Ivanjica

Cuo sam se sa jednom drugaricom iz Ivanjice rekla mi je da je otvoren neki lokal delfin i da je dobro,tako da moram doci.E znate li golmana Javora,to mi je saigrac iz omladinaca.
 
Pusti klinju, nego zvezdas zavisi sta slusas ako si rocker - savet nesvarljivo je - za nas je najbolji cafe LED ZEPPELIN, ako slusas dizel - folk, tehnomane onda izvoli pravac LUDARA
 
Iako je varosica po broju stanovnika Ivanjica je jedna obicna selendra sto se tice ljudi i odnosa medju njima.Samo Ivanjicani vole da se hvale u velikim razmerama.To kazem ja sto sam iz Ivanjice
 
MOTOPLAKAT%2008%20sajt.jpg
 
Joj....Motorijada...nemogu verovati da opet necu biti tu...grrrrrrrrrrr.......prosli put ekskurzija.....a sad nesto slicno......da se nzna mosda dolazili kakva grupa(muzicka)....Pozzich za sve vas....
 
Ima li neko ovde iz Ivanjice? Ili neko ko je bar cuo za ovo mesto?;)

jeco,juče sam došao sa javora...bio sam 7 dana.kod prijatelja u vikendici...7 dana sam vozio bajk gore...išao sam do sjenice,po selima štitkovo i trudovo,silazio u maskovu,išao oko mučnja do katića i jasenova...oduševljen sam...ja sam nekada bio državni reprezentativac u biciklizmu pa mi lutanje biciklom po ovom bespuću nije teško palo...a nije ni bespuće,ok je...lep ti je kraj jeco...divan...za neki dan ću na deviće i goliju....
 
jeco,juče sam došao sa javora...bio sam 7 dana.kod prijatelja u vikendici...7 dana sam vozio bajk gore...išao sam do sjenice,po selima štitkovo i trudovo,silazio u maskovu,išao oko mučnja do katića i jasenova...oduševljen sam...ja sam nekada bio državni reprezentativac u biciklizmu pa mi lutanje biciklom po ovom bespuću nije teško palo...a nije ni bespuće,ok je...lep ti je kraj jeco...divan...za neki dan ću na deviće i goliju....

Superr......mada ja iako sam iz Ivanjice nisam zalazila bas u sva ova sela...samo u prolazu.......Mada skijanje na goliji ne propustam ni za zivu glavu.....:p:p:super::super:
 

Back
Top