Šešelj: Slava Zvezdanu Jovanoviću

Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=21&nav_category=64&nav_id=299752
Izgleda da se Sheki opet malo zaneo... Zar iko moze zaboraviti ko je on u stvari? Licno se nadam da se nikad nece vratiti iz Haga. Samo nam jos on ovde fali, pa da cirkus bude potpun.
Na žalost, neki su, izgleda, zaboravili. U protivnom, da li bi dali glas partiji čiji se ljudi raduju ubistvima, koji ta ubistva podržavaju. Znači li to da se i oni sami slažu s tim?
 
optuznicu protiv seselja namontirali su djindjic i svilanovic. da mene tako na pravdi boga posalju na robiju bez ikakvog utemeljenja i za klasican verbalni delikt i ja bi im zeleo isto kao i seselj a to je smrt. kako je radio tako mu se i vratilo....

ne secam se da je seselj hapsio nekog srbina i izdavao ga pa makar bio on i zoran djindjic dok je djindjic izdao i prodao mnoge srbe neprijateljima srbije....
 
optuznicu protiv seselja namontirali su djindjic i svilanovic. da mene tako na pravdi boga posalju na robiju bez ikakvog utemeljenja i za klasican verbalni delikt i ja bi im zeleo isto kao i seselj a to je smrt. kako je radio tako mu se i vratilo....

ne secam se da je seselj hapsio nekog srbina i izdavao ga pa makar bio on i zoran djindjic dok je djindjic izdao i prodao mnoge srbe neprijateljima srbije....

1000000000% :rtfm:
 
optuznicu protiv seselja namontirali su djindjic i svilanovic. da mene tako na pravdi boga posalju na robiju bez ikakvog utemeljenja i za klasican verbalni delikt i ja bi im zeleo isto kao i seselj a to je smrt. kako je radio tako mu se i vratilo....

ne secam se da je seselj hapsio nekog srbina i izdavao ga pa makar bio on i zoran djindjic dok je djindjic izdao i prodao mnoge srbe neprijateljima srbije....


Eto ovo je sva sustina,ali bas se pitam kada ce ''objektivni'' i ''nezavisni'' B92 da obavi jedan ''insajder'' na ovu temu i to upravo sa njihovom dojucerasnjom drugaricom Karlom
 
Vidis, ovo je tacno. Zato su i Sloba i Seselj zavrsili u Hagu i obojica su mrtvi tamo. Sve po zasluzi. Po zasluzi smo mi najgora drzava u Evropi trenutno. Potpuno se slazem sa tobom. Kako sejes tako i zanjes.

sloba i seselj su zavrsili u hagu zato sto nisu hteli da rade na stetu srbije i da prihvate nezavisnosti i secesiju kosova i metohije kao i okupaciju cele srbije od strane NATO pakta. Da su to hteli i da su postali izdajnici kao Zoran Djindjic sa sisugornoscu mogu da kazem da bi na zapadu dobili epitete "prozapadnih politicara " i "garanata mira i stabilnosti" .

Jedini njihov greh je sto su branili Srbiju od okupatora i zbog toga ih je Djindjic izdao i izrucio onima koji su nas napadali.

Al na kraju Djindjica je stigla srpska kletva izdajnika i izroda i igrom sudbine ubijen je od strane mafije koju je sam uzdigao do neslucenih visina - tj zemunskog klana. Ti zemunci su za vreme milosevica bili nepostojeca grupacija...
 
karla del ponte je u svojoj knjizi napisala da je optuznica protiv seselja napisana u beogradu i da je eksplicitno djindjic trazio da se seselj sto pre otera u hag sa recima "samo ga vodite odavde"....

ako to nije cin klasicne izdaje srpskog izroda ja ne znam sta je onda....

i sta bi seselj trebao po vama, da voli onoga ko ga je na pravdi boga poslao dzelatima srbije i zbog kojih je izgubio 5 godina zivota (dosad) . Zoran Djindjic je Vojislavu Seselju unistio zivot tako da nije uopste cudno zasto se Seselj raduje sto je pomenuti izdajnik ubijen od svoje mafije.
 
sloba i seselj su zavrsili u hagu zato sto nisu hteli da rade na stetu srbije i da prihvate nezavisnosti i secesiju kosova i metohije kao i okupaciju cele srbije od strane NATO pakta.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Da su to hteli i da su postali izdajnici kao Zoran Djindjic sa sisugornoscu mogu da kazem da bi na zapadu dobili epitete "prozapadnih politicara " i "garanata mira i stabilnosti" .
zbog takvih kao sto si ti mi smo danas najbedniji narod u Evropi.

A na kraju Djindjica je stigla srpska kletva izdajnika i izroda i igrom sudbine ubijen je od strane mafije koju je sam uzdigao do neslucenih visina - tj zemunskog klana. Ti zemunci su za vreme milosevica bili nepostojeca grupacija...
Ne postoji nesto primitivno kao sto je srpska kletva. Verujes i u babaroge verovatno. Mafija koju ti zastupas za dzabe ga je ubila zato sto ste svi zajedno pecinski ljudi. I nemoj da pricas nesto o cemu pojma nema. Zemunci su postali mocni za vreme Slobe covece iz srednjeg veka.
 
karla del ponte je u svojoj knjizi napisala da je optuznica protiv seselja napisana u beogradu i da je eksplicitno djindjic trazio da se seselj sto pre otera u hag sa recima "samo ga vodite odavde"....

ako to nije cin klasicne izdaje srpskog izroda ja ne znam sta je onda....

i sta bi seselj trebao po vama, da voli onoga ko ga je na pravdi boga poslao dzelatima srbije i zbog kojih je izgubio 5 godina zivota (dosad) . Zoran Djindjic je Vojislavu Seselju unistio zivot tako da nije uopste cudno zasto se Seselj raduje sto je pomenuti izdajnik ubijen od svoje mafije.

E,Marko,do sada bi ove''demokrate'' bljuvali na sve strane,ali im dojucerasnja drugarica Karla pojela jezik.Istina kad-tad izadje na videlo.
 

Back
Top