Incident u Beogradu

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.168
Ovih dana cesto po medijima cujemo kako djaci maltretiraju jedni druge na razne nacine. Upravo se to danas desilo u O.S.Dositej Obradovic na Dusanovcu-Vozdovcu u Maksima Gorkog 94. Neznam tacno detalje osim da su dvojica prvaka drzala jednog dok ga je treci udario kamenom u glavu i raskrvavio je. Dali ce se slucaj zataskati s obzirom da je direktorka iz DS-a ostaje da se vidi........
 
Ovih dana cesto po medijima cujemo kako djaci maltretiraju jedni druge na razne nacine. Upravo se to danas desilo u O.S.Dositej Obradovic na Dusanovcu-Vozdovcu u Maksima Gorkog 94. Neznam tacno detalje osim da su dvojica prvaka drzala jednog dok ga je treci udario kamenom u glavu i raskrvavio je. Dali ce se slucaj zataskati s obzirom da je direktorka iz DS-a ostaje da se vidi........

Nista nowo, to se desava svaki dan.......
Samo ne znam poentu teme, ali dobro!;)
 
Moja duznos kao roditelja je da obavestim sve medije kao i ministarstvo prosvete. Nadam se da se slucaj nece zataskati s obzirom da je direktorka iz DS-a i da je mnoge slucajeve do sada zataskala. Ovaj incident se desio medju decom prvog razreda pa se pitam dali uopste neko vodi racuna o njima za vreme boravka ?
 
Moja duznos kao roditelja je da obavestim sve medije kao i ministarstvo prosvete. Nadam se da se slucaj nece zataskati s obzirom da je direktorka iz DS-a i da je mnoge slucajeve do sada zataskala. Ovaj incident se desio medju decom prvog razreda pa se pitam dali uopste neko vodi racuna o njima za vreme boravka ?

Treba da obavestite Ministarstvo, i da tuzite direktora zbog zataskavanja slucaja zajedno sa svom skolskom upravom.:rtfm:
 
Ovih dana cesto po medijima cujemo kako djaci maltretiraju jedni druge na razne nacine. Upravo se to danas desilo u O.S.Dositej Obradovic na Dusanovcu-Vozdovcu u Maksima Gorkog 94. Neznam tacno detalje osim da su dvojica prvaka drzala jednog dok ga je treci udario kamenom u glavu i raskrvavio je. Dali ce se slucaj zataskati s obzirom da je direktorka iz DS-a ostaje da se vidi........

cek,
tebi vise smeta sto se to desilo ili sto je direktorka iz DS-a ? :dontunderstand:
 
Ma bilo je jos nekih afera u ovoj skoli ali sve je proslo tako sto se slegla prasina. Jedna od afera ie svima poznata a to je da je jedna od uciteljica vadila celom odeljenju krv sa istom iglom [culi ste prosle godine]. E to je ta skola. I sve je proslokao da nista nije bilo jer jer direktorka iz DS-a a od sekretarice skole je muz takodje neki visoki funkcioner iz stranke pa se slegla prasina vrlo brzo. Ima jos desavanja iz iste skole za koje znamo samo mi roditeljiali......i u policiji su pustili korenje. Jedino ovako preko medija da objavim pa mozda se zahukta :roll:
 
Deshavaju se i gore stvari....znam da ovako ne treba da se pristupa problemu ali *** toliko loshih stvari se deshava....

i shta bi ti majke ti tako pametna uradila??kad vec znash da ovako ne treba da se pristupa problemu...
btw. chvek napisao:"A evo i ispred Ugostiteljske skole upucan srednjoskolac.", a ti kazhesh:"Deshavaju se i gore stvari...."ajde bre bezhi...
 
I meni se isto cini da je Postavljac teme neki teski radikal ili DSSovac ili pak simpatizer neke druge klerofasisticke stranke....

Nije resenje g. Jerotije u popljuvavanju DS, sto je kako vidim i bio cilj ove teme, vec u jednom narodnom alatu poznatom kao USRANA MOTKA. Alternativa: MASAN KAIS. Problem nasilja medju decom najbolje mogu da rese roditelji, redovnim upraznjavanjem ginastickih disciplina sa svima dobro poznatim alatkama. Ne zapostavljajte svoju decu, pa se nece mlatiti do krvi na ulici. Mlatite ih vi.
 
I meni se isto cini da je Postavljac teme neki teski radikal ili DSSovac ili pak simpatizer neke druge klerofasisticke stranke....

Nije resenje g. Jerotije u popljuvavanju DS, sto je kako vidim i bio cilj ove teme, vec u jednom narodnom alatu poznatom kao USRANA MOTKA. Alternativa: MASAN KAIS. Problem nasilja medju decom najbolje mogu da rese roditelji, redovnim upraznjavanjem ginastickih disciplina sa svima dobro poznatim alatkama. Ne zapostavljajte svoju decu, pa se nece mlatiti do krvi na ulici. Mlatite ih vi.

:ok::ok::ok::ok::ok:
 
ne znam dal ste citali u novinama, u mojoj skoli TS "Beograd-Zeleznik" je jedan ucenik izvadio sekiru iz ranca i zveknuo drugog ucenika u glavu.... strava i uzas, inace, do svadje koja je predhodila napadu doslo je zbog devojke. Ali to su vec matori ljudi, ali ovo je osnovna skola, jos ta deca mogu da se prevaspitaju
 
Deca NE MOGU da se prevaspitaju, na zalost... Svakako ne od strane skole... Dragi roditelji, izvolite poceti bivati NAJBOLJI PRIJATELJI svojoj deci, a NE njihovi DRUGOVI... I ne zanosite se da poznajete svoje dete... Izvolite poraditi na kucnom vaspitanju...
 
He he, sikirom po glavi.... I sta posle covek da radi. Ako ga posaljs na robiju (sto je pravedno) taj je zavrsio karijeru normalne osobe. Tamo ce se iskoluje za bandita i zdr. A da ga opet pustis na ulicu kao da se nista nije desilo, opet ce mu pasti na pamet neki idiotluk take vrste.

Zato, kao sto rekoh, bolje spreciti nego leciti.
 

Back
Top