Fenseri i perverzije...

nadji dobar posao,radi i zaradi,ako nisi sposoban za to,onda carapu na glavu,gvozdje u shake i pravac menjachnica,pa ces i ti da budes "fensi i perverzan",ako nisi sposoban ni za jedno ni za drugo,onda budi siromasan i cuti.
 
Primetio sam generalno medju ljudima koji su u tom fenserskom miljeu da je pojachana agresivnost pri tom i perverzija..... to je detalj iz cele loshe slike oko mene. znachi prichamo o negativnoj pojavi u drushtvu ne prichamo o vama o meni, to je pojava itd... lalalla
 
Fenseri odnosno ovi shto su u kinti su perverzniji, zashto? zato shto su se smooooriliii u manjinii..ili??
ma nisu nego njima nije do klasičnog sexa,a ni do muvanja...uglavnom rade po principu snime neku koja im se svidi i onda pošalju
svoje ljude da je privedu ,dovezu njemu na gajbu
i traže oral,posle je isti ti ljudi odvezu kući, to je valjda ta perverzija,ne muče se ni prstom
da maknu ni da muvaju ni da heftaju... :roll:
 
Fenseri odnosno ovi shto su u kinti su perverzniji, zashto? zato shto su se smooooriliii u manjinii..ili??

'bes mi prase, al' ja ovo nisam razumeo... u jednom trenutku sam pomislio da ne pricamo isti jezik... al', da priznam, skroz mi je bzvz kad cujem klince na ulici koji su fazonu: "***, koji tard"... znaci... a jos kad cujem nekoga da prica tako... ko je trebao da prevazidje to...
 
LJudi koji su bogati ne znaju vishe shta ce sa sobom pa pobesne itd.. naprasno pochnu da rade koku (da ushmrkavaju kokain(kokain- vrsta droge)) odnosno da se drogiraju za ove shto ne razumeju.. u 40-toj godini a pre toga nikad nisu ni pomishljali ili pochnu da furaju klinke...(furati klinke-znachi da se zabavljaju sa suprotnim polom znatno mladjim od sebe gde je razlika veca od drushtveno prihvacene..)

jel' ima josh nekom da neshto nije jasno :)?
 

Back
Top