Horror Adventures

dobar zanr sa retko odlicnim naslovima... a prvi koji pamtim (i to najbolje) je: dracula... :) klasicna point ^ click avantura koja me je, kada je izasla odusevila u svakom smislu... postoji i drugi deo, ali mi je iz nekog razloga ovaj prvi drazi... ne znam da ima mnogo vrhunskih igara ovog tipa...
takodje, prvi deo resident evil-a je prava horor avantura... ostali delovi imaju malo vise akcije... a i 4. deo mi je poprilicno dobar, naravno uz patch koju grafiku cini u najmanju ruku prihvatljivom (sto ne znaci da 2. i 3. deo smatram losim)... pa nezaobilazni silent hill serijal... ima tu o dosta toga da se dosta toga kaze... :)
 
Horor avanture....Dark Fall II me je odusevio...Mysolika P&C avanturica...
Silent Hill u neku ruku...
Penumbra....najstrasnija avantura koju sa igrao, atmosfera ubija....3D u izvodjenju iz prvog lica...preporuka...kratka ali ostra...
 
Poslednja izmena:
"dracula I" (resurrection), a onda moze i "dracula II" (the last sanctuary)! :)
jedino sto nisu iz 3. lica kao syberia (nego iz 1.); sto uopste ne smeta... ;)

presao sam ih obe s tim sto mi je prva nekako vise ostala u pamcenju..Dobre su...
Svidja mi se takav fazon izvodjenja ono kao crtezi koji obuhvataju 360 stepeni ili takve fotografije kao u Fantasmagoria :puzzle of flesh
ili black dahlia.....
 
Dobra p&c avantura?
nije horor ali ima jezivu atmosferu i vrlo intrigantnu pricu... Still Life! Nesto kao triler... A ni Sinkin island nije los - uradjena od tvorca Syberie (Benoit Sokal)!
A luda i otkacena, stripolika avantura (ne nije Monkey island) vec je Ankh i ekspanzija!
 

Back
Top