tatina ili mamina ćera?!?

Мени га је у неку руку жао.
Али, ако је гонадно рођен као женско, не разумем ко му је одобрио операцију у мушки пол и узиманје тестостерона...осим , ако осећајем није био мушко...мада се таквих примера из теорије не сећам.
Обично се гонадно роде као нпр. женско ( значи имају женске репродуктивне органе), али се због поремећаја у лучењу одређених хормона, спољње гениталије развију као мушке, па их оперишу споља у женско и дају им естрогене ( ако треба!)...ова прича баш делује накарадно!
 
pa bas to htedoh reci...ipak je u njemu proradila zelja da bude zena...to dokazuje bar velikim, trudnim stomakom i to kontrira njegovoj/njenoj izjavi o njegovoj muskosti...mislim da je tezak zadatak i za njega/nju razluciti da li je zensko ili musko...da je jednostavno reci odabrao sam da budem muskarac i nesrecno sam rodjen u telu zene, a tim telom zene se posluzio da bi nastavio svoju lozu...previse kontradiktornosti...cemu onda kategorizacija na musko i zensko...nemam nista protiv njihovog izbora...biti roditelj je najlepsi poklon od Boga...nista mi i ne deluje nakaradno, ali mi postavlja puno pitanja...
 
Мени га је у неку руку жао.
Али, ако је гонадно рођен као женско, не разумем ко му је одобрио операцију у мушки пол и узиманје тестостерона...осим , ако осећајем није био мушко...мада се таквих примера из теорије не сећам.
Обично се гонадно роде као нпр. женско ( значи имају женске репродуктивне органе), али се због поремећаја у лучењу одређених хормона, спољње гениталије развију као мушке, па их оперишу споља у женско и дају им естрогене ( ако треба!)...ова прича баш делује накарадно!

Meni ga bash nije zao, vishe mi je zao tog sirotog deteta koga ce kasnije ismejavati zbog toga i imace traume!:dash:
 
pa bas to htedoh reci...ipak je u njemu proradila zelja da bude zena...to dokazuje bar velikim, trudnim stomakom i to kontrira njegovoj/njenoj izjavi o njegovoj muskosti...mislim da je tezak zadatak i za njega/nju razluciti da li je zensko ili musko...da je jednostavno reci odabrao sam da budem muskarac i nesrecno sam rodjen u telu zene, a tim telom zene se posluzio da bi nastavio svoju lozu...previse kontradiktornosti...cemu onda kategorizacija na musko i zensko...nemam nista protiv njihovog izbora...biti roditelj je najlepsi poklon od Boga...nista mi i ne deluje nakaradno, ali mi postavlja puno pitanja...

Živi bez problema, pa ih pravi da mu ne bude dosadno. Nije gladno, pa pobesnelo, što bi rekla moja baba. Pored tolikih bolesti na svetu, neko troši novac, znanje i vreme lekara da se iživljava. Ne zna da li hoće da bude muško ili žensko, pa kako će znati da vaspitava dete?:dash:
 
on je bio zena....i ostali su mu materica i jajnici....tako da chisto sumnjam da je mogao da zamrzne svoju spermu
meni je takvih ljudi ipak zao...
nije lako roditi se kao mushko ili zensko i imati taj poremecaj da si kao suprotni pol u glavi....
sta ce jadni,nisu oni krivi
 
sve što ne mogu životinje čovek smisli..........sve u jednom čoveku..otac, majka....čovek se bavio sportom.........sooper mu je organizam......ako ljoodi hoće dete...ne vidim u čemu je problem......pa da se radi o dva androida...nebitno.....njihova stvar......neće se niko na njih posebno ugledati......lik je ono...unikoom........nek su žifi i zdravi.......
 
Pa, ovo je stvarno bolesno. Bože, ima li te?!
To dete će imati problem identiteta, potpuno sam sigurna. Osim, ako ne sakriju od nje poreklo, odnosno način kako je nastala. Ali, s obzirom da se tata-mama-ili-šta-ili-ko-već slika za novine, nema sumnje da će biti kompleksa do neba! Naravno, budući roditelji ne haje za buduće probleme svog deteta... Ko će sada još i o tome da misli i glavu razbija?! Važno da se kosi trava, dižu tegovi i da je trudnoća u redu...

:dontunderstand:
 
Ne znam gde je smestena radnja, al pretpostavljam u Americi...pa oni imaju prilicno iscasena shvatanja, tako da ko zna, mozda bude "popularna" (mislim da sam negde cula da treba da se rodi devojcica), mozda ce joj ta medijska paznja doneti neke prednosti...obican zivot svakako nece imati a kako ce nositi taj teret..ne znam
 

Back
Top