soba!

maksifor

Primećen član
Poruka
874
pa da se vratimo malo na teme koje se ne ticu odlaska, galasanja, i sl...
ugl pisite kako vam soba izgleda, koliko dnevno provodite vremena u njoj....stavljajte slike....vasa soba/stan iz snova?

ja sam u svojoj sobi 15h, al racunamo da 6h provodim u skoli, a ostatak napolje....omiljeni dio sobe-VRATA!zatvorim ih i banja....prije nekoliko sam skinula sve postere sa jednog zida i temperama okrecila sobu....:D sva mi je u otiske dlanova i stopala...drugi zid je i dalje manje vise izljepljen posterima, al nekim starim, i u sredinu je text pjesme wish you were here...soba je uglavnom u neredu..knjige po podu..garderoba po stolicama i kaucu..i tako....sad nesto razmisljam cime bi mogla jos da pisem po zidu, jer markeri ne ostaju bas dobro....OOBOOOZAVAM DA CRTAM PO ZIDOVIMAA!!!
oduvijek sam zeljela veliki stan sa pogledom na more, a zidovi u staklu...sa veoma malo stvari...ili kao sobicak u podkrovlju..ono sve drveno, gore onaj extra krov....mm..divota!

imam neki osjecaj da nece ova tema bas da zazivi, al aj da probam....ukoliko ne bude bas isla, transformisacemo je u sobu za razgovor, spam, ogovaranje;)
 
pa da se vratimo malo na teme koje se ne ticu odlaska, galasanja, i sl...
ugl pisite kako vam soba izgleda, koliko dnevno provodite vremena u njoj....stavljajte slike....vasa soba/stan iz snova?

ja sam u svojoj sobi 15h, al racunamo da 6h provodim u skoli, a ostatak napolje....omiljeni dio sobe-VRATA!zatvorim ih i banja....prije nekoliko sam skinula sve postere sa jednog zida i temperama okrecila sobu....:D sva mi je u otiske dlanova i stopala...drugi zid je i dalje manje vise izljepljen posterima, al nekim starim, i u sredinu je text pjesme wish you were here...soba je uglavnom u neredu..knjige po podu..garderoba po stolicama i kaucu..i tako....sad nesto razmisljam cime bi mogla jos da pisem po zidu, jer markeri ne ostaju bas dobro....OOBOOOZAVAM DA CRTAM PO ZIDOVIMAA!!!
oduvijek sam zeljela veliki stan sa pogledom na more, a zidovi u staklu...sa veoma malo stvari...ili kao sobicak u podkrovlju..ono sve drveno, gore onaj extra krov....mm..divota!

imam neki osjecaj da nece ova tema bas da zazivi, al aj da probam....ukoliko ne bude bas isla, transformisacemo je u sobu za razgovor, spam, ogovaranje;)

Uglavnom je krs u njoj a imam sve sto mi treba komp,tv sa kablovskom,kucni bioskop,dve peci,fotelju,orman,stocic,krevet,gitaru i pojacala i ponekad stavim liniju,ali mi i ne treba!! Provodim 6 sati preko dana i celu nocu njoj to ne vazi vikendom i petkom!! Imao sam postere pre i onda sam popizdeo jer su se stalno odlepljivali i uvideo sam da ti ljudi ne treba da budu nikome idoli i sve sam pobacao!! A na ormanu mi stoje limenke svih energetskih pica ali mi je kewa pre neki dan osakatila kolekciju,ali cu je uskoro obnoviti jer pijem ta sranja svaki dan!!
 
Okrecena je u boju koja se zove prljavo roze. Ima dvokrilna balkonska vrata koja mozete videti na slici u temi samo slike. Na njima su tamno ruzicaste roletne koje podesavam a ne podizem ih, podesavam ih da propustaju onoliko svetlosti koliko mi odgovara. Imam tepih koji podseca na indijski cilim, u krv crvenoj i tamno tirkiznoj boji, sa malo bele boje. Patos je "brodski" drveni, lakiran, svetle boje, zute, sa onim cvoricima koji su braon.
 
