Poslaničko pitanje?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 101

Tema: Poslaničko pitanje?

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano Poslaničko pitanje?

Za skupštinskom govornicom poslanik SRS-a i podpredsednik Narodne Skupštine Srbije, Nataša Jovanović je postavila pitanje o zdravstvenom stanju Predsednika Srbije, Borisu Tadiću?
    Možda mi je promakao odgovor na to pitanje,pa je odgovor potražen od Vjerice Radete u emisiji "Subjekat".
    Voditelja li ste dobili odgovor na postavljeno pitanje o zdravsrvenom stanju Borisa Tadića?
    Vjerica Radeta: Ne ,nismo,ali imamo dokaze da je Boris Tadić ozbiljno bolestan.
    Aleksandra Janković iz NS na slično pitanje je odgovorila da je Boris Tadić ozbiljno bilestan.
    Zašto mi kao građani nemamo informaciju o zdravstvenom stanju prvog čoveka Srbije?
    Zašto svi političari ne daju na uvid svoje zdravstvene kartone?
    Ne daj Bože da nam neki šizofreničar dođe na mesto Predsednika,neki psihopata,narkoman,
    homoseksualac...jer ako je "kapetan broda lud,onda smo mi zemlja ludaka".
    Pogledajte samo ko sedi u poslaničkim klupama,ko sedi u ministarskim foteljama,na mnogim rukovodećim mestima u državnim firmama i zapitajte se da ste Vi poslodavac,da li biste zaposlili takve ljude???
    Za svako radno mesto traži se lekarsko uverenje o psihofizičkoj sposobnosti,osim za političare,a oni vode ovu državu...... u propast!!!

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POSLANIČKO PITANJE?

Da li je pomenuta Natasa "prosla" na neophodnim pregledima...??..nesto mi govori da nije ni isla jer da jeste...

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Natasa Jovanovic,Vjerica Radeta i Aleksandra Jankovic vode diskusiju o necijem mentalnom zdravlju , to je stvarno fantasticno

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Ha ha ha ha!!!!
    E kad Radikali pricaju o necijem mentalnom stanju - znaci da je taj potpuno zdrav!

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Ma odnosi se na sve,zašto političari nemaju uverenje o psihofizičkom zdravlju?
    To mene interesuje kao građanina Srbije,a i sve vas,nadam se!

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

DRBOB - Predsednik Boris Tadic je javno pokazao svoj zdravstveni karton sa VMA i rekao da je jedini zdravstveni problem koji je imao operacija jetre...On redovno vezba sa Dr. Sasom Plecevicem (Fellgood), zdravo se hrani i maximalno vodi racuna o svom zdravlju...Naravno - koliko je to moguce poslednjih meseci s obzirom na obaveze oko kampanje...

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Gazela,da li veruješ u Deda Mraza?

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Problrm sa jetrom-možda hepatitis C?

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Ne lupetaj...Da vidimo ko jos vezba od ostalih politicara...Osim A. Popovica

Aktivan član
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kada se malo pogleda Tadić u zadnje 2-3 godine pogotovo zadnjih meseca, počevši od mlataranja rukama, čudnog osmeha, sumanutih izjava, veoma primetne nervoze, neznam šta bih mogao lepo da napišem o njemu osim da se nešto zaista čudno dešava sa dičnim "nam" Predsednikom.

Ovo skupštinsko pitanje potegnuto je još prošle godine a taj zdravstveni karton je samo odraz njegovog fizičkog zdravlja a ostaje pitanje njegovog psihičkog stanja koje sigurno nije u tom kartonu. To spada u domen lekarske etike i profesionalne tajne.

U svakom slučaju, čini mi se da je kod Tadića rascep na dve ličnosti.
    Poslednji put ažurirao/la Van Staal : 20.05.2008. u 10:02

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Lekarski pregled bi MORAO da bude obavezan za sve nosioce javnih funkcija...!!!!!!!!!!!

