Do koliko sati ostajete na izlazku?

ja se ne opijam od vina jer uglavnom vino i p[ijem,i navikla sam..

Mogu i ja da pijem ono pravo "seljacko" vino sto je slatko ali ova industrijska nikako!! Secam se kad se moj cale skoro opio od vina (pio je cini mi se AS ili Vranac) covek je uvece povracao samo neku crvenu tecnost,kao farbu a nije vino (alkohol) vec bukvalno ono sranje sto daje boju vinu to je smrdelo da umres!!Ko zna sta trpaju u ono i od cega se ono pravi!!
 
ma najbolje je voziti se nocu...sredinom ulice...kad je sve pusto...
Kako da ne, pajkancija tada najviše radi.

ma mogu i bez para da izadjem..sednem u prak i zezam se sa drustvom..kad je dobro drustvo nista mi drugo ne treba
Ovi moji su se profinili, ako u prak izlaze onda se cirka pivo. Pošto ne volim alkohol koji se cevči, više sam za vinjau varijantu.

svi mrtvi pijani[/B].....svugde neke svadje,tuce,gleda se ko ima vise para u dzepovima,ko ima skuplju garderobu,svi su neki nafurani,momci koji imaju super kola su najfrajeri,devojke koje imaju prada torbice i one koje su lake devojke su u stvari "najbolje ribe"......i sve je vise incidenata,mladi se tuku,naravno,svi imaju nozeve,i nikada niko nije 100 posto siguran.......
Ja pijem samo kada mi nije baš nešto zanimljivo.
I dalje tvrdim da je legalan štoljpi pod sedištem najbolja opcija u slučaju da dodje do potezanja arumenata. :lol:

a i kolu ne pijem
I ja, samo Schweppes. :mrgreen:

a kako cu se osecati sutra..e to wec i ne razmisljam! :D
Postoji tu jedan bag, a to je da sledeći dan nisi ni za šta.
 

Back
Top