Oficirsku sablju kupujem

=SoulEdge=

Početnik
Poruka
19
Kupo bih Oficirsku, konjicku sablju, molim vas da ponudu posaljete na mandich-n@hotmail.com.

Potrebna mi je ocuvana sablja.



srpska%20konjicka%20sablja13064.jpg
 
Nije jeftino veruj mi ako je u odlicnom stanju,a to podrazumeva da je mozes koristiti kao da je iskovana pre mesec dana,a moze se naci samo ce te odrati sa cenom,za te pare bolje uzmi nesto potrebnije,ionako ih svi nakupci krijumcare preko,vise im se isplati,a ako bas zapnes da kupis prvo pokusavaju da ti uvale ostecene uz razne domace price i cenu naravno,a kad vide da si nezainteresovan onda kao eto odustao jedan te nije skupio dovoljno te pita moze li na rate itd pa kad ti odvale ima isi da ti se puse pa ne mislis da su svi oglasi na netu u vezi bodeza i sablji onako bezveze,ja vec duze vremena od novokomponovanih radim s tim tako da moj ti je savet prvo gledaj po selima ako imas neko selo u koje ides i naravno okolna,moze da se desi da se iznenadis,a mani liferante,pa meni je prodavac pre tri godine u prodavnici Sniper na Z.vencu ispod ruke pokusao da zavali za 50 e bajonet od m48 i to jos ostren na brusilici,a ja pun dzak novih imao tada nego da vidim sta ce da kaze koju cenu i tako to,pa ti sad vidi sta ces.
 

Back
Top