S obzirom da smo imali desetak godina na celu drzave , klasican primer coveka , cija porodicna anamneza , u kojoj je registrovano tridesetak samoubistava, ne bi mogla da mu obezbedi posao naoruzanog nocnog cuvara.....naravno, mislim na Slobodana Milosevica, kome su se i majka i otac ubili , kao i jos mnogo clanova blize i dalje rodbine......psiholozi znaju da su suicidne namere cesto nasledne, a da samoubistvo majke i oca nema sanse da ostavi neostecenu psihu deteta.....u ovom slucaju malog slobe.......

Sledeci , ozbiljan kandidat , je sadasnji premijer, iz cijih facijalnih grcheva, i telesnih tikova, i laik moze da zakljuci da ima ozbiljne neuroloske probleme.......i samo ponasanje , koje ide od potpune melanholije , do histericnog urlanja na mitinzima, kao i neracionalna razmisljanja, su razlog za ozbiljnu psiho analizu doticnog........

Sem ta dva , najdrasticnija primera, ima jos veliki broj "pacijenata' , koji na neki nacin vode ovu zemlju , ili ucestvuju aktivno u njenom politickom zivotu......

Alkoholicari su najbrojniji : Misha Shami, Dragan Marshicanin, Velimir Ilic su najpoznatije pijandure na srpskoj politickoj estradi.......

Homoseksualci su zastupljeni u Milosu Aligrudicu , poznatom i profanisanom pederu ........

Kriminalci su takodje uspeli da udju u skupstinu i vladu.....i pri tome ne mislim na ono "lopovi"....vec na prave, osudjivane kriminalce........Prvi medju jednakima je cuveni obijac trafika, ministar policije , Draganche Jocic......Radikali su u nekoliko saziva imali osudjivane za razna krivicna dela, najcesce nasilnickog ponasanja, pa cak i ubistva......

Neuroticni ispadi nedoyebanih , histericnih "baba - devojaka" kao sto je Natasa Jovanovic, takodje daju sumnju u zdrave rezone i normalno funkiconisanje psihe istih.....pomenutu gospodju Aleksandru Jankovic, cu pomenuti samo u kontekstu njene licne tragedije, koja daje neko opravdanje za njena lutanja od hiper - religiozne faze, do ucesca u poltici najveceg primitivca i prostaka, Velja Ilica......

Boris Tadic ne odaje bolesnog coveka ni jednim gestom, pa ne znam zasto su se budale navukle na tu pricu lansiranu iz stare dobre BIA.......kada primeraka klasicnih bolesnika ima u skupstini i vladi vise nego dovoljno za nekoliko doktorskih disertacija.......

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Shlogirao ?

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Van Staal Pogledaj poruku
    Kada se malo pogleda Tadić u zadnje 2-3 godine pogotovo zadnjih meseca, počevši od mlataranja rukama, čudnog osmeha, sumanutih izjava, veoma primetne nervoze, neznam šta bih mogao lepo da napišem o njemu osim da se nešto zaista čudno dešava sa dičnim "nam" Predsednikom.

.......sta reci onda za kostunicu i ilica???????

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Ili za Nikolica i Vucica...? Kad zapene sa onako smrknutim izrazima na licu...Uzas.

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Mozda je Jocic obijao trafike - ali je pohapsio vishe kriminalaca nego ijedan ministar policije pre njega...Bez problema je uhapsio Dzajica i jos neke ovdasnje face - u koje pre toga niko nije smeo ni prstom da upre....Koliko je korumpiranih policajaca izbacio iz policije...Zao mi je sto je povredjen - pa se lade ovi kriminalci "obuceni" u biznismene i sportske radnike...

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    Mozda je Jocic obijao trafike - ali je pohapsio vishe kriminalaca nego ijedan ministar policije pre njega...Bez problema je uhapsio Dzajica i jos neke ovdasnje face - u koje pre toga niko nije smeo ni prstom da upre....Koliko je korumpiranih policajaca izbacio iz policije...Zao mi je sto je povredjen - pa se lade ovi kriminalci "obuceni" u biznismene i sportske radnike...
    Selektivno hapsenje je jednako lose kao i nikakvo ........ako ne i gore......

