Srbi ovih dana masovno rasprodaju imanja na Kosmetu a Srbija ništa ne preduzima

nesko101

Elita
Poruka
18.162
Na centralnom Kosmetu gde su Srbi vlasnici imanja,dobijaju visoke cene od Šiptarske vlade i mafije koje idu i do 800 evra za njive po aru,Šiptari na tim mestima spremaju da naprave naselja za Šiptare koji će dolaziti iz drugih zemalja da nasele.Zatim planski kupuju za velike pare nepitajući za cenu Srpsku kuću u centru Srpskih sela zatim u tu kuću nasele višečlanu porodicu koja broji više od deset i ta porodica polako utiče da svi Srbi koji u blizini žive rasprodaju svoje kuće po nižim cenama samo da se spasu od njihove tiranije.
Sve ovo se događa već sad i to u nekoliko Sela koja se nalaze u enklavama.Srbija ništa ne preduzima jer i nema vladu a šiptari to znaju pa dodaju gas ka potvrđivanju nezavisnosti.
 
Na centralnom Kosmetu gde su Srbi vlasnici imanja,dobijaju visoke cene od Šiptarske vlade i mafije koje idu i do 800 evra za njive po aru,Šiptari na tim mestima spremaju da naprave naselja za Šiptare koji će dolaziti iz drugih zemalja da nasele.Zatim planski kupuju za velike pare nepitajući za cenu Srpsku kuću u centru Srpskih sela zatim u tu kuću nasele višečlanu porodicu koja broji više od deset i ta porodica polako utiče da svi Srbi koji u blizini žive rasprodaju svoje kuće po nižim cenama samo da se spasu od njihove tiranije.
Sve ovo se događa već sad i to u nekoliko Sela koja se nalaze u enklavama.Srbija ništa ne preduzima jer i nema vladu a šiptari to znaju pa dodaju gas ka potvrđivanju nezavisnosti.

Свима је познат ШИПТАРСКИ СИСТЕМ - КАРЦИНОМ И МЕТАСТАЗЕ ... они су увек били и остали РАК РАНА... тако се и понашају. Ништа од тога, ни 1% НЕ БИ МОГЛО ДА СЕ ОСТВАРУЈЕ ДА НИЈЕ ПОДРШКЕ ИЗ НАШЕ ВЛАСТИ - ИЗДАЈСТВО ЈЕ ПОСТАЛО ДАНАС НАЈУНОСНИЈИ ПОСАО. Вечерас сам имао један жесток дијалог на ту тему - и дефинитивно сам схватио да је људима који су присталице ДС-а и тзв.ЕУ то једина идеја водиља и једини циљ - пуна ******... а после њих ПОТОП !

НЕ чека нас Србе било шта што је добро - СВЕ ДОК СРБИЈА НЕ ИЗРОДИ НЕКОГ САВРЕМЕНОГ КАРАЂОРЂА ..........8)
 
Свима је познат ШИПТАРСКИ СИСТЕМ - КАРЦИНОМ И МЕТАСТАЗЕ ... они су увек били и остали РАК РАНА... тако се и понашају. Ништа од тога, ни 1% НЕ БИ МОГЛО ДА СЕ ОСТВАРУЈЕ ДА НИЈЕ ПОДРШКЕ ИЗ НАШЕ ВЛАСТИ - ИЗДАЈСТВО ЈЕ ПОСТАЛО ДАНАС НАЈУНОСНИЈИ ПОСАО. Вечерас сам имао један жесток дијалог на ту тему - и дефинитивно сам схватио да је људима који су присталице ДС-а и тзв.ЕУ то једина идеја водиља и једини циљ - пуна ******... а после њих ПОТОП !

НЕ чека нас Србе било шта што је добро - СВЕ ДОК СРБИЈА НЕ ИЗРОДИ НЕКОГ САВРЕМЕНОГ КАРАЂОРЂА ..........8)
Brate Mitke,
mislim da Srbija vise nema ingerencije nad Kosovom. Kosovo je nezavisna drzava htjeli mi to priznati ili ne. Gradjani Kosova imaju pravo raspolaganja svojom imovinom te se ne moze pricati o nikakvom izdajstvu.
Brate Mitke, znam da si duhovan covjek, ali svijet je i suvishe materijalan samo da znas ;)
 
Свима је познат ШИПТАРСКИ СИСТЕМ - КАРЦИНОМ И МЕТАСТАЗЕ ... они су увек били и остали РАК РАНА... тако се и понашају. Ништа од тога, ни 1% НЕ БИ МОГЛО ДА СЕ ОСТВАРУЈЕ ДА НИЈЕ ПОДРШКЕ ИЗ НАШЕ ВЛАСТИ - ИЗДАЈСТВО ЈЕ ПОСТАЛО ДАНАС НАЈУНОСНИЈИ ПОСАО. Вечерас сам имао један жесток дијалог на ту тему - и дефинитивно сам схватио да је људима који су присталице ДС-а и тзв.ЕУ то једина идеја водиља и једини циљ - пуна ******... а после њих ПОТОП !

НЕ чека нас Србе било шта што је добро - СВЕ ДОК СРБИЈА НЕ ИЗРОДИ НЕКОГ САВРЕМЕНОГ КАРАЂОРЂА ..........8)

Šiptari funkcionišu kao čopor vukova jer kad su željni nečega onda idu i rade zajedno.Mi nismo uspeli da razbijemo taj čopor i NISMO UMELI da ih okrenemo jedne protiv drugih,kad smo imali šanse,
 
Pa , da se ne lazemo, svi znamo da su srbi pre dvadesetak i vise godina , prodavali barake za milione .........trpala se lova u dzep, i kupovale vile i stanovi u Srbiji.......ponesto se gurnulo u dzepic korumpiranim cinovnicima, i evo i radnog mesta za srbe sa kosova............

Srbi su oduvek prodavali imovinu siptarima, samo sto je sada pala cena kvadrata......
 
tko prijeti?

zar srbima stižu prijetnje?

Ma jok, kakve bre pretnje sta je vama ljudi. Srbi tek tako odlucili sve da prodaju za DZ i pale ekspresno kud koji mili moji. Sada koliko dugo idu na odmor ne znam, ali kad se budu vratili ima da vam uprilice 101 Blajburg (ono kao 101 dalmatinas ;) ) od Vardara do Triglava :D naravno u znak zahvalnosti, mi dobro uvek pamtimo i vratimo ;)

p.s. pa ne znam, mozda ona vasa doktorina 1/3 pobiti, 1/3 proterati, 1/3 prekrstiti iz Drugog Svetskog, pa se od tada sve vrti u krug.
 

Back
Top