Tadićeve pristalice ne miruju ni na Kosovu

18.05.2008 .
Izvor: BETA
KPS priveden napadač na prostorije DSS u Mitrovici
Kosovska policijska služba (KPS) privela je večeras u Kosovskoj Mitrovici Živorada Đorđevića zato što je kamenicama porazbijao stakla na prostorijama Demokratske stranke Srbije (DSS) u severnom delu tog grada
Đorđević je u 20.50 kamenicama porazbijao stakla na prostorijama DSS-a u Ulici kralja Petra Prvog u severnom delu Kosovske Mitrovice. U trenutku napada u prostorijama DSS-a nije bilo nikoga.

Očevidac tog događaja je bio i načelnik kosovskomitrovačkog Upravnog okruga Momir Kasalović koji je u to doba slučajno prolazio.

Pripadnici KPS su nakon uviđaja priveli Đorđevića.
 
Ma mashite poentu. Pod nos vam guraju ove beznacajne incidente koje nemaju utociste u DS ili bilo kojoj stranci, vec se obicno radi o aktu nekog pojedinca. Od drveta ne vidite sumu, a to oni i zele. Sto mi manje znamo oni ce lakse vladati. Sto mi manje znamo to ce kradikali biti jaci... isto vazi i za Mlohavog i "Malog lopova" kako ga nazva pokojni Sloba. Mlohavi pravi rusvaj na Kosovu, isto kao sto je radio gorepomenuti Sloba u Hrvatskoj i Bosni. Placa covek batinase da prevaspitaju Srbe koji nisu "pravi Srbi" kako oni kazu. Ma stoka obicna. A sa stokom se zna kako se postupa, u stalu bre :rtfm:
banana.gif
 
Ma mashite poentu. Pod nos vam guraju ove beznacajne incidente koje nemaju utociste u DS ili bilo kojoj stranci, vec se obicno radi o aktu nekog pojedinca. Od drveta ne vidite sumu, a to oni i zele. Sto mi manje znamo oni ce lakse vladati. Sto mi manje znamo to ce kradikali biti jaci... isto vazi i za Mlohavog i "Malog lopova" kako ga nazva pokojni Sloba. Mlohavi pravi rusvaj na Kosovu, isto kao sto je radio gorepomenuti Sloba u Hrvatskoj i Bosni. Placa covek batinase da prevaspitaju Srbe koji nisu "pravi Srbi" kako oni kazu. Ma stoka obicna. A sa stokom se zna kako se postupa, u stalu bre :rtfm:
banana.gif

Ja se nadam da je ovo izolovani slucaj,ali s obzirom na Tadiceve izjave.........?
 
Ma mashite poentu. Pod nos vam guraju ove beznacajne incidente koje nemaju utociste u DS ili bilo kojoj stranci, vec se obicno radi o aktu nekog pojedinca. Od drveta ne vidite sumu, a to oni i zele. Sto mi manje znamo oni ce lakse vladati. Sto mi manje znamo to ce kradikali biti jaci... isto vazi i za Mlohavog i "Malog lopova" kako ga nazva pokojni Sloba. Mlohavi pravi rusvaj na Kosovu, isto kao sto je radio gorepomenuti Sloba u Hrvatskoj i Bosni. Placa covek batinase da prevaspitaju Srbe koji nisu "pravi Srbi" kako oni kazu. Ma stoka obicna. A sa stokom se zna kako se postupa, u stalu bre :rtfm:
banana.gif

А то што су тебе грешком пустили из штале је вероватно питање недостатка сена и сламе...........

 
Poslednja izmena:
Član DS je noćas kamenovao prostorije DSS u K.Mitrovici i uhvaćen je i uhapšen.Da li je ovo najava sličnih nemira i u užoj Srbiji?Da li je Tadić indirekni ili direktni inicijator nemira?Ako nije onda zašto ne dopusti da se formiraju demokratska vlada tj. većina koje ne izlazi iz njegove kuhinje?

