Ivanjica

Alo lavice, da li poznajes Aleksandra Karapetrovica 1983. godiste iz Ivanjice. Ima firmu za izgradnju montaznih kuca EKOMONT u Ivanjici. Molim te ukoliko ga poznajes da mi odgovoris kakav je to lik. Treba da mi gradi montaznu kucu ali me stalno nesto zavlaci i laze. Ako ga ti ne poznajes daj mi nekog ko ga zna. U pitanju je velika lova pa se ne bih kockao sa nekim ko laze i hoce da te prevari.

Inace bio sam prvi put pre 10 dana u Ivanjici i mogu ti reci da je super samo su Vam ulice mnoooogo uske, a sve ostalo je extra.
 
Alo lavice, da li poznajes Aleksandra Karapetrovica 1983. godiste iz Ivanjice. Ima firmu za izgradnju montaznih kuca EKOMONT u Ivanjici. Molim te ukoliko ga poznajes da mi odgovoris kakav je to lik. Treba da mi gradi montaznu kucu ali me stalno nesto zavlaci i laze. Ako ga ti ne poznajes daj mi nekog ko ga zna. U pitanju je velika lova pa se ne bih kockao sa nekim ko laze i hoce da te prevari.

Inace bio sam prvi put pre 10 dana u Ivanjici i mogu ti reci da je super samo su Vam ulice mnoooogo uske, a sve ostalo je extra.

Hvala za pohvale za moj gradic... :klap::klap::klap:Ne znam tog tipa, stvarno, mada ima dosta njih koji prave montazne kuce ovde kod nas, pa je za svaki slucaj mozda ipak bolje da unajmis nekog drugog, ako je vec velika lova u pitanju...:think::think::think: Stvarno ne znam, " nisam pametna"...:think::think::think:
 
Pozdrav Ivanjici!
Blo je to veoma davno, tada sam bio mlad i lud ali ne toliko lud da bih potpuno zaboravio na to prelijepo malo mjesto. Sasvim slucajno navratih ovdije i moram priznati da nisam mogao odoljeti a da nista ne kazem. Zapravo, ja nisam nista posebno, metaforicno receno, ja sam samo jedan od onih koji se napih vode u Ivanjici. I jos se uvijek sjecam kada me tadasnja moja prijateljica, Ivanjicanka pitala -Koliko ima od prilike do Ivanjice? Naravno da sam ja rekao odprilike 250 km (mislio sam Beograd - Ivanjica) ali ona se smijala i nesto je odgovorila, ne sjecam se tacno, mozda dvadesetak km. Zapravo, objasnila mi je da ima mjesto nedaleko od Ivanjice koje se zove Prilike. Eto, nisam ni to zaboravio.
Bilo kako bilo, Ivanjicani, imate moj srdacan pozdrav.;)
 

Back
Top