Lijecenje seksom
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Lijecenje seksom

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Exclamation Lijecenje seksom

Muskarci koji se zhale da ih zene stalno ostavljaju, bi pored ostalog, trebalo da razmisle i o svojim seksualnim performansama, jer zena muskarca ne ostavlja bez dobrog opravdanog razloga, od kojih jedan od najvaznijih moze biti seks u ovo doba kada zene posjeduju svijest da i one imaju pravo na seksualno zadovoljstvo.

Polni organi muskarca i zene (penis i vagina) su gradjeni tako, da poput dlanova i tabana sadrze nervne zavrsetke svih tjelesnih organa, tako da seskualni cin predstavlja kompletnu masazu cijele covjekove unutrasnjosti, i zato moze donijeti toliko zadovoljstva, ili pak zenskog nezadovoljstva ako to muskarac lose radi.

Jer, muskarcima je u seksu lako da se zadovolje, ali zadovoljstvo zene zavisi od muskarcevih sposobnosti, njegove svijesti i nesebicnosti...

Ako on to ne radi kako valja, zena ce biti nezadovoljna, a moze cak i fizicki da se razboli ako je on tokom seksa ne provodi do kompletnog orgazma, no je cesto ostavlja na nekom nekompletnom nivou..

Kompletan zenski orgazam podrazumijeva da se ona potuno smiri i ne 'trazi jos'.
    Za razliku od muskog, koji je vrlo jednostavan i sadrzi samo jedan ocigledni vrhunac, zenski orgazam je sastavljen od nekoliko vrhunaca i malih smirivanja, da bi se tek nakon poslednje faze zena potuno smirila i opustila, i pustila momka na miru..

Devet faza zenskog orgazma:

1. faza djeluje stimulisuce na pluca, i ona se kod zene manifestuje time sto ona uzdise i pocinje da luci pljuvacku.

2 faza - stimulise srce , i manifestuje se time sto zena pocinje jezikom da ljubi muskarca.

3. faza - stimulise slezenu, zeludac i gusteracu, u kojo fazi se zenski misicu aktiviraju i ona grabi i cvrsto drzi muskarca.

4. faza - stimulise bubrege i mokracni mjehur - i to je faza u kojoj zena po prvi put tokom odnosa dozivi niz vaginalnih grceva i pocinje da luci sekrete.

(Ovu fazu mnogi smatraju za zenski vrhunac i vrlo je cesto da muskarac tu stane, ali to je greska, to jos uvijek nije zenski kompletni orgazam; medjutim nakon sto je dosla do ove, i namanji sledeci muskarcev pokret je moze prevesti do sledece razine)

5 faza - stimulise kosti - zenini zglobovi se opustaju i ona pocinje gristi muskarca

6 faza - stimulise jetru i zivce - zena se obavija oko muskarca rukama i nogama

7 faza - stumilise krv - zena je 'u delirijumu' i pokusava dodirnuti musakrca posvuda.

8 faza - stimulise mishice - zenini misici se potpuno opustaju, ona jos jace grize muskarca..

9 faza - zena je potpuno energizovana, opusta se potpuno, potpuno je otvorena prema muskarcu i potpuno mu predana...
    ....
    (ovo je izvadjeno iz knjige "Tao ljubavi" Dr. Stephena Changa)

Da napomenem da muskarac ne treba biti neki posebno izvjezbani guru da bi zenu proveo do kompletnog orgazma.
    Najvaznije je da je dovede do 4. razine, a nakon toga moze da je sprovede kroz ostale razine cak i ako je vec ejakulirao, pod uslovom da ostane u njoj do njenoga kraja..

Pored toga sto postoje razliciti nivoi orgazma koji stimulise razlicite tjelesne organe, i sami seksualni organi su gradjeni tako da u pojedinim svojim dijelovima sadrze nervne zavrsetke unutrasnjih organa, pa se svi ti momenti mogu koristiti u lecenju seksualnom terapijom.

Znaci, los seks moze dovesti do oboljenja nekih organa, dok dobar seks moze da ih izleci.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Lijecenje seksom

Nacitan covek...milina ga pratiti...i poucno stivo...

Zainteresovan član Spookyloco (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

odlicno , ne brinem se vise za zdravlje

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

super
    a gdje su ovdje nashe faze))

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku

i ona pocinje gristi muskarca

ona jos jace grize muskarca..
    ....
    Mislim da libido ne radi tako da kad dozivi jedan orgazam da je mirna, vec libodo sa dobrim sexom raste.

Al bi svi bili izgrizeni da je ovo tacno, svi bi u flasterima isli na posao.