Sta bi sa kriminalcima iz redova Iliceve partije ????......vozovi kupljeni preko butika za zenske gace???.......dalje nema smisla razglabati o Jocicevim "hapsenjima"

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    Lekarski pregled bi MORAO da bude obavezan za sve nosioce javnih funkcija...!!!!!!!!!!!

S obzirom da smo imali desetak godina na celu drzave , klasican primer coveka , cija porodicna anamneza , u kojoj je registrovano tridesetak samoubistava, ne bi mogla da mu obezbedi posao naoruzanog nocnog cuvara.....naravno, mislim na Slobodana Milosevica, kome su se i majka i otac ubili , kao i jos mnogo clanova blize i dalje rodbine......psiholozi znaju da su suicidne namere cesto nasledne, a da samoubistvo majke i oca nema sanse da ostavi neostecenu psihu deteta.....u ovom slucaju malog slobe.......

Sledeci , ozbiljan kandidat , je sadasnji premijer, iz cijih facijalnih grcheva, i telesnih tikova, i laik moze da zakljuci da ima ozbiljne neuroloske probleme.......i samo ponasanje , koje ide od potpune melanholije , do histericnog urlanja na mitinzima, kao i neracionalna razmisljanja, su razlog za ozbiljnu psiho analizu doticnog........

Sem ta dva , najdrasticnija primera, ima jos veliki broj "pacijenata' , koji na neki nacin vode ovu zemlju , ili ucestvuju aktivno u njenom politickom zivotu......

Alkoholicari su najbrojniji : Misha Shami, Dragan Marshicanin, Velimir Ilic su najpoznatije pijandure na srpskoj politickoj estradi.......

Homoseksualci su zastupljeni u Milosu Aligrudicu , poznatom i profanisanom pederu ........

Kriminalci su takodje uspeli da udju u skupstinu i vladu.....i pri tome ne mislim na ono "lopovi"....vec na prave, osudjivane kriminalce........Prvi medju jednakima je cuveni obijac trafika, ministar policije , Draganche Jocic......Radikali su u nekoliko saziva imali osudjivane za razna krivicna dela, najcesce nasilnickog ponasanja, pa cak i ubistva......

Neuroticni ispadi nedoyebanih , histericnih "baba - devojaka" kao sto je Natasa Jovanovic, takodje daju sumnju u zdrave rezone i normalno funkiconisanje psihe istih.....pomenutu gospodju Aleksandru Jankovic, cu pomenuti samo u kontekstu njene licne tragedije, koja daje neko opravdanje za njena lutanja od hiper - religiozne faze, do ucesca u poltici najveceg primitivca i prostaka, Velja Ilica......

Boris Tadic ne odaje bolesnog coveka ni jednim gestom, pa ne znam zasto su se budale navukle na tu pricu lansiranu iz stare dobre BIA.......kada primeraka klasicnih bolesnika ima u skupstini i vladi vise nego dovoljno za nekoliko doktorskih disertacija.......
    Ne treba zaboraviti ni prvog coveka SRS ,koji pored iznad prosecne inteligencije pokazuje i ozbiljne znake psihopatoloskih poremecaja , covek je proveo 2 godine u strogom zatvoru u Zenici ,gde je prezivljavao svakakve torture ukljucujuci i svakodnevna silovanja sto je svakako ostavilo negativne posledice na njegovu psihu sto je i uobicajno u takvim slucajevima ,a njegovo kasnije agresivno i destruktivno ponasanje govori u prilog tome. .Takodje kod Seselja je i prisutna i teska kriza identiteta i nacionalnog i ideoloskog sto takodje moze da se odrazi na njegovo mentalno zdravlje .

Aktivan član
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

.......sta reci onda za kostunicu i ilica???????

Da nije to malo neargumentovano poređenje ?

Niti sam slep a još uvek dobro čujem pa stoga ako misliš da ćeš me isprovocirati sa ne činjenicama i pesničkim slobodama, nećeš.

A ovo ti kažem samo iz razloga što i ti dobro znaš na šta liči Tadić u zadnje vreme, ali to ili namerno ne vidiš ili zbog zaslepljenosti zaista nevidiš.
    U svakom slučaju pokušavaš da braniš nešto neodbranjivo i na tome ti ipak moram čestitati, ali činjenice su jedno a tvoje želje drugo.

