Inteligencija je sexi

e sad da ne bi bilo dosadno moram da vam pricam o jednoj drugarici
kojoj je jedino vazno da decko bude lep :)
znaci ona kad je bila mladja sedne u kafic i ako vidi nekog lepotana kaze e bice moj,i smuva ga
tako i sa sadasnjim muzem
kaze meni vazno da gledam lepotu :roll:
 
е сад.. када би само интелигенција била битна, било би нам све једно да ли је особа мушко или женско...:mrgreen:
важно је да је интелигентна...:lol:

Интелигенција јесте на првом месту, заправо начин размишљања, али је битан и физички изглед...

Прво слушам.. па ако ми се допадне то што чујем, онда и погледам...:)
 
е сад.. када би само интелигенција била битна, било би нам све једно да ли је особа мушко или женско...:mrgreen:
важно је да је интелигентна...:lol:

Интелигенција јесте на првом месту, заправо начин размишљања, али је битан и физички изглед...

Прво слушам.. па ако ми се допадне то што чујем, онда и погледам...:)

Ali si tada već napola opčinjena. :)
 
inteligencija je presudna u toj meri da ne bude tupav, znaci prosek pa navise... a ne sad zaljubila sam se jer je bas pametan:rolleyes: ako uz to ne osetim da je ok covek, da ne kazem dobra dusa:lol::mrgreen: ono- da ima stav, principe i sl. -da je covek. ima toliko pametnih ljudi koji su skroz zanimljivi ali nesto tu ne stima :think: a izgled- po meni ne moze karakter (sta nosis iznutra, jesi covek ili ne) da ne izbije na lik, stav, drzanje, govor tela-a to je opet jako pivlacno, ako je +...
 

Back
Top