Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?

I u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom. ("u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom" je topic, a ne naslov, ali, eto, moze i samo naslov... sve ostalo autor ce da smatra za off)

Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni to znaci da niste nikome postali verni, to znaci da cete prevaritit cim vam se neko drugi ucini "dobrim ubijanjem dosade", to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni a sta to znaci to je duga prica o glupostima.

to je bilo objasnjenje teme, koje je uvek Zuto dok ja ne prestanem da objasnjavam u zutom.
    Poslednji put ažurirao/la SudnjiReli : 21.05.2008. u 12:43

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

Podrazumevano Re: Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?

kad bi ti znao sta si napisao i mi bi znali ....

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kad vam je "neko dovoljno seksi za seks" dali to i priznate - uvek?

Pa nijesam ti ja Kinez pa da citam zuto

Iskusan Millie80 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio SudnjiReli Pogledaj poruku
    I u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom. ("u slucaju da ne zelite seks sa tom osobom" je topic, a ne naslov, ali, eto, moze i samo naslov... sve ostalo autor ce da smatra za off)

Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni, to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni a sta to znaci to je duga prica.

to je bilo objasnjenje teme, koje je uvek Zuto dok ja ne prestanem da objasnjavam u zutom.

evo, sad sam zaradila dioptriju, a nisam ni skontala šta je pisac htio da kaže...

divan početak još jednog divnog dana

Ističe se
    Učlanjen
    09.09.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

molim?

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ja priznam ladno bez blama, na ovaj ili onaj nacin. Ako mislim da osoba nije uobrazena i da to nece pogresno skapirati.
    Cak sta vise mislim da je pozeljno nagovestiti da zelis, niko ne moze da cita misli, a ne biti sa nekim zbog nesporazuma ili nedorecenosti je gloopost.
    Poslednji put ažurirao/la ZORO- : 21.05.2008. u 09:51

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ZORO- Pogledaj poruku
    Ja priznam ladno bez blama, na ovaj ili onaj nacin. Ako mislim da osoba nije uobrazena i da to nece pogresno skapirati.
    Ponekad je sasvim kul odgovoriti samo na naslov

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ako vam je neka tipusa tip (pedofil ako ste onda srednji rod, tipo ili fiat punto) za seks dovoljno seksi, pa onda sutra bas dok vam je i dalje biola/bila seksi u nekom T trenutku odlucite da nekome budete apsolutno verni (sve (ostalo) je relativno) to ne znaci da vam ona osoba i dalje nije seksi, zasto? Najbitnije je: zato sto ne moze to da znaci. Ostali razlozi takodje postoje. Nema potrebe ni da kazem da ako ona osoba prestane da vam bude seksi zbog toga sto nekome zelite biti verni, to znaci da neko mora prestati da vam se svidja da bi nekome drugom bili verni a sta to znaci to je duga prica.
    A ovo ti je druga tema skroz. Koja konfuzija, opet se neki multinik zeza.
    Pitanje vernosti i odbijanja nekog ko ti se svidja zarad te vernosti, ako sam dobro skapirao. To dolazi kasnije kao posledica licnog dogovora izmedju dvoje, ako se to dogovore uopste i kad se to dogovore, mada ima tu i neka moralna prirodna barijera, koja ti govori nemoj biti tenkre i muvati njih 5 nije lepo, ali onda pomislis, a zar one to isto ne rade pa onda i nemas te moralne barijere.
    Citat Original postavio POVERLJIVA Pogledaj poruku
    Ponekad je sasvim kul odgovoriti samo na naslov
    Hehe evo procitao sam i temu.

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

tema..

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

wtf..