Siguran sam da ćeš se složiti sa mnom da je kod Tadića velika podvojenost i labilnost najvećim delom izazvana velikim strahom.

Od čega ?
    To bi ipak ti mogao tačnije i preciznije da objasniš.

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Selektivno hapsenje je jednako lose kao i nikakvo ........ako ne i gore......

Sta bi sa kriminalcima iz redova Iliceve partije ????......vozovi kupljeni preko butika za zenske gace???.......dalje nema smisla razglabati o Jocicevim "hapsenjima"
    Svi mi znamo da se neki od onih gore zarad vlasti dogovore sa nekima da im progledaju kroz prste...Evo sada cemo da vidimo zasto Dacica nisu uhapsili za koferce...

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Meni bolesno izgleda jedino Koshtunjavi. Kao umno oboleo.

Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Kostunica, Ilic, Nikolic i Vucic...Ova dvojica poslednjih su najgori...Kao zombiji

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Da nije to malo neargumentovano poređenje ?

Niti sam slep a još uvek dobro čujem pa stoga ako misliš da ćeš me isprovocirati sa ne činjenicama i pesničkim slobodama, nećeš.

A ovo ti kažem samo iz razloga što i ti dobro znaš na šta liči Tadić u zadnje vreme, ali to ili namerno ne vidiš ili zbog zaslepljenosti zaista nevidiš.
    U svakom slučaju pokušavaš da braniš nešto neodbranjivo i na tome ti ipak moram čestitati, ali činjenice su jedno a tvoje želje drugo.

Siguran sam da ćeš se složiti sa mnom da je kod Tadića velika podvojenost i labilnost najvećim delom izazvana velikim strahom.

Od čega ?
    To bi ipak ti mogao tačnije i preciznije da objasniš.
    Neargumentovano poredjenje????

U pravu si.....iako me za BoTu zabole qita koliko i za kostunicu , uporedjivati ga sa ocigledno poremecenim premijerom koji, ili zmirka i trese se ko svraka na jugovini , ili drema ko buva na qrzu.....je neumesno i "neargumentovano"

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Pazi, svi do jednog su na svoj nacin odurni, ali Koshtunjavog ozbiljno sumnjicim za neki paranoidno-shizoidni poremecaj, sajko killer, majke mi. Vucic mi izgleda kao otelotvorenje zla, pogotovo kad krene onim umilnim glasom sa smeskom da prica, a iz ociju mu viri ubica. Velja je klasican primitivac, buzdovancina najgore vrste, a Toma ume ponekad prijatno da me iznenadi razumom, mada jako, jako retko, 99,9% je ekstremni radikalac

Aktivan član
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    Kostunica, Ilic, Nikolic i Vucic...Ova dvojica poslednjih su najgori...Kao zombiji

Ja nedelim političare po izgledu ili da li pričaju ono što bih ja želeo da čujem i što mi se sviđa da čujem.
    Bajke sam pregurao pre više decenija a sada sam u fazi kada umem da razlikujem bajke, prazne priče i priče.

Mene interesuje, šta su i da li su uradili ono što su obećali. Da li ima kakva mogućnost da se to uradi ili me samo farbaju i prave slepcem.

Kod Tadića se javila sumnja u ono što priča, iz razloga što u to malo ko više veruje, jer do sada baš ništa od obećanog nije ispunio a on sam zna da to više nikada neće ni uraditi.
    Odatle ta veoma primetna nervoza jer zna da je pročitan.

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Mene interesuje, šta su i da li su uradili ono što su obećali. Da li ima kakva mogućnost da se to uradi ili me samo farbaju i prave slepcem.

.
    Kostunica :" ocuvacemo jedinstvo srbije i crne gore"
    " sacuvacemo kosovo u sastavu srbije"
    " ponisticemo SSP u novom sazivu vlade"

ove prve dve stavke su dovoljne da se sam zakopa u gomna i dishe na slamcicu , da ga ne gleda posten svet.........

Slične teme

1. Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 28.11.2007., 11:59
  2. Pitanje
    Autor gennius u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.12.2004., 22:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku