PALMA .....HEBE PA RASTURA...:):):)

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
KOŠTUNICA SAD NEĆE DA RUŠI SSP!

Dragan Marković Palma kaže da su DSS i NS obećali da Sporazum sa EU uopšte neće biti stavljen na dnevni red Skupštine, Ivica Dačić tvrdi da su socijalisti za ratifikaciju SSP-a

„Narodnjaci", radikali i deo socijalista već napravili prvu podelu resora u budućoj vladi, ali bez pristanka Krkobabića i Palme!
Press - petak, 16. maj 2008.
„Narodnjaci", radikali i deo socijalista već su napravili prvu podelu resora u budućoj vladi, iako PUPS Jovana Krkobabića i JS Dragana Markovića Palme nisu dali ni načelnu saglasnost, saznaje Press.

BEOGRAD - Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je juče da su dosadašnji razgovori koalicije SPS-PUPS-JS s radikalima i DSS tek početak i da ugovoreni principi ne znače još ništa.
- Razgovaraćemo i sa DS, nećemo da dozvolimo da Srbija stane i da stane život u Srbiji - rekao je Marković. Predsednik JS je ponovio da je protiv toga da se poništava potpisani Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju EU.

[QUOTE]Dragan Marković Palma - glas razuma

Dakle, Dragan Marković Palma kaže "Mi smo protiv toga da se srpski ambasadori povlače iz zemalja, koje su priznale nezavisnost Kosova i Metohije. Zašto? Pa, oni će te iste ambasadore da vrate za mesec dana! A onda će nam trebati najmanje dve-tri godine da se vratimo na isto."[/QUOTE]


I tako dalje, i tako dalje........Palma je za Voju i Tomu , intelektualac na kub.....car:super:
 
Normalan covek priznaje greske iz proslost i menja se, samo budala ostaje isti ili nazaduje. Ne mogu da verujem da ce Budjavi po treci put da bude premijer. Da mu nije Velje, ne bi presao cenzus. U Vojvodini napabircio jedva 5,5 %, a hoce da bude premijer. Sram ga bilo. :dash:

Ма срам тебе било када тако лупеташ. ПРЕМИЈЕР МОЖЕ ДА БУДЕ И ЧОВЕК БЕЗ ЈЕДНОГ ЈЕДИНОГ ГЛАСА - НЕСТРАНАЧКА ЛИЧНОСТ, али треба да га подржи и изабере ВЕЋИНА посланика у Парламенту. Овакве форе су већ у сфери психопатологије. ОПСЕСИЈА КОШТУЊАВИМ треба да се уврсти у листу болести.
 
sa palmom nova vlada ima 129 poslanika. Bez palme 127 . Tako da palma moze da ponese ta svoja 2 mandata i da se nosi gde hoce. Jasno je da je lik klasican sicardzija i da samo tvrdi pazar u borbi za mandate i funkcije

Mercedes ML JA 10-00 :D

Ti si to hronično neobavešten? Ili opet lažeš po navici?
JS u sklopu koalicije SPS-PUPS-JS ima 3 ( tri) poslanika.

Ti i Sulju računaš u vašu vladu????
Hahahah
 
JS: Bez Evrope nema koalicije
19. maj 2008. | 07:20 -> 15:16 | Izvor: B92, FoNet, Beta, Tanjug
Beograd -- Ukoliko bude poništen Sporazum sa EU, Jedinstvena Srbija neće ulaziti u koaliciju sa DSS-om i NS-om, izjavio je za B92 predsednik te stranke Dragan Marković.
U DSS-u kažu da neće manjti svoj stav o poništavanju Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju.
Reagujući na izjavu Slobodana Samardžića, koji je, gostujuću u Utisku nedelje na TV B92, rekao da će SSP biti poništen, Dragan Marković je izjavio da se pregovori moraju voditi u skladu sa interesima Srbije.

"Pa to je stav gospodina Samardžića, a mi tek razgovaramo. Mi nismo dogovorili da koaliciju napravimo, niti se ovog trenutka napravila skupštinska većina", ukazao je Marković.

Marković je naveo i da će, tokom pregovora, voditi računa o interesima Srbije, a Sporazum sa EU jeste u interesu zemlje, smatra on.

"Ukoliko se ne prihvati ono što je interes Srbije, interes građana Srbije, u svakom slučaju da onda nema koalicije. Ja samo znam da je meni obećano da neće doći tačka dnevnog reda poništavanje Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju. To mi je rečeno na prvom sastanku sa DSS i NS", kazao je Marković.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=19&nav_id=299243
 
Па боље Палма да нам ради о глави, него оно го.ван.це од Гљивице. Ако оде Палма код ДС-а, одоше и још пар СПС-оваца.

Онда ће Марковцу и компанији да буде криво, па ће да га мноооого пљују.
 
palmina 2 mandata ne odlucuju novu vladu tako da on moze da prica sta god hoce njegovo pravo. nbijedan SPS-ovac ne moze da ode kod DS-a jer za razliku od pre sada su vlasnici mandata stranke a ne sami poslanici. Cak i da ode dovoljno je da stranka aktivira njegovu blanko ostavku i da na njegovo mesto postavi drugog kandidata.
 
Predsednik Socijalističke partije Ivica Dačić kaže za Press da ta stranka podržava dalje evropske integracije Srbije i da je protiv poništavanja Sporazuma sa Evropskom unijom.

