednog muškarca!? Skoro sam čula i Đorđa Davida kako kaže da misli,da niko ne bi trebao da oprosti prevaru,jer ona zauvek ostavlja neki pečat. Šta vi mislite o tome? Može li se prevara ikada sasvim prevazići ili ne? Ili mislite,kao ja,da medju njima ima razlike,pa se neke mogu oprostiti,a neke ne. Naročito me zanimaju muška mišljenja.
Мотиви за опраштање преваре су различити.
Можемо праштати зато што смо везани емоцијама, новцем, стидом од развода, итд.
Моја запажања се мало разликују од твојих. Подједнако праштају/ не праштају и мушкарци и жене.

О да, преваре се међусобно разликују...
Па тако имаш савремених мушкараца, који живе са тиме да их жена вара, али од тога имају велике материјалне користи..:mrgreen:
Савремених жена које праштају превару, све док могу да живе лагодним животом..:lol:
То су ваљда те преваре које се могу опростити...:D

Е, а оне из љубави, страсти и ко зна чега су много горе.. и њих не треба праштати...:mrgreen:
 
A koji drugi motiv moze da bude za prevaru. :lol:

Znao sam da ce zenske da pokusaju da docaraju da je normalno da muskarci prastaju.

Savremeni muskarac bi da bude u ulozi onog sa kojim se vara. ;)

Како који други мотив.. па лова бре..:mrgreen:

Ја нисам покушала ништа да дочарам. Шта је коме нормално је приватна ствар, свакога од нас..
Да, постоје мушкарци који праштају... шта ће..:lol:
а да се тиме не хвале, не хвале се...
док се жене хвале.. као оне су велике мученице и доброчинитељке и тако то..

А ово за савременог не разумех..:roll:
 
Vas pitam,Balkanci moji,zbog čega niste prevazišli tu priču,ako ste već toliko savremeni?
Poznajem mnogo žena koje su oprostile prevaru,ali ni jednog muškarca!? Skoro sam čula i Đorđa Davida kako kaže da misli,da niko ne bi trebao da oprosti prevaru,jer ona zauvek ostavlja neki pečat. Šta vi mislite o tome?
Zato što nije isto kad muškarac vara i kad žena vara..muško radi nagonski i jer je predodredjen za to, a ženska prevara je proračunatija..drugo muškarcima je glavni deo
tela kod sebe i kod žene upravo polni organ i sad kad zna da je drugi tu nešto radio...:roll:

paradoksalno kad pogledamo ženi uopšte nije bitan sopstveni polni organ,gotovo joj je zanemarljiv u odnosu na druge atribute kojim daleko više posvećuje pažnje kosa,lice,nokti,koža...nit zna,nit zagleda svoj polni organ kao što muškarci zagledaju svoj.

Sve u svemu muškarac joj može i oprostiti prevaru ali je nikada neće zaboraviti i uvek će joj to kad tad nabiti na nos..dakle sve poricati! :D
 
Zato što nije isto kad muškarac vara i kad žena vara..muško radi nagonski i jer je predodredjen za to, a ženska prevara je proračunatija..
За шта је мушкарац предодређен? За превару?
У ком смислу се разликују мушка и женска превара тачно.
Мушкарац не може варати срачунато, прорачунато, из интереса, итд..???
О чему причаш?
drugo muškarcima je glavni deo
tela kod sebe i kod žene upravo polni organ i sad kad zna da je drugi tu nešto radio...:roll:
:dontunderstand:
Превод?

paradoksalno kad pogledamo ženi uopšte nije bitan sopstveni polni organ,gotovo joj je zanemarljiv u odnosu na druge atribute kojim daleko više posvećuje pažnje kosa,lice,nokti,koža...nit zna,nit zagleda svoj polni organ kao što muškarci zagledaju svoj.
:rotf::rotf::rotf:

Sve u svemu muškarac joj može i oprostiti prevaru ali je nikada neće zaboraviti i uvek će joj to kad tad nabiti na nos..dakle sve poricati! :D
А жена ће заборавити? Неће гунђати, пребацивати... итд..
 
Zato što nije isto kad muškarac vara i kad žena vara..muško radi nagonski i jer je predodredjen za to, a ženska prevara je proračunatija..drugo muškarcima je glavni deo
tela kod sebe i kod žene upravo polni organ i sad kad zna da je drugi tu nešto radio...:roll:
paradoksalno kad pogledamo ženi uopšte nije bitan sopstveni polni organ,gotovo joj je zanemarljiv u odnosu na druge atribute kojim daleko više posvećuje pažnje kosa,lice,nokti,koža...nit zna,nit zagleda svoj polni organ kao što muškarci zagledaju svoj.
Sve u svemu muškarac joj može i oprostiti prevaru ali je nikada neće zaboraviti i uvek će joj to kad tad nabiti na nos..dakle sve poricati! :D

:worth:jedna jedina zena koja je ovo priznala..uopsteno pre ce otici kod frizera nego na trening:thumbdown:
 

Back
Top