Jel ste se nekad...

Koristi samo da bi rascistio neke stvari sa sobom. Kad je veza ostala nezavrsena, moze da se desi da nemas mira strasno dugo.
Samo sam se jednom vratio bivsoj devojci i to posle pet godina sa namerom da je vec jednom izbacim iz glave, da zavrsim nesto sto je ostalo nedoreceno. Sada sam verovatno ja u njenoj glavi :twisted:...

Samo u krajnjim slucajevima i strogo namenski, dok se ne postigne odredjeni cilj!
 
strani placenik:
SVRSAVANJE SA -SOBOM-(SVOJIM DNEVNIM BORAVKOM)...Koristim samo da bih(aH)rascistio neke stvari sa sobom,(svojom SOBOM)tj. sa svojim (a naricito-tudjim-)dnevnim boravkom-zvanim-feriJAlac- Kad je veza ostala nezavrsena,(tj.nesvrsena-moja maniijja) moze da se desi da nemam mira- strasno dugo(j*b*lim te tugo...)!!!
Samo sam se jednom(do dva,tri...dvesta tri puta) vratio bivsoj devojci(a i svom momku-povremeno bivsem)... i to posle pet-sest-stotina- godina sa namerom da je-bi-ga- vec je-dnom-do dna- izbacim-ga- iz( izgubljene) glave,svesno rukovodjen(dupe-glava-narodnom VukoStvorinom) da zavrsim-svrsim- nesto sto je ostalo nedoreceno-obezglavljeno-bezglavo-glavno! Sada sam verovatno ja obezglavljen...u njenoj glavi,jer svoju nikad' nisam ni im'o(osim u...ah,ah,uh,eh,oh,ih,njnjnj-njenoj obezglavljenoj glavici...ah,uh,eh,oh,ih,njnjihnjnj...:twisted:...

Samo u krajnjim(pogranicnim) slucajevima i strogo namenski(licno-dvolicno-trolicno i td...) dok se ne postigne odredjeni cilj(tzv.konjak)!!!
:idea: :wink:
 
Smuvali smo se, ostavila me, pa se opet smuvamo - i taman kad sam ja hteo nju da ostavim, ona raskine samnom!!! I sad me opet cima (poslednji raskid je bio 27. septembra 2003, a pamtim jer mi je tad bio rodjendan). Da se smuvamo opet pa da ja nju ostavim?
 
Vidi, reci cu ti ja svoje vidjenje, kao cura, pa sad mozda se neko i ne slozi.
Ja i moj ex smo se mnogo voljeli, i do samog kraja on je sanjario o nama. E onda me samo ostavio tako, iznenada. OK! NIsam znala zasto, i dan danas ne znam. I koliko god ja patila i tugovala, kad bih pomislila da ce zvati da se vrati i da me moli, stresla bih se!!! Kako moze ista biti kao sto je bilo kad se srce vec slomi?! Mozda, ali MOZDA bih ga primila do desetak dana od raskida ali dalje... samo je gore! Odjednom ste stranci... I licno, ne bih opet mogla toliko da volim onoga koji me je IZDAO!
Jako bih recimo voljela da rascistim neke stvari s njim, i zato bih prestala na razgovor, ali sve dalje od toga- tesko.
Ja trenutno nemam nikog, i ne znaci da bih se njemu bacila u zagrljaj. Znas, najvise od svega tu igra ponos! Ako ga ona ima, sumnjam da ce te prihvatiti...
 
ja sam eto bila sa jednim deckom godinu dana,raskinuli smo ali to nije bio raskid zbog prevare ili slicno nego zatos to nismo ziveli u istom gradu. Posle godinu dana opet se smuvamo,vec smo godinu ipo zajedno, vidjamo se vikendom i super nam je!!!!!!!!!
 
moj primer:imala sam vezu sa momkom skoro godinu dana, raskinuli smo zbog gluposti...proslo tri godine od tada, i ponovo smo se "upoznali" i sad smo zajedno vec dve godine zajedno i prelepo nam je, sazreli smo i naucili mnogo toga...shvatili da izmedju nas ima nesto mnogo jace , neka hemija koja je nas ponovo spojila!
dakle, sve je moguce...ako je sudjeno!
 

Back
Top