Taj incident je trebalo da pokaže kako je naš narod na Kosovu protiv DSS-a a za DS, ali pošto su počinioca uhvatili, misija je propala. Malo besmislena ideja, narod tamo ipak razmišlja o tome kako da preživi od danas do sutra. Nemaju baš mnogo vremena za idolopokloništvo prema našem Boratu Tadiću. Ovaj incident ipak pokazuje da je DS prešao sa taktike samopovređivanja i samopretnji (pretnje Šutanovca Čupiću i Tadiću, izmišljeni atentat Miroslava Cimpla itd) na taktiku aktivnog, fizičkog napadanja svojih protivnika.

Borat Tadić sigurno neće otvoreno pozivati na nasilje i građansku neposlušnost. Umesto toga, koristiće institucije u kojima ima uticaj (prvenstveno mislim na radničke sindikate) da pravi nerede u državi. Treba se setiti da su prilikom formiranja jedne od prethodnih vlasti, u kojoj je manjinsku vladu podržao SPS (da bi se izbeglo učešće DS-a u vlasti) takođe primenjivali istu taktiku. Dugo smo imali razne radničke demonstracije, što javnih radnika (prosvetari, medicinari), što privrednog sektora. Verujem da će probati da zatraži i opstrukciju države od strane institucija EU, ali to ne verujem da će mu pružiti, jer su mu i u izborima pružili tek mlaku i prilično indiferentnu podršku. On je doduše i tu podršku uspešno provukao kroz medije, ali generalno, u odnosu na neke prethodne situacije, prilično su bili hladni prema manekenskoj organizaciji.
 
Pa ako tebi ne smetaju OKUPATORSKI punktovi,SRPSKOM NARODU na Kosovu smetaju.Srpski narod na Kosovu zna za onu istinitu izreku koja se i sad ponavlja a glasi....JEDAN NAROD A DVA HARAČA PLAĆA.
pa jedino sto je postignuto je sto je privremeno zaustavljen promet i saobracaj izmedju Kosova i ostatka Srbije a punkotovi koliko znam ponovo stoje, a sto se tice te izreke to se savrseno moze primeniti na Jaksica i ostalu DSS ekipu sa Kosova samo sto bi pravilnije bilo "jedan covek a dve plate "
 
Poslednja izmena:
mozda je bio pijan ?

Pa što onda ne gađa prve komšije koji su DSS i SRS kad je kako kažeš ti pijan pa nije tobož znao.A evo ti pr. u Svetu za pijane ...U SAD je jedan pijani Amerikanac osuđen na doživotnu robiju zato što je PLJUNUO policajca i pošto je bio pijanac zaražen HIV-OM smatrao je sudija da je njegova pljuvačka smrtonosna za policajca i okarakterisao je kao da je imao smrtonosno oružje iako ga nije zarazio i ako je napadač bio pijan.Po ovome se vidi da pijani u svetu nisu oslobođeni odgovornosti kao kod nas.
 
Pa što onda ne gađa prve komšije koji su DSS i SRS kad je kako kažeš ti pijan pa nije tobož znao.A evo ti pr. u Svetu za pijane ...U SAD je jedan pijani Amerikanac osuđen na doživotnu robiju zato što je PLJUNUO policajca i pošto je bio pijanac zaražen HIV-OM smatrao je sudija da je njegova pljuvačka smrtonosna za policajca i okarakterisao je kao da je imao smrtonosno oružje iako ga nije zarazio i ako je napadač bio pijan.Po ovome se vidi da pijani u svetu nisu oslobođeni odgovornosti kao kod nas.
kamenovanje prostoreija politickih partija je za svaku osudu ali je nazalost u Srbiji normalna pojava recimo kad su bile one demonstracije krajem februara LDPu je kamenovano preko 100 odbora u Srbiji pa se niko osim njih nije potresao,a bilo je napada i na DS , uostalom zar nije Velimir Ilic rekao da je cigla u prozor takodje demokratija ?
 
pa jedino sto je postignuto je sto je privremeno zaustavljen promet i saobracaj izmedju Kosova i ostatka Srbije a punkotovi koliko znam ponovo stoje, a sto se tice te izreke to se savrseno moze primeniti na Jaksica i ostalu DSS ekipu sa Kosova samo sto bi pravilnije bilo "jedan covek a dve plate "

Nemoj mi reći samo da TADIĆ ne zna da pomenuta dvojica i mnogi uz njih primaju dve plate a mnogi Srbi ne primaju ništa.To je zato što Tadića ne interesuje sirotinja i srednje obrazovani Srbi na Kosovu.A ako hoćeš da znaš za punktove možeš privatnim kolima kolko hoćeš puta da preneseš robu ne znam da li će ti dva puta pogledati u gepek.To sam lično video.
 
