Da li biste opet...

Da li biste opet glasali za iste njushke?

  • NE

  • DA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

House of pain

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
284
...glasali za iste njushke?

Culi ste sta su pricali u predizbornoj kampanji,videli ste rezultate izbora,a svakoga dana mozete videti sta pricaju posle izbora i kako se mire nepomirljivi i ljube "nepoljubivi".
Pa me zanima da li biste,da se iz nekog razloga uskoro ponovo odrze izbori, dali svoj glas istim njushkama?


Ja nisam glasao i opet ne bih.
 
ja glasao ranije za DS na svim nivoima ,a sada sam prvi put na lokalu i pokrajni za Canka pa ne znam mozda me je kampanja ubedila ,a i mama mi je lepo rekla "svi su oni go*na,a ovaj je bar nase domace go*no" tako da bi verovatno opet isto
 
ko sto rekoh na nekoj temi,nikad ne pratim predizborne kampanje jer u principu od pocetka znam za sta cu da glasam.i zato me razna obecanja nece ubediti da ne glasam za jednog,nego za drugog.
nego glasam za onog sa kojim mi se najvise poklapa stav.
a prazne price i predizborne sarene laze na mene slabo deluju :lol:
 
Mislim da je pitanje bilo da li bi opet glasali za iste, pa ja nekako ne mogu da zamislim da glasac SRS-a glasa za DS(osim u slucaju da ga SRS na nekoj licnoj osnovi maksimalno uveredi,a i tada ce pre biti apstinent nego glasac),Srbija je totalno polarizovana i puca kao tikva po sredini.... Da glasao bih za iste za koje sam i glasao.
 
Poslednja izmena:
nego glasam za onog sa kojim mi se najvise poklapa stav.
a prazne price i predizborne sarene laze na mene slabo deluju :lol:
o.k,ali kako znas sa kim ti se najvise poklapa stav,na osnovu cega?
ako lazu u kampanji,lazu i skupstini,na tv-u u emisijama,uostalom u svim javnim nastupima.
sa cime se zapravo tvoj stav poklapa,da li si aktivista opcije kojoj si dala glas,pa imas kontakte sa funkcionerima iste,a samim tim i informacije nedostupne siroj javnosti,na osnovu kojih zakljucujes da se tvoj stav poklapa sa njihovim?
 

Back
Top