Zidowi su okrecheni swijetlo plawom bojom,a drwenarija rozom.Na jednom zidu welikim slowima pishe CHARMED(tj urezano je),na drugom se nalaze posteri i rozi hamer papir na kojem su napisane neke pjesme,na wratima se nalazi weliko ogledalo...Swe sitnice su roze boje. . .(skoro swe)Wolim swoju sobu jer to je moj kutak za mashtanje,i za swashta neshto zanimljiwo...;)
 
Uglavnom je krs u njoj a imam sve sto mi treba komp,tv sa kablovskom,kucni bioskop,dve peci,fotelju,orman,stocic,krevet,gitaru i pojacala i ponekad stavim liniju,ali mi i ne treba!! Provodim 6 sati preko dana i celu nocu njoj to ne vazi vikendom i petkom!! Imao sam postere pre i onda sam popizdeo jer su se stalno odlepljivali i uvideo sam da ti ljudi ne treba da budu nikome idoli i sve sam pobacao!! A na ormanu mi stoje limenke svih energetskih pica ali mi je kewa pre neki dan osakatila kolekciju,ali cu je uskoro obnoviti jer pijem ta sranja svaki dan!!

mogu li da se uselim kod tebe???:cmok:
please...ne pijem cesto, ne pusim, ne drogiram se, samo cu da sjedim gledam tv, slusam muziku, i treba mi neko da mi svira gitaru...:mrgreen:
 
Moja soba je sad kao da sam na moru. Malo su razbacani kupaci kostimi, peskiri, i majce, suknjice. Na balkonska vrata ulazi sunce, a u noc ih ostavljam otvorena. Spakovala sam kucne papuce, da spavaju do jeseni, a po sobi hodam bosa, i po kuci hodam u japankama, ne mogu bosa jer su plocice hladne. Pa su i papuce tu u sobi, sve je razbacano, a cisto, i novo i lepo, bas kao da sam na moru. Necu da gubim ovo lepo vreme na raspremanje sobe, bas kao da sam na moru, i ne mogu da budem vredna kao pre, stalno da raspremam i da cistim, sad se brzo umorim.
 
Zidowi su okrecheni swijetlo plawom bojom,a drwenarija rozom.Na jednom zidu welikim slowima pishe CHARMED(tj urezano je),na drugom se nalaze posteri i rozi hamer papir na kojem su napisane neke pjesme,na wratima se nalazi weliko ogledalo...Swe sitnice su roze boje. . .(skoro swe)Wolim swoju sobu jer to je moj kutak za mashtanje,i za swashta neshto zanimljiwo...;)

genijalno!!to sam ja pokusala da izvedem, al je postojala velika opasnost da ce ogledalo past...ipak sam ja to radila oho lijepkom:neutral:.....sam svoj majstor:mrgreen:
 
Često sređena jer ne mogu ništa raditi ako su stvari razbacane oko mene i nervira me kad mi ubace odjeću samo onako u sobu...
ponekad mi stvarno godi da sređujem sobu, podijelim je na četiri dijela, očistim dva i uporedim sa neočišćena dva pa mi bude zanimljivije čistiti...
nemam postere po zidovima i volim da je sve pod konac...
 
zidovi su mi sivo-crni,neka boja izmedju,preko celog jednog zida ogledalo,a preko drugog ogroman crno-beli poster slasha. nema puno stvari - krevet,orman,polica,sto i lejzi beg :lol: u glavnom mi je haos u sobi,mada je nekad super sredjena,ali to je retko. nisam puno u svojoj sobi,vise volim da sedim kod brata zbog compa
 
Moja soba, nije prevelika, ali nije ni mala........
Sređena je, ali je ne sredjujem ja, vec neko drugi!;).
U njoj provodim dosta vremena........Uglavnom kad sam u sobi, ili sam na netu, ili gledam
TV.......Odprilke oko 3 sata dnevno.....
Nekad ne provedem sat.....2 sata je prosjek...........
U sobi se nalaze sve moje stvari (sto je i normalno)..........i tako odprilike........
E da zidovi su svjetlo plave boje!

