Da li će Srbija do 2010. povratiti Kosovo i Metohiju?

Da li ce Srbija do 2010. povratiti Kosovo?

  • Da,sigurno

  • Verovatno da

  • Verovatno ne

  • Ne, sigurno

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Srbija će povratiti Kosovo isto kao što je "povratila" Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu, Makedoniju i Crnu Goru, pa ako baš hoćete i Jugoslaviju. Šta god je Srbija branila, ili bolje reći šta god su srpski političari silom branili, to se oslobodilo Srbije i prošlo bolje od iste. Kosovo je zadnji voz koji je uspeo da se otkači od ove naše propale lokomotive. Nama što smo ostali u Srbiji neka je bog u pomoći. Jedino mi imamo sve moguće probleme u regionu; i što je najgore stalno ih proizvodimo i kad bi trebalo da ih nemamo.
 
Srbija će povratiti Kosovo isto kao što je "povratila" Sloveniju, Hrvatsku, Bosnu, Makedoniju i Crnu Goru, pa ako baš hoćete i Jugoslaviju. Šta god je Srbija branila, ili bolje reći šta god su srpski političari silom branili, to se oslobodilo Srbije i prošlo bolje od iste. Kosovo je zadnji voz koji je uspeo da se otkači od ove naše propale lokomotive. Nama što smo ostali u Srbiji neka je bog u pomoći. Jedino mi imamo sve moguće probleme u regionu; i što je najgore stalno ih proizvodimo i kad bi trebalo da ih nemamo.

Kosovo i metohija (puni naziv, insistiram da se tako i piše!) :rtfm: za Srbiju nije isto što i ostali delovi bivše Jugoslavije, i ne može ni biti, ne samo po istoriji i sl., nego i po međunarodnom pravu koje je još (za sada, dok ga ne promene) na snazi. :rtfm:
A što se tiče toga da Srpski "političari" vode zemlju u "napredak", ne znam od kada se propast tako zove? Baš nešto nisam sigurna ni da nam bog može pomoći, sve kada bi i hteo, jer, kakvi smo, nismo ni zaslužili da nam iko pomaže, kada sami sebi štetimo gore nego da smo neprijatelji. :dash:
 

Back
Top