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Nije problem sto je zuto, oznacim taj teks i onda je plavo
    Nego to sto si napisao, mogao si da pojednostavis

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Po konfuziji uvodog posta, nadmasio si sve do sada vidjene autore....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

"dovoljno seksi za seks" znacilo bi "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacio na ovu". Ili, za cura: "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacio na ovu" ako je cura transvestit ili za momke, "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovu" ako je momak transvestit, ili za momke, ako je gej "ebem ti zivot, kad bi me momak ostavio odma bi se bacila na ovog" ako je uz to i transvestit, ili, za curu, ako je bi "ebem ti zivot, kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovog momka, ebem ti zivot kad bi me momak ostavio odma bi se bacila na njega, ebem ti zivot kad bi me cura ostavila odma bi se bacila na ovu curu, ebem ti zivot.... OVA OSOBA MI JE SEKSI do daske".. itd.
    i za normalne se zna to nemoram da objasnjavam, ko je normalan razume da se moze svidjeti neko nekome i ako taj neko ko se pali ne zeli seks.

itd.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

ukoliko bi se radilo o curi koja nema curu, onda bi bilo "ebem ti zivot, kako je dobro sto bi se ebala sa ovim i ocu to da uradim", itd.

ako je problem ves masina, onda isto to, ali "kad popravim ves masinu" ukoliko je cura vulkanizer, onda "samo jos ovu gumu" ili momak "ebem ti zivot, dovoljno me pali ova cura da je stipnem za dupe, ali nebi to uradio jer su mi masne ruke, sto ne znaci da me ne pali dovoljno" itd. ukoliko je pored vulkanizerskog obrazovanja osoba i moralno uzdignuta itd.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

ja neznam sta treba da bude nejasno u tome pitanju 'dali bi nekome ko vam je seksi priznali da vam je seksi i ako ste sigurni da nebi URADILI seks sa tom osobom', recimo. Ili jednostavinije "dali bi svima koji vam se cine seksi priznali "da cinis mi se"".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ako neka moze da mi se ucini kao dobra za seks na kvadrat (a ne samo seks) to ne znaci da bi prevario devojku. Ali znaci da mi je dovoljno seksi za seks * 10. Dali bi ja to priznao bi pitam sta misle ostali, ne vidim tu nista nejasno, i jedva cekam odgovore onih koji su razumeli temu iz prve bez citanja ovih dodatnih objasnjenja koja pisem za osobe od kojima imam lose misljenje, tj da treba da se lece - ja se izvinjavam ovo je forum mogu da napisem svoje misljenje, jeli tako?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sudnji post

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio POVERLJIVA Pogledaj poruku
    Sudnji post
    mislim da sam razumeo sta zelis da kazes.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A kome to treba priznati? Sebi, partneru, sexy objektu ili svima zajedno?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

ti napisi kome nebi priznala i "njima nebi" pa cemo mi iz toga saznati kome bi.

Obećava
    Učlanjen
    31.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako neka moze da mi se ucini kao dobra za seks na kvadrat (a ne samo seks) to ne znaci da bi prevario devojku. Ali znaci da mi je dovoljno seksi za seks * 10. Dali bi ja to priznao bi pitam sta misle ostali, ne vidim tu nista nejasno, i jedva cekam odgovore onih koji su razumeli temu iz prve bez citanja ovih dodatnih objasnjenja koja pisem za osobe od kojima imam lose misljenje, tj da treba da se lece - ja se izvinjavam ovo je forum mogu da napisem svoje misljenje, jeli tako?
    Osobe od kojima ti imaš loše mišljenje treba da se leče?

Bravo majstore za mišljenje...
    Si ti neki stručnjak?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

eeeeeeeee hahahaha
    bravo kako si to zapazio
    a dje sam ja to napisao sto si ti utripovao da jesam?

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

da li me moje usi varaju..tj. oci

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Priznala bih partneru i sebi... Takvu slobodu dala bi mi spremnost na necinjenje...

Obećava
    Učlanjen
    31.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nebi?

možda...

Slične teme

1. dali neko zna "OPTICUM 7100a"
    Autor necko1 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.09.2007., 21:27
  2. Dali je neko čito "Frank-u"???
    Autor Prikaza89 u forumu Strip
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2007., 09:54
  3. Odgovora: 26