Menzis je opasan po zdravlje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Bile jednom četiri dobre drugarice. Jedna od njih je slavila rođendan. Ostale tri su joj došle na proslavu. Donele su poklone i, između ostalog, po jedan buket cveća. Dva buketa su ostala čitava nakon što su stavljena u vaze. Ali treći buket se osušio čim je stavljen u vazu. Ispostavilo se, nešto kasnije, da je njena treća drugarica tog dana imala menzis.

Setim se ovom prilikom i mog slučaja. Jedna od mojih devojčica imala je menzis a da ja to nisam znao. Ljubio sam joj bradavice, naišla je njena majka i prekinula nas u tome, i kad sam otišao kući u roku od pola sata telesna temperatura mi je rapidno porasla. Sa ovim stvarima nema šale.

Naime, kad žena ima menzis ne bi trebalo da sprema hranu niti da ima bilo kakve intimne odnose (recimo peting) sa muškarcima. Za vreme ciklusa, i koža i znoj žene luče otrovne materije opasne po zdravlje.
 
da, i da se ne kupa i da ne radi nista po kuci, jer ce svemirska kamila da se sruci na tu porodicu...

a ako se zajebe, neka se okrece oko sebe pod uglom od 123 stepeni, na jednoj nozi, ali poslednji, malo, prst da ne pipne zemlju...

i kletva je skinuta...
 
Bile jednom četiri dobre drugarice. Jedna od njih je slavila rođendan. Ostale tri su joj došle na proslavu. Donele su poklone i, između ostalog, po jedan buket cveća. Dva buketa su ostala čitava nakon što su stavljena u vaze. Ali treći buket se osušio čim je stavljen u vazu. Ispostavilo se, nešto kasnije, da je njena treća drugarica tog dana imala menzis.

Setim se ovom prilikom i mog slučaja. Jedna od mojih devojčica imala je menzis a da ja to nisam znao. Ljubio sam joj bradavice, naišla je njena majka i prekinula nas u tome, i kad sam otišao kući u roku od pola sata telesna temperatura mi je rapidno porasla. Sa ovim stvarima nema šale.

Naime, kad žena ima menzis ne bi trebalo da sprema hranu niti da ima bilo kakve intimne odnose (recimo peting) sa muškarcima. Za vreme ciklusa, i koža i znoj žene luče otrovne materije opasne po zdravlje.
Pa da, nije crkva luda. I oni kažu iš vraže ako koja uđe unutra a krvari.
 
Bile jednom četiri dobre drugarice. Jedna od njih je slavila rođendan. Ostale tri su joj došle na proslavu. Donele su poklone i, između ostalog, po jedan buket cveća. Dva buketa su ostala čitava nakon što su stavljena u vaze. Ali treći buket se osušio čim je stavljen u vazu. Ispostavilo se, nešto kasnije, da je njena treća drugarica tog dana imala menzis.

Setim se ovom prilikom i mog slučaja. Jedna od mojih devojčica imala je menzis a da ja to nisam znao. Ljubio sam joj bradavice, naišla je njena majka i prekinula nas u tome, i kad sam otišao kući u roku od pola sata telesna temperatura mi je rapidno porasla. Sa ovim stvarima nema šale.

Naime, kad žena ima menzis ne bi trebalo da sprema hranu niti da ima bilo kakve intimne odnose (recimo peting) sa muškarcima. Za vreme ciklusa, i koža i znoj žene luče otrovne materije opasne po zdravlje.

tacno!

zato treba birati samo nevine, da ne navuces neku bolestinu,
i one koje jos nisu dobile, da ti ne iscrpe svu zivotnu snagu :think:

ovaj prvi korak si ispunio, sad samo hrabro i u nove pohode :super:
 
Znaci vecu glupost nisam cula.....:roll:....

Evo ti je veća glupost. Jedna moja drugarica dobila je jerpes u crkvi. Kako? Pa tako što je išla da se pričesti, a pop svima gurao u usta istu kašičicu, ispred nje bila neka Dr. Olja sa štajge, i zarazila neke ljude iza sebe.

al pazite kad je decko dobio temperaturu jer joj ljubio bradavice a ona imala menzis :rotf:

I šta je tu čudno?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top