Svadjanje pred "publikom"

!

Početnik
Poruka
22
znam da mi je tema onako bljack i da ce verovatno biti izbrisana, al nesto mi je na srcu...

da li vas nervira kada se posvadjate sa nekom osobom na javnom mestu a ona pocne toliko da se dernja i da mlatara rukama sve u cilju da okupi publiku oko vas i da ih animira da nepoznati ljudi stanu na njenu stranu...? ili da vas neko napada preko telefona samo kad ima goste kod kuce u pozadini???
ja sam jednom imala napad zuci zbog jedne takve svadje... da je ta osoba skapirala da je preterala, nije...! ;)

imate da napisete nesto interesantno na tu temu...?
 
U svakom slucaju neprijatno iskustvo :) Po meni je to malo pitanje i samokontrole. Ako vec neko ima nesto da kaze, u principu treba u 4 oka, a ne pred "publikom"...mada koliko su ljudi danas prilicno nervozni, vecina ima "vrlo kratak fitilj", pa dodje i do predstave :o :( :x
 
!:
znam da mi je tema onako bljack i da ce verovatno biti izbrisana, al nesto mi je na srcu...

da li vas nervira kada se posvadjate sa nekom osobom na javnom mestu a ona pocne toliko da se dernja i da mlatara rukama sve u cilju da okupi publiku oko vas i da ih animira da nepoznati ljudi stanu na njenu stranu...? ili da vas neko napada preko telefona samo kad ima goste kod kuce u pozadini???
ja sam jednom imala napad zuci zbog jedne takve svadje... da je ta osoba skapirala da je preterala, nije...! ;)

imate da napisete nesto interesantno na tu temu...?
To se sprecava lako.....saka...nos....patos.... :wink:
 
Da odgovorim na temu: ta svadja shto treba da privuce 10000 ljudi je kao iznosenje "prljavog vesha "iz kuce... Intimu, pa cak i svadju vezanu za istu treba zadrzati izmedju 4 zida. na stranu shto se ljudi skupljaju ko muve govnare oko tih pikanterija, zato ih treba odstraniti :twisted:
 
!:
znam da mi je tema onako bljack i da ce verovatno biti izbrisana, al nesto mi je na srcu...

da li vas nervira kada se posvadjate sa nekom osobom na javnom mestu a ona pocne toliko da se dernja i da mlatara rukama sve u cilju da okupi publiku oko vas i da ih animira da nepoznati ljudi stanu na njenu stranu...? ili da vas neko napada preko telefona samo kad ima goste kod kuce u pozadini???
ja sam jednom imala napad zuci zbog jedne takve svadje... da je ta osoba skapirala da je preterala, nije...! ;)

imate da napisete nesto interesantno na tu temu...?

okrecem se i odlazim...nikada ne tolerisam takav prostakluk...
 
Svadje u prisustvu drugih ljudi ... :x Imamo neke prijatelje koji obozavaju da se prepucavaju kada su u gostima. I onda je nama extra neprijatno, ali oni se ponasaju kao da je to normalna stvar, kao da su kod kuce.
Grozno je stvarno i kada vidite na ulici da se ljudi svadjaju. Jednom sam cak videla kako su se tip i riba potukli na ulici. Bruka.
 

Back
Top