mrežna kartica-problem

machine man

Zainteresovan član
Poruka
186
imam problem s mrežnom karticom .danas sam ugradio bežični wi-max interernet.medjutim kada se kabal spoji sa mrežnom karticom na kućištu lampica svijetli ali kompjuter ne registruje nikakave promjene niti karticu.ovaj sto mi to ugradi kaže da mi je iz kompjutera mačena ikonica Local area connection i da je treba opet instalirati.u windows helpu piše postupak pravljenja local area connectiona ali meni nema opcije LAN or High-Speed Internet koja treba da se pojavi kad otvorim network connection.Kako da napravim local area connection ikonicu onda .molim pomozite ko zna živci mi izgoreše
 
ovaj sto mi to ugradi kaže da mi je iz kompjutera mačena ikonica Local area connection....
Ovaj što ti ugradi ti nije instalirao drajver za mrežnu karticu. Ne možeš imati "Local Area Connection" ako nemaš odgovarajuću karticu i pravilno instaliran drajver.

Local Area Connection se NE instalira, nego se tako naziva prva mrežna kartica koja je pravilno instalirana u sistemu.

To što sija svetlo kad se kabl ubaci ne znači ništa u tvom slučaju. Kakve uređaje vidiš kad odeš u Computer Management > Device manager?
 
@machine man
Sad sam video ovu temu,Istu takvu si postavio na pdf Software...Zasto pitam se...

Taman sam hteo da napadnem moderatora zasto mi je izbrisao post :D,ali nisam ovde postovao nego na drugoj temi,a da sam znao da spamujes ne bi sigurno nista pisao;)
 

Back
Top