- Stav koji vam je izneo Dragan Marković Palma u vezi sa Sporazumom o stabilizaciji i pridruživanju je i stav nas socijalista! Mi smo za dalji nastavak evropskih integracija! Protiv smo poništavanja Sporazuma Srbije i EU - istakao je Dačić.


http://www.pressonline.co.rs/vest.jsp?id=36854&sectionId=37
 
Ti si to hronično neobavešten? Ili opet lažeš po navici?
JS u sklopu koalicije SPS-PUPS-JS ima 3 ( tri) poslanika.

Ti i Sulju računaš u vašu vladu????
Hahahah

palma
ima 2 mandata a ne tri.

suljo je u nasoj vladi da . on je rekao vec odavno da ce svoje mandate staviti na raspolaganje DSS-u tako da ste ga demokrati prdnuli u cabar.

Iskreno ja bih voleo da dodje do novih izbora jer smatram da bi veliki broj biraca DS-a apsitinirao te izbore razocaran tvrdnjama vrha stranke da zeli u koaliciju sa SPS-om i kako su SPS i DS ideoloski najblize stranke :mrgreen:
 
Ма срам тебе било када тако лупеташ. ПРЕМИЈЕР МОЖЕ ДА БУДЕ И ЧОВЕК БЕЗ ЈЕДНОГ ЈЕДИНОГ ГЛАСА - НЕСТРАНАЧКА ЛИЧНОСТ, али треба да га подржи и изабере ВЕЋИНА посланика у Парламенту. Овакве форе су већ у сфери психопатологије. ОПСЕСИЈА КОШТУЊАВИМ треба да се уврсти у листу болести.

Dzaba mito, grchevita odbrana treceg, nepostojeceg , kostunicinog mandata za premijera....:rotf:

Moze da kupi stvari iz kabineta, a ubrzo za njim svi vi , kancelarijski pacovi koji ste se preko partije uvalili na drzavnu sisu.......":super:

.....oj drugovi jel vam zao, rastanak se primakao.....:whistling:
 
Kao i sve koalicije i savez SPS–PUPS–JS podelio je mandate prilikom sklapanja predizborne koalicije (JS bi trebalo da dobije 12 odsto, a PUPS 28 odsto), ali prema nezvaničnim informacijama, lider JS Dragan Marković Palma se, potpisujući koalicioni sporazum, obavezao da će ići u koaliciju u kojoj budu i socijalisti, inače će ostati bez mandata.
http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/41784.lt.html
 
palma
ima 2 mandata a ne tri.

suljo je u nasoj vladi da . on je rekao vec odavno da ce svoje mandate staviti na raspolaganje DSS-u tako da ste ga demokrati prdnuli u cabar.

Iskreno ja bih voleo da dodje do novih izbora jer smatram da bi veliki broj biraca DS-a apsitinirao te izbore razocaran tvrdnjama vrha stranke da zeli u koaliciju sa SPS-om i kako su SPS i DS ideoloski najblize stranke :mrgreen:

Ti si stvarno neizlečiv bolesnik. Da te malo manje žalim,još bi mi i bio smešan.
Imaš izjavu Ugljanina od pre 2-3 satau vezi vlade,pa se malo informiši.
 
"seljaci" su tako poduvali na izborima, to je strašno
imaju usranih 30 mandata i nešto pričaju, još mi je milije kad ih raspodele, pa Voja ima 21, a Velja graditelj 9, ne znaš brate ko ima jače uporište u narodu
ima ih više na ovom forumu nego što ih je glasalo na izborima
i onda ih seljačina palma upućuje u SSP

ja sam odmah rekao, da je za DS milina da ode u opoziciju jer će ta Vlada sa njima svima, a ima ih brat bratu 10-tak (SPS je podržalo 20 koje kakvih udruženja) u toj koaliciji....
cirkus koji samo odgovara evropejcima, jer je falilo 5-6 mandata, kao opozicija će ih sigurno namaći
 
suljo je u nasoj vladi da . on je rekao vec odavno da ce svoje mandate staviti na raspolaganje DSS-u


...........Sulejman Ugljanin, sandzacki lider SDA i tamosnjeg Muslimanskog nacionalnog vijeca koje trazi autonomiju ovog podrucja, boravio je od 1993. do kraja septembra 1996. u emigraciji.
Srbijanske vlasti su 1993. optuzile Ugljanina za antidrzavne aktivnosti, ali 1996. nisu objasnile zasto se nisu protivile njegovom povratku u Sandzak. Optuznica je ostala na snazi, ali nalog za hapsenje nije izvrsen. Na izborima u jesen 1996. Ugljanin je ulaskom u jugoslavenski parlament stekao poslanicki imunitet. Osvajanjem vlasti u Novom Pazaru, pristalice Sulejmana Ugljanina su pocele otpustati Srbe iz opcinske administracije, iz upravnih odbora skola i drzavnih preduzeca. U martu 1997. lokalne vlasti Novog Pazara su najavile da ce zamijeniti sve direktore javnih preduzeca koji su clanovi Socijalisticke partije Srbije ili srpske nacionalnosti. U junu 1997. Ugljanin je najavljivao moguce odrzavanje konvencije na kojoj bi se proglasila autonomija Sandzaka.



ALAL VAM SULJO !!!!!!!!!!!:dash::dash::dash:
 

Back
Top