Kako se cuva novac politicarima danas?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Kako se cuva novac politicarima danas?

Nov član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako se cuva novac politicarima danas?

Jednog lepog dana poceli smo raditi za gradonacelnicu. Tj. trenutno bivsu . Kako bi smo joj pomogli u kampanji, znate. Ali posto smo mi studenti dogovor je pao da ce nas platiti. Ipak mi moramo od neceg da zivimo. Elem radili smo po kancelarijama, delili kafe, papiirne kese, balone itd. I sve to za 100 din po satu. I tako jedno dva meseca. I naravno, ni po tih 100din nam jos niko nije platio, a izbori su prosli pre nedelju dana. I kome sad da se zalim? Ne razumem kako su svi drugi poslanicki kandidati i ostali politicari isplatili svoje aktiviste, a nasa fina Maja nije mogla? Pitam se kad ce. Mislim bas me briga i za nju i za bilo sta sto je vezano za nju i za politiku, ja samo hocu svoje posteno zaradjene pare, a poznajem bar jos 50 ljudi koji su istog misljenja. HELPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buduća legenda DOC HOLLIDAY (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Centar za obuku nindži ‚‚Nindžalend‚‚Romanija
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1062

Podrazumevano Re: Kako se cuva novac politicarima danas?

hahahahaha

nikada ne veruj zeni koja pusi drinu bez filtera

Veoma poznat
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Uradi ono sto sam ja uradio kada su me zavrnuli, na isti nacin iz DSa, pre nekoliko godina.

Odes kod njih i kazes, ako pare ne budu sutra ici ces u novine! I ako ne bude, lepo odes u novine, po mogucnosti ono koje su nastrojene protiv nje...

E, kada ih iz novina budu zvali da provere pricu, mozda ces dobiti neke pare....

Kod mene je upalilo....

Zainteresovan član Nelly (avatar)
    Učlanjen
    09.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio anjushka Pogledaj poruku
    Jednog lepog dana poceli smo raditi za gradonacelnicu. Tj. trenutno bivsu . Kako bi smo joj pomogli u kampanji, znate. Ali posto smo mi studenti dogovor je pao da ce nas platiti. Ipak mi moramo od neceg da zivimo. Elem radili smo po kancelarijama, delili kafe, papiirne kese, balone itd. I sve to za 100 din po satu. I tako jedno dva meseca. I naravno, ni po tih 100din nam jos niko nije platio, a izbori su prosli pre nedelju dana. I kome sad da se zalim? Ne razumem kako su svi drugi poslanicki kandidati i ostali politicari isplatili svoje aktiviste, a nasa fina Maja nije mogla? Pitam se kad ce. Mislim bas me briga i za nju i za bilo sta sto je vezano za nju i za politiku, ja samo hocu svoje posteno zaradjene pare, a poznajem bar jos 50 ljudi koji su istog misljenja. HELPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    E, Anjuška, pošto vidim da savladavaš materiju, imaš ponudu da radiš kod mene, za 200 dinara po satu, ali pod istim uslovima k'o i kod Maje !!!

Slične teme

1. Kako sa bezobraznim politicarima ?
    Autor Nikita Kulganov u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.03.2009., 15:29
  2. Kako smanjiti troskove politicarima?
    Autor R.Žiskar u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.06.2007., 12:06
  3. Kako da mi komp ne čuva slike pogledane na internetu?
    Autor Slavik u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.02.2005., 13:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •