JEVROPEJSKA OKUPACIJA

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
:dontunderstand:Imao sam (ne) srecu, da mi je cerka , kao ucenica muzicke srednje skole, dobila ulazinice za "Eurosong", oliicenje globalisticko - imperijalistickih teznji ka nametanju novokomponovane , globkulture , koja za cilj ima ubijanje identiteta i teritorijalnog suvereniteta .....ops , greska......"teritorijalni suverenitet" mi se provukao iz navike.......malih naroda, a narocito onih ponosnih, samosvesnih, nebeskih , kao sto smo mi , Srbi......dokazani borci protiv globalistickih teznji evropskih dushmana i anglosaksonskih zlikovaca.

Gledajuci onaj galamatijas stranih spijuna , placenika, i ubacenih elemenata, prerusenih u pevace , muzicare, pa bogami i novinare iz cele Evrope, shvatio sam da se radi o perfidnoj , dugo kovanoj zaveri protiv srBskog naroda, njegovih vecitih teznji za slobodom, i naravno , ocuvanjem vekovnih ognjista i naseg dragog kosova......Shvatio sam , da je pobeda nase drage Marije Sherifovic :worth:namestena , samo da bi se strani posmatraci , preruseni u stotine novinara , infiltrirali u srbiju , u najosetljivijim momentima stvaranja nove "patriJotske vlade " , ne bi li tu rovarili i bushkali u ime domacih izdajnika i placenika .....:think:

A sta sve tu nisam video.....od pedera, tranverstita, jevreja, narkomana nije moglo da se prodje.....Evropa je poslala svoje nakazne predstavnike , da pokvare nasu omladinu , dugo pazljivo odgajanu na Cecinim i Erinim pesmama .....cvet nase mladosti, koji je rekao NE , evropi i njenim "vrednostima" i okrenuo se davno Guchanskoj kulturi , pecenom prasetu i "jelenku "......:super:

Ali, smirivalo me, sto sam pretpostavio da ce brojne nacionalno svesne organizacije i partije , patriJote i rodoljubi , spreciti tu sramotu srBskog naroda...paradu evropejstva u sred Beograda.......ali , avaj.......na moj uzas , nigde momaka iz "stormfronta' , " familije navijaca", "garde cara Lazara" " obraza " i ostalih nasih dika i ponosa ,nasih branitelja i cuvara od belosvetskih probisveta i placenika.......:sad2:

Kada sam video jevrejina da peva u sred beograda, samo sam cekao nekog cistokrvnog srBskog skinheda, niskog cela, odlucnog pogleda da izadje da isutira istog, i da pokaze da se srbija nece dati cionistickim i jevrejskim lobijima koji vec vladaju celim svetom....ali.....nista......:eek:

Zatim , na moj uzas , na bini su se smenjivali sve neprijatelj do neprijatelja....mnostvo drzava koje su priznale Kosovsku samostalnost....!!!!!!!!.....Nisam mogao da verujem svojim ocima...nigde Samardzica, Kostunice, ili bar mladjanog portparola Mladenovica, da im zatrazi da se javno , pred mikrofonom odreknu priznanja KiM....pre nego zapevaju........bruka i sramota se nastavljaju........:dash:

****** su posebna prica.....gomila sareno ofarbanih likova , vrcka buljama po nasoj voljenoj "areni" , a nigde "obrazovaca" da ih isutiraju, iskidaju bejzbol palicama, i pobiju gomna pederska........a toliko se obecavalo......bruka jedna.......

Shok je bio potpun , kada sam video Holandjane ...nase tradicionalne neprijatelje, kako im dozvoljavaju da igraju na sred zemlje srbije, a da se pri tom nisu ogradili od Haga, tog kvazi suda, koji je osnovan samo radi srba..........igraju Holandezi na sred zemlje srbije , a nisu ni delije.......:twisted:

Stravican utisak su pojacavale zastave neprijateljskih zemalja, koje su sve veche vitlali neki domaci izdajnici ......tako se tu videlo i britanskih , i holandskih i belgijskih, hrvatskih i turskih zastava........da ti muka pripadne......nigde plava radikalska da zavijori....bruka !!!!!!

Ocekivao sam celo vece da na binu izadju barem predstavnici Kine , Indije i Brazila.....nasih tradicionalnih saveznika......nema veze sto nisu evropske drzave, ali mi smo podjednako okrenuti i istoku i zapadu.......nema kod nas ...samo EU i niko vise,,,
Ali.......na zalost , opet razocarenje.........

Elem, izasao sam , osamucen od onolike kolicine evrope .....bre, ljudi, od onoliko bolja i muzike moze da vam pozli.....Evropa u svom najgorem izdanju , u srcu srbije ......doduse ,ne na kosovu , nego u beogradu........previse evrope , za jedan slobodarski , nebeski narod koji joj je rekao istorijsko NE evropskim integracijama......:roll:

Da rezimiram, nasi politicari, narocito kostunica , toma, i ostali branioci srBskog kosova , haskih heroja i protivnici evro robstva, su morali da uslove celu manifestaciju , javnim posipanjem pepelom svih koji su priznali kosovo , ili da bar onima koji su to uradili , otkazu gostoprimstvo.......ovako, strani placenici u nasim redovima su uspeli da srbiju opogane evropejskim duhom.....srecom , na kratko........:whistling:

Sreca nasa da ne idemo na EP u fudbalu , pa necemo morati da pikamo lopte sa mrskim nam neprijateljima koji oce da nam otmu 15 % teritorije............a ovo....sada i nikad vise..

Nece Aca dozvoliti ovakve evro blamaze u Beogradu , dok je on glavi i odgovorni......:super:
 
hehehehehe....ma idi Dada Amin... pozlice braniocima srBstva :rotf::rotf::rotf:

Samo nisu oni toliko razliciti od ovih Evropljana sto ucestvuju na ovom takmicenju. Kada vidish "Pink" to su sve isti fenseri koji svakako liche na gej ljude zato jer su gej verovatno. Znaci, ti branioci srBstva su ustvari gej, samo to ne smeju da priznaju. Zato tuku one koji su priznali, jer su ljubomorni :super:
 
meni su isto tradicionalno izopaceni Belgijanci i feminizirani Holandjani bili posebno sumnjivi al mi je doduse malo laknulo kad sam sam video toplog brata Rusa kako bos plese na ledu sunce ti ***** ,ne moze nam niko nista ... :super:
 
Ljudi , kazem vam........previse je to evrope za jedno vece , u ovako napacenom , nicim izazvanom vekovnom ognjistu ( BGD )......nije zdravo.......!!!!!!:sad2:

Nadam se , da ce pouceni ovim iskustvom , nadolazece beogradske vlasti zabraniti odrzavanje Univerzijade........sta ce nama , bre, ovde da se setaju neki strani placenici, i belosvetski otimachi 15 % teritorije........:thumbdown:

Eurosongom i Univerzijadom,odnosno dozvolom da se drzave koje su priznale kosovo takmice na nasem tlu, priznali smo i mi nezavisno kosovo:twisted:

DOLE EVROSONG, UNIVERZIJADA I OSTALE GLOBALISTICKE , SATANISTICKE MANIFESTACIJE KOJE IMAJU ZA CILJ , DA PRIZNAMO KOSOVO !!!!!!:rtfm:
 
Ljudi , kazem vam........previse je to evrope za jedno vece , u ovako napacenom , nicim izazvanom vekovnom ognjistu ( BGD )......nije zdravo.......!!!!!!:sad2:

Nadam se , da ce pouceni ovim iskustvom , nadolazece beogradske vlasti zabraniti odrzavanje Univerzijade........sta ce nama , bre, ovde da se setaju neki strani placenici, i belosvetski otimachi 15 % teritorije........:thumbdown:

Eurosongom i Univerzijadom,odnosno dozvolom da se drzave koje su priznale kosovo takmice na nasem tlu, priznali smo i mi nezavisno kosovo:twisted:

DOLE EVROSONG, UNIVERZIJADA I OSTALE GLOBALISTICKE , SATANISTICKE MANIFESTACIJE KOJE IMAJU ZA CILJ , DA PRIZNAMO KOSOVO !!!!!!:rtfm:

Baki,jel' ti to prdish u vene sam sebi,kada dobijash sve te inspiracije:rotf::rotf::rotf:
 
a ****** mogao bi da odes malo do Tvrdjave da vidis kako je a ne da sav krvavo zaradjen klozetarski novac trosis po zadimljenim kafancugama i pecenjarama na periferiji

E moj domorodac,samo ti uzivaj u tom svom smradu:ok:
U Becu imas svake godine muzicki festival koji je npr. prosle godine okupio 3 miliona
ljudi.Ne Majorci u Spaniji ,na promenadi ima vise shetaca za jedno vece,nego exit ukupno
posetilaca..................itd.
 
E moj domorodac,samo ti uzivaj u tom svom smradu:ok:
U Becu imas svake godine muzicki festival koji je npr. prosle godine okupio 3 miliona
ljudi.Ne Majorci u Spaniji ,na promenadi ima vise shetaca za jedno vece,nego exit ukupno
posetilaca..................itd.

Strasnih festivala imas po Evropi... gledao sam snimke. Exit je nista za to, ali najbolje sto mi imamo. Exit je cak i vise nego sto zasluzujemo, sto pokazuje i podatak da Exit ne moze sam sebe da izdrzava nego je finansiran sa strane.
 
Не преостаје вам,жутима,ништа друго него да се тешите.Пораз се лакше поднесе уз осмех.Још вам само цуга фали...А,ја верујем да ће вам то ДС организовати.Неку колективну јадиковку.

Што се тиче Евровизије,сваке године је све "сиромашнија".Евровизија је део огледала духовне убогаљености већине европских народа и земаља.На жалост.
Толико безличне,бљутаве,немелодичне и непамтљиве музике у животу нисам чуо.
 

Back
Top