SPS kao podrska manjinskoj vladi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Хахахаха, а чијој мањинској Влади? Па зар нису синоћ јасно рекли и Обрадовић и Самарџић да ће се успешно завршити преговори?

Mute, mute jos uvek, pa se pitam...
Sta jos ostaje za trgovinu, ucenu ili pritisak da SPS podrzi manjinsku vladu DS-a?
A mirise na to...
 
Mislite li da je to najverovatniji scenario?

Sta ''zutaci'' nece sve da sanjaju,koja bujna masta,da su se potpuno pogubili,ovo je strasno:lol:Apelujem ma SPS da vise ne muce ''zute''nego da se zavrsi vise taj dogovor sa SRS-om i DSS-om i zvanicno objavi,jer ako ovako nastave da ih muce,pola ''zutih'' ima da zavrsi u nekoj ustanovi za lecenje psihickih oboljenja,a mentalno zdravlje gradjana je na prvom mestu:lol::lol::lol:
 
pa zar nije rekao ivica dacic da nikakve koalicije izmedju DS i SPS nece biti i da nema nikakvih pregovora?

I sta ocete vise? Da vam covek nacrta sve to? :)

Mislim meni demokrate lice na ostarelu sponzorusu koju je napustio dugogodisnji sponzor i ona se pored svega nada da ce je opet neko hteti na zadnjem sedistu svog auta i ako su svi kandidati odavno rekli da im tako nesto ne pada na pamet :D
 
pa zar nije rekao ivica dacic da nikakve koalicije izmedju DS i SPS nece biti i da nema nikakvih pregovora?

I sta ocete vise? Da vam covek nacrta sve to? :)

Mislim meni demokrate lice na ostarelu sponzorusu koju je napustio dugogodisnji sponzor i ona se pored svega nada da ce je opet neko hteti na zadnjem sedistu svog auta i ako su svi kandidati odavno rekli da im tako nesto ne pada na pamet :D
... isto kao i država Srbija!!!

maratonci.jpg


:rotf::rotf::rotf:
 
pa zar nije rekao ivica dacic da nikakve koalicije izmedju DS i SPS nece biti i da nema nikakvih pregovora?

I sta ocete vise? Da vam covek nacrta sve to? :)

Mislim meni demokrate lice na ostarelu sponzorusu koju je napustio dugogodisnji sponzor i ona se pored svega nada da ce je opet neko hteti na zadnjem sedistu svog auta i ako su svi kandidati odavno rekli da im tako nesto ne pada na pamet :D

da bas smo osatrela sponozrusa a dobili smo najvise glasova na izborima a predsednik nase stranke dva puta uzastopno pobedjuje na izborima za predsednika republike,zanimljivo ti je poredjenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top