Leto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
8) E PA SVASTA KOGA CU MORATI DA UKINEM 8) PA KAD LJUDI NE MOGU DA ODGOVORE NA OVAKO PROSTO PITANJE 8) PA STO SE MENE TICE I LJETOVANJA STA ZNAM DOBRO JE CRNOGORSKOM PRIMORJU RECIMO PETROVAC,LUCICE,BAR,STA ZNAM MNOGIMA SE SVIDA BUDVA NI ONA NIJE LOSA,STA ZNAM SUTOMORE JE COOL ALI SVE ZAVISI DAL VOLIS GUZVU ILI NE MADA JE SUDA GUZVA ALI MENI SE CINI DA JE U BUDVI I SUTOMORU NAJVECA,ALI IMA I OVAKO MALO OSAMLJENIJIH PLAZA MOGU SE NACI,STA ZNAM NEKAD JE TO BILA CRVENA A SAD JEDVA DA IMAS GDJE PESKIR DA RASIRIS,MM IMAJEDNA PREDIVNA PLAZA NECU TI OTKRITI GDJE SE NALAZI,STA ZNAM PROVOZAJ SE ALO KOLIMA PRONADI GDJE TI SE NAJVISE SVIDA I ETO TVOG RAJA ZA KUPANJE.A GDJE SE TEBI NAJVISE SVIDA
 
Nedavno sam se vratila iz Italije. Necete verovati sta mi se tamo dogodilo.
Znate onu njihovu "skrivenu kameru" gde "prze" poznate licnosti. Gledala sam par, mnogo je uverljivo, ljudi smo sto ne dobiju infarkt. E, u periodu kad sam ja gostovala tamo, presli na obicne, prosecne ljude. Jel' treba da kazem ono: Cuj gledala, ucestvovala. Ne znam naslov, nesto tipa "Zona sumraka" Dalje nije potrebno objasnjavati i ovaj "ofrljoke" naslov dosta govori. Dobro je da ljudi u neko doba rekose o cemu se rai. I naravno, njima smesno, drze se za stomake, neki popadali. A ja, prenerazena, pa zar meni? Ali na kraju krajeva, sto da ne, to svakome moze da se desi, pa to je samo "skrivena kamera". Setih se i one nase za N.G. kad St.Protic kaze: A ja se pitam, gle kako se kreteni "primaju"? Ipak, sama ne bih mogla da ucestvujem u realizaciji "skrivenih". No, to nije vazno.
Eto, moje putovanje po Italiji se tako i zavrsilo, pamticu je po tome, nista nisam stigla da pogledam, ... Al' nema veze, sve covek u zivotu treba da dozivi. Dal' treba i "skrivenu"? Pa smislise da je i to za ljude. Sto da ne.

Drugi put obavezno putujem sa porodicom, za svaki slucaj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top