Nemoj mi reći samo da TADIĆ ne zna da pomenuta dvojica i mnogi uz njih primaju dve plate a mnogi Srbi ne primaju ništa.To je zato što Tadića ne interesuje sirotinja i srednje obrazovani Srbi na Kosovu.A ako hoćeš da znaš za punktove možeš privatnim kolima kolko hoćeš puta da preneseš robu ne znam da li će ti dva puta pogledati u gepek.To sam lično video.
Pa znaju svi da oni primaju po dve plate o tome je prvo govorio Batic pa ga je Jaksic rasisticki optuzio da je cigan ,a kasnije je o tome govorio i Sutanovac .Iako tu ima i krivice DS koji je bio u vladi u proteklih godinu dana , sviznaju ,a vi dole pogotovo da konce u severnoj Mitrovici drzi DSS preko Jaksica i Ivanovica i njihovog shefa Samardzica i da oni raspolazu svim parama i bogate se na racun sirotinje dole .
 
kamenovanje prostoreija politickih partija je za svaku osudu ali je nazalost u Srbiji normalna pojava recimo kad su bile one demonstracije krajem februara LDPu je kamenovano preko 100 odbora u Srbiji pa se niko osim njih nije potresao,a bilo je napada i na DS , uostalom zar nije Velimir Ilic rekao da je cigla u prozor takodje demokratija ?

Nije ovde čoveče bitno da li je cigla u prozor demokratija ili nije nego je bitno da se ovo ne omasovi i postane kobno za nas Srbe podeljene ko suprotni polovi ali ne kao muško i žensko već kao travestiti.
 
Pa znaju svi da oni primaju po dve plate o tome je prvo govorio Batic pa ga je Jaksic rasisticki optuzio da je cigan ,a kasnije je o tome govorio i Sutanovac .Iako tu ima i krivice DS koji je bio u vladi u proteklih godinu dana , sviznaju ,a vi dole pogotovo da konce u severnoj Mitrovici drzi DSS preko Jaksica i Ivanovica i njihovog shefa Samardzica i da oni raspolazu svim parama i bogate se na racun sirotinje dole .

Sve pare koje dolaze na Kosovo izlaze iz DINKIĆEVE banke.Odgovoran je i Đelić a pošto ih je Tadić postavio odgovoran je i on zajedno sa njima.Zašto punih osam godina demokratija u Srbiji ne može da ravnomerno raspodeli pare na Kosovu odgovori mi sad ti????????????
 
dobro bar ih nije zapalio kao Jaksic i Ivanovic sa hajducijom one punktove

Добро је то када тако поредите српску имовину са окупаторском имовином. Добро је када показујете право лице. То нам је и донело власт. Такав ваш став према Србији и Србима. Само наставите, ценим да ћете кроз пар година нестати са политичке сцене.
 
pa jedino sto je postignuto je sto je privremeno zaustavljen promet i saobracaj izmedju Kosova i ostatka Srbije a punkotovi koliko znam ponovo stoje, a sto se tice te izreke to se savrseno moze primeniti na Jaksica i ostalu DSS ekipu sa Kosova samo sto bi pravilnije bilo "jedan covek a dve plate "

Kada su Tadiću prvi put kazali na Kosovu da neko prima abnormalne plate od nekoliko hiljada evra a neko pet hiljada dinara a neko ništa,Znate šta je on rekao Dajte ovima što primaju pet hiljada dinara duplo za ove što ne primaju ništa videćemo i to je ostalo do današnjeg dana znači NIŠTA a za ove što primaju hiljade evra platu ostalo je i dan danas i to prosveti,zdravstvu,ptt,policijskim i vojnim licima koji su ostali i vode se da žive na Kosovu.A šta je sa desetine hiljada ljudi na Kosovu koji žive u bedi i siromaštvu???
 

Back
Top