Ivanjica

eeej..ivanjica
slucajno nabasah na ovaj pdf i videh ivanjicu
prelepo mesto,odlicni ljudi
najbolja rakija.........jos bolji prsut...malina za primer a krompir za uzor:)
sala na stranu.....ivanjicu mnogo volim,imam i puno rodjaka dole
 
Ja sam iz Ivanjice, zivela 28 godina, a sada ne zivim vec 6 god., udala sez:kiss:. Ne mislim da je nesto spec u odnosu na ostala lepa mestasca po nasoj Srbiji, ali znam da onaj ko je rodjen i odrastao u Ivanjici moze obici pola sveta, ali se nigde nece osecati kao u Ivanjici. Ne znam zasto je to tako, ali tako je.
 
Svuda podji,svom pragu dodji.Nostalgija...Ivanjica jos uvek zivi u nekom drugom svetu.Radi Lale ali gradic je cudo...Koliko znam ovih dana otvara Sportski centar u Jelica polju.Dosta je uradio na samom izgledu grada.Pocinje da lici na pravo turisticko mesto.Mozete naci na Interneti galerije slika,Forum prijatelja Ivanjice,razne Turisticke organizacije sa veoma detaljnim opisom ponuda.Niko nije pomenuo atraktivne montazne kuce koje se rade u ovom gradicu...
 
Ja sam iz Ivanjice, zivela 28 godina, a sada ne zivim vec 6 god., udala sez:kiss:. Ne mislim da je nesto spec u odnosu na ostala lepa mestasca po nasoj Srbiji, ali znam da onaj ko je rodjen i odrastao u Ivanjici moze obici pola sveta, ali se nigde nece osecati kao u Ivanjici. Ne znam zasto je to tako, ali tako je.


nick govori koliko volis nas gradic;D
 
Ivanjica je predobra, a posebno vodopad i deo oko istog...

ivanjica%20vodopad%203073-velika.jpg


Ljudi inache dole pecaju :D , a i skache se u vodu... :D Otprilike dosta ispod ovog mesta gde je postavljen aparat sa kojim je slikano ali u liniji vertikalnoj... Tu ima i par dobrih kafica :D ... I tako... Sjajna je Ivanjica. :D
 
Hvala za pohvale za moj gradic... :klap::klap::klap:Ne znam tog tipa, stvarno, mada ima dosta njih koji prave montazne kuce ovde kod nas, pa je za svaki slucaj mozda ipak bolje da unajmis nekog drugog, ako je vec velika lova u pitanju...:think::think::think: Stvarno ne znam, " nisam pametna"...:think::think::think:
dobar dan, prodje godina dana, zanima me napravi li vam kucu. nas nesto muti upravo sad. hvala za info, pozdrav
 
Ivanjica je predobra, a posebno vodopad i deo oko istog...

ivanjica%20vodopad%203073-velika.jpg


Ljudi inache dole pecaju :D , a i skache se u vodu... :D Otprilike dosta ispod ovog mesta gde je postavljen aparat sa kojim je slikano ali u liniji vertikalnoj... Tu ima i par dobrih kafica :D ... I tako... Sjajna je Ivanjica. :D

Ovo bas i nije vodopad u najboljem izdanju :D mada ej svakako lep :)
 
Pozdrav svim vernim ljubiteljima fudbala iz Ivanjice i okoline!!!
Bavim se skupljanjem starih fudbalskih ulaznica. Na prvom mestu mi je bitna C.ZVezda i od nje skupljam ulaznice iz svih mogucih takmicenja - prvenstvo,domaci kup, medjunarodna takmicenja, prijateljske utakmice. Pored C.zvezde, zanimljiva mi je reprezetnacija Srbije (tj. Jugoslavije) kao i utakmice ostalih srpskih klubova (Partizan,Vojvodina,OFK Beograd,Sevojno,Napredak,RAdnicki Nis,Obilic,Zeleznik) koji su igrali u evropskim takmicenjima.
Posebno me zanimaju karte Javor-C.Zvezda
Da li neko moze da mi pomogne u pronalazenju tih starih ulaznica koje ljudi cesto bacaju.
Ukoliko bilo ko ima nesto slicno ili neku zanimljivu informaciju neka me pozove na 063/68 39 39 ili mi se obrati putem mejla markovaleron@yahoo.com
Pozdrav za sve ljubitelje fudbala
 

Back
Top