DIJETA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam 17 godina i jako sam zdrava...Jednostavno sam primetila da da li za to sto kasno pocnu ili ne znam sta je razlog,svi ljudi koji paze na ishranu su bolesni itd...Sem toga ja najbolje znam sta godi mom telu
 
Od skoro sam na wellness rezimu ishrane i mogu Vam garantovati da pomaze. Uglavnom se mrsavi oko 4 kg za mesec dana, a ja sam do sad skinula za koji kg vise jer sam pocela i da vezbam. Rec je o proteinskom sejku koji zamenjuje dorucak i veceru, mada ga ja za veceru ne pijem. Pored njega moze da se jede sve, od bureka do torti i ostalo, a da se ne ugojite. Ja obozavam da jedem tako da mi ne predstavlja problem da ga popijem ujutru. Wellness centar u koji idem je u centru Beograda i obavlja besplatne analize i preporucuje odredjenu sejk-ishranu. Ako je neko zainteresovan mogu zakazati jednu analizu, a da ne izgubi nista, mozete samo da izgledate lepse . Mozete mi poslati poruku
 
Je li neko skoro drzao UN dijetu? Imate li neke recepte ili savete?

Zdravo,ja sam drzala UN dijetu i oslabila sam ali sam brzo vratila kilograme .Znas sve dijete bar kod mene se mogu drzati po jedan put ako ponovo istu drzim onda se ili gojim ili ne slabim.Ima savrsena dijeta samo treba izdrzati
dozvoljeno je ;1jaje dnevno .sir posni koliko hoces,jogurt manje masan koliko hoces,svo povrce sem graska ,boranije pasulja .krompira ,pirinca i naravno hleb NE ,ni slatkisi.
Dozvoljeno je 200 gr. voca dnevno.
Povrce mozes bareno grilovano ali najbolje je sirovo.
Sledece nedelje samo ubacis 200gr mesa ili ribe ,barenog ili pecenog .Za 2 nedelje se oslabi i do 5-6kg ako si disciplinovana.
Srecno!
 
ja sam se za relativno kratko vreme ugojila ne smem ni da vam kazem koliko##!!!
helpuj te mi ili ce me muz zameniti za mladji i mrsaviji model!!!

Zdravo i ja se mucim kao i ti,dobila sam za 2 meseca 8 kg.I nevolja mi zbog mene jer nemam sta da obucem a kad udjem u radju kazu mi neki broj da momentalno istrcim iz radnje ,ima dobrih dijeta ali treba biti iporan i ne odustajati ako hoces poslacu ti ,ja sam prosle god.oslabila 14kg,i sve vratila!!!!!!!!znas kao da sam operisala slepo crevo.pa ne mze da se vrati.Kad se oslabi treba voditi racuna i cim se dobije 2-3kg odmah se baciti na dijetu jer se sve teze i teze skidaju kilogrami .pozdrav
 
Zdravo,ja sam drzala UN dijetu i oslabila sam ali sam brzo vratila kilograme .Znas sve dijete bar kod mene se mogu drzati po jedan put ako ponovo istu drzim onda se ili gojim ili ne slabim.Ima savrsena dijeta samo treba izdrzati
dozvoljeno je ;1jaje dnevno .sir posni koliko hoces,jogurt manje masan koliko hoces,svo povrce sem graska ,boranije pasulja .krompira ,pirinca i naravno hleb NE ,ni slatkisi.
Dozvoljeno je 200 gr. voca dnevno.
Povrce mozes bareno grilovano ali najbolje je sirovo.
Sledece nedelje samo ubacis 200gr mesa ili ribe ,barenog ili pecenog .Za 2 nedelje se oslabi i do 5-6kg ako si disciplinovana.
Srecno!

Eto, a kažu za da je Un dijeta ok. Kao menja se metabolizam i kilogrami se ne vracaju. Znači drži vodu, dok mastori odu !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top