Hajde muskarci da vas vidimo na delu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milichica

Početnik
Poruka
6
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
A što bi se muškarci branili. Pošto je dama spakovana u krevet i posao obavljen sasvim je svejedno da li je bilo + - 5 cm. Uostalom, cela istorija muško- ženskih odnosa je jedno ogromno foliranje. Misliš li da muškarci ne registruju neke sisice -2 "nadrndane" u smešno prsluče, sve te indijanske farbe na facama koje treba da vam povećaju trepavice, povećaju oči, da ne govorim o savremenim silikonskim i ostalim trendovima. Mani se gluposti i trudi se da u foliranju budeš što uverljivija. Veruj mi, vidi se! I budi srećna što muškarci džentlmenski ćute i prave se da ne vide sve te gomile ženskih prevara.
 
Espanol:
neke sisice -2 "nadrndane" u smešno prsluče, sve te indijanske farbe na facama koje treba da vam povećaju trepavice, povećaju oči, da ne govorim o savremenim silikonskim i ostalim trendovima. Mani se gluposti i trudi se da u foliranju budeš što uverljivija. Veruj mi, vidi se! I budi srećna što muškarci džentlmenski ćute i prave se da ne vide sve te gomile ženskih prevara.[/i][/b]

de sam ja u tome..... :shock:
 
jagodica:
Espanol:
neke sisice -2 "nadrndane" u smešno prsluče, sve te indijanske farbe na facama koje treba da vam povećaju trepavice, povećaju oči, da ne govorim o savremenim silikonskim i ostalim trendovima. Mani se gluposti i trudi se da u foliranju budeš što uverljivija. Veruj mi, vidi se! I budi srećna što muškarci džentlmenski ćute i prave se da ne vide sve te gomile ženskih prevara.[/i][/b]

de sam ja u tome..... :shock:
Pa siguran sam Jagodice da znaš bar okvirno "di si". Ili dobaci koordinate pa da vidimo šta se od tebe da napraviti da se ne zamlaćuješ onakvim dilemama. Život i ovako protrči i uz najbolja foliranja, ne treba dangubiti na filozofiranja. Saglasna?
 
sta reci na to a da ne bude omalovazavanje zenskog pola slatkorecivim lazima ili zabludjivanje muskog od strane frigidnih,nezadovoljenih sobom,zenskih osoba koje kao i ti traze izgovor za to sto nisu uspele dovoljno da se uzive u sam sex kako bi rekle e sada sam zadovoljna ili nikada vise sa tobom ili...
pa svrha je sledeca:ne brojati,brojati svoje sex-ualne partnere vec u kvantitetu traziti kvalitet i pronaci pa uzivati :D
 
Očito je da se i na ovom topiću postavio problem koji je joint the club ekipa uvidela kao vrlo prisutnu pojavu. Glumljenje, pa time i varanje u sex igri je manjak komunikacije među igračima.
Sex bi, po onome kako ja to vidim, trebalo da bude vrhunac komunikacije među partnerima, umesto puka fiskultura. Jeste, dozvoljena je gimnastika i često je vrlo korisna, ali se vrhunci dostižu samo timskim radom.
Na žalost, zbog raznoraznih sputanosti, sex se prihvata i kao nužno zlo, da bi se udovoljilo onom drugom ili njime manipulisalo. Pa kako lakše nahraniti muškost, ako ne njenim veličanjem. A u laži su kratke noge, i samo dobri lažovi joj nakaleme krila.
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
ala se ti lozis... reci mi, za koliko godina si punoletna??
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
Lepo rečeno
 
DJ_MaRe:
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
ala se ti lozis... reci mi, za koliko godina si punoletna??

:lol: :lol: :lol:
 
Luc:
Vise stenje nego sto vristi kad svrsava, kao kad se usines :lol: . Opako steze trbusnjake, jace siri noge... Kad dodjes na praksu kod mene recicu ti ostatak :wink: :wink: :wink: . (Ali nemoj ako imas preko 25, ja imam samo 18, samleces me :lol: :wink: )
Ako još dobro savladaš zavrtanje ušiju, da vidiš kako vrište! Kome ti sa 18 deliš savete o jednom ozbiljnom poslu. Bockaj i uči, za to vreme čike rade sve što treba.
 
pa ne znam milichice da li su svi bas takvi hvalisavci...ima ih koji mnogo toga stvarno mogu, a ti ne pricaju mnogo...a oni koji samo pricaju ionako su interesantni samo sebi, ne vredi trositi reci na njih. I sta ako zena uspe da isfolira orgazam, npr? Jel ona time nesto dobija zato sto je partner nije provalio? Ko je tu glup?
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
au, sta si ti sve provalila, i izmedju ostalog ako zelis da napises bye pise se ovako BYE
 
Espanol:
Luc:
Vise stenje nego sto vristi kad svrsava, kao kad se usines :lol: . Opako steze trbusnjake, jace siri noge... Kad dodjes na praksu kod mene recicu ti ostatak :wink: :wink: :wink: . (Ali nemoj ako imas preko 25, ja imam samo 18, samleces me :lol: :wink: )
Ako još dobro savladaš zavrtanje ušiju, da vidiš kako vrište! Kome ti sa 18 deliš savete o jednom ozbiljnom poslu. Bockaj i uči, za to vreme čike rade sve što treba.
E pa vidite gosn. E. neko nauci da govori u 2 godine, neko u 6. Nekome je dovoljno 18, nekome nije ni 54. Sve je to individualno. :wink: :wink:
 
milichica:
Provalila sam da se uvek hvalite kako ste najbolji u svemu i svacemu a pogotovo u krevetu. E posto vam sve tako savrseno ide, da vas vidim sad....
Kako znate da ste uspeli da zadovoljite svoju partnerku, i da li ste sigurni da vam to nije odglumila. Provalila sam vas da nikada niste sigurni kakvi ste bili u krevetu ali bez obzira na to uvek ste na visini zadatka. Uvek je vasa velicina donjeg organa odgovarajuca i najbolja (naravno uvek povecana za jedno 5cm od prirodne velicine), uvek se hvalite da ste ne zamenljivi i najbolji u krevetu. Sta vas toliko cini sigurnim u svemu tome? Cisto me interesuje sta cete reci u svoju odbranu. By....
Iskreno ja se ne opterecujem tim....meni bude...lepo....nju pitam kako je bilo....ako oce da laze nek laze.....probaj pa javi.... :wink:
 
budca:
sta reci na to a da ne bude omalovazavanje zenskog pola slatkorecivim lazima ili zabludjivanje muskog od strane frigidnih,nezadovoljenih sobom,zenskih osoba koje kao i ti traze izgovor za to sto nisu uspele dovoljno da se uzive u sam sex kako bi rekle e sada sam zadovoljna ili nikada vise sa tobom ili...
pa svrha je sledeca:ne brojati,brojati svoje sex-ualne partnere vec u kvantitetu traziti kvalitet i pronaci pa uzivati :D
Frigidne, nezadovoljene zenske osobe?! Izgleda da si se ti bas pronasao na ovoj temi jer izgleda da nisi imao iskustva sa drugacijim devojkama nego sa frigidnim :roll: . Ja ne trazim izgovor vec samo cinim ovaj forum barem malo zanimljivijim. A sto se tice sexa zadovoljna sam vise nego sto mozes da pomislis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top