P.S - Ako ne nesto zanima, neka pita!
 
mogu li da se uselim kod tebe???:cmok:
please...ne pijem cesto, ne pusim, ne drogiram se, samo cu da sjedim gledam tv, slusam muziku, i treba mi neko da mi svira gitaru...:mrgreen:

:rotf::rotf: Hvala na lepim komentarima za sobu,tj. ja imam dve sobe jednu koristim preko leta a jednu preko zime!! Ova zimska je mala i uvek sunce je preko leta obasjava,pakao je blag u poredjenju sa temparaturom koja je u njoj,pa se zato selim preko leta u vecu sobu!! A i da radis sve to opet bih te primio,nisam ogranicen kao drugi ali ako bi pokusala da navuces i mene onda bi bila druga prica!!
 
zidovi i plafon su narandzasti, zavjese isto narandzaste.....
namjestaj je boje meda, a svi predmeti su crveni.... ili narandzasti

imam samo jednu sliku, impresionizam - maslina, ali nekad izgleda i kao portret
u narandzastim + crvenim + zlatnim + zutim tonovima

nikad nisam kacila postere i sl, soba mi je uvijek uredna, odjeca + stvari su na svom mjestu

na radnom stolu imam pero, mastilo, svijece, susheno cvijece (by me, moj hobi) i dnevnik
do njega je oltar iznad kojeg je raspored faza mjeseca u rasponu od 2 006- 2 011 i zidna svijeca

to je manje/vise to

EDIT: tehniku i ostalo sa ili bez kablova ne drzim u sobi, jedva podnosim i onu glupu stolnu lapu
 
Poslednja izmena:
У моју собу сем два кревета,компа,стола на коме стоји комп,још једног стола,ТВ-а,регала,тепиха,бродског пода на коме лежи тепих немам нич...Никакве слике,постере или нешто остало нема...И фала богу зидови су ми офарбани у жуто...Е да и на вратима имам малу сличицу- реклама за Перић чарапе Кладово (кошаркашка лопта на којој пише са чарапама чак до коша!)
 
Poslednja izmena:
Ma ne izlazim iz nje,osim kad moram do kupatila ili do kompjutera.
Uglavnom je sredjen samo krevet,knjige na podu,postere, pesmu,crtez imitacija Lubarde i jedan koje su mi nacrtale prijateljice,karikatura...
TV 'ladno mogu izbaciti jer ga gotovo ne gledam(ako je neko zainteresovan:lol:)
A na vratima ''I love dogs''.
 
ja sam sa sestrom u velikoj sobi tako da nema nis posebno..uvek je ko cernobil , od postera samo iznad sbog stola imama par slika motorcina o kojima sanjam....imam dva kreveta, jedan trosed, komp sa gomilom kablova po sobi i hardwera, dva regala, dva stola za ucenje koja su stara 7 godina a ko nova su :) i to je to...
swe u swemu jedwa cekam da isteramo sestru iz kuce..:lol:
 
ja sam sa sestrom u velikoj sobi tako da nema nis posebno..uvek je ko cernobil , od postera samo iznad sbog stola imama par slika motorcina o kojima sanjam....imam dva kreveta, jedan trosed, komp sa gomilom kablova po sobi i hardwera, dva regala, dva stola za ucenje koja su stara 7 godina a ko nova su :) i to je to...
swe u swemu jedwa cekam da isteramo sestru iz kuce..:lol:

Ponekad mi je drago sto sam jedinac!! Ne bi mogao da budem sa nekim u sobi pa taman da me ubijes!! Jos ako delimo isti komp!! Bilo bi tuce svaki dan!!
 
Moja soba, nije prevelika, ali nije ni mala........
Sređena je, ali je ne sredjujem ja, vec neko drugi!;).
U njoj provodim dosta vremena........Uglavnom kad sam u sobi, ili sam na netu, ili gledam
TV.......Odprilke oko 3 sata dnevno.....
Nekad ne provedem sat.....2 sata je prosjek...........
U sobi se nalaze sve moje stvari (sto je i normalno)..........i tako odprilike........
E da zidovi su svjetlo plave boje!

P.S - Ako ne nesto zanima, neka pita!

moolim???2h u sobi???ja iz svoje ne izlazim!!!hmm...pa......:confused:
 

Back
Top