Nisam studirao zenski mozak da znam kroz koje i kakve faze u trenucima orgazma prolazi i mislim da je malo suludo stavljati neke sablone za orgazam, ali se slazem da dobar sex moze da ima pozitovno dejstvo na zdravstveno stanje to je sigurno.
    Preveliko zadiranje u medicinu i psihologiju na apstraktnom nivou.

Zainteresovan član Spookyloco (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio ZORO- Pogledaj poruku

moj muz stvarno ide izgreban i izujedan na posao

Domaćin berislav83 (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

mene boli grlo,koju kuru mi prepisujete?

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Mislim da libido ne radi tako da kad dozivi jedan orgazam da je mirna, vec libodo sa dobrim sexom raste.

Nisam studirao zenski mozak da znam kroz koje i kakve faze u trenucima orgazma prolazi i mislim da je malo suludo stavljati neke sablone za orgazam, ali se slazem da dobar sex moze da ima pozitovno dejstvo na zdravstveno stanje to je sigurno.
    Preveliko zadiranje u medicinu i psihologiju na apstraktnom nivou.
    Ne treba ti za to "studija", doci ce ti to vremenom....
    A, daje zdravo - zdravo je.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ne treba ti za to "studija", doci ce ti to vremenom....
    A, daje zdravo - zdravo je.
    Ne sumnjam da ce mi doci jednog lepog dana.

Zainteresovan član vojchica (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

eee, konachno neshto pouchno&korisno!

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Ne sumnjam da ce mi doci jednog lepog dana.
    Ima zenskih i muskih osoba kod koji se ova "tehnika" nikada ne moze primijeniti, jer u opste nemaju potrebu za zdravljem i sto je vrlo cudno tupe da su zdravi/e

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

dakle,mene boli grlo,sta da radim?-)))

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citat Original postavio berislav83 Pogledaj poruku
    dakle,mene boli grlo,sta da radim?-)))
    Pitaj svog Doktora !

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

"Ima zenskih i muskih osoba kod koji se ova "tehnika" nikada ne moze primijeniti, jer u opste nemaju potrebu za zdravljem i sto je vrlo cudno tupe da su zdravi/e "

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ima zenskih i muskih osoba kod koji se ova "tehnika" nikada ne moze primijeniti, jer u opste nemaju potrebu za zdravljem i sto je vrlo cudno tupe da su zdravi/e
    Haha sad si sam ubio ceo onaj prekoprani tekst o muskom umecu.

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Haha sad si sam ubio ceo onaj prekoprani tekst o muskom umecu.
    Ne, zasto ?!
    Pa tamo je fino objasnjeno, a ja sam tebi samo skrenuo paznju da postoje osobe koje imaju probleme takve vrste

Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    83

duhovit odgovor evo upisao sam se na stolici-))

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ne, zasto ?!
    Pa tamo je fino objasnjeno, a ja sam tebi samo skrenuo paznju da postoje osobe koje imaju probleme takve vrste
    Ocekivao sam od tebe nesto tipa "u rukama Mandusica Vuka svaka je puska ubojita" a ne sad tu neko vadjenje, al ajd.

Inace i frigidnost je leciva bolest (dokazano naucno, procitano negde ) mada nisam siguran za sve slucajeve da je moguce. Verovatno jeste ako se krene sa lecenjem na vreme. Mada uvek stoji ono bolje spreciti nego leciti, zato cure treba da biraju one sa kojima su sigurne da ce moci doziveti nesto vise osim brdjanskog drljanja koje ce ih samo jos vise zapucavati u frustracije i mrznju prema muskom rodu. Al na zalost i to je u praxi dokazano da ne biraju mozgom vec prvim impulsom, ovo vazi za mladje devojke, al u tom periodu se i definisu orgazmicno ili suprotno.
    Poslednji put ažurirao/la ZORO- : 19.05.2008. u 01:16

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Ocekivao sam od tebe nesto tipa "u rukama Mandusica Vuka svaka je puska ubojita" a ne sad tu neko vadjenje, al ajd.

Inace i frigidnost je leciva bolest (dokazano naucno ) mada nisam siguran za sve slucajeve da je moguce. Verovatno jeste ako se krene sa lecenjem na vreme. Mada uvek stoji ono bolje spreciti nego leciti, zato cure treba da biraju one sa kojima su sigurne da ce moci doziveti nesto vise osim brdjanskog drljanja. Al na zalost i to je u praxi dokazano da ne biraju mozgom vec prvim impulsom, ovo vazi za mladje devojke, al u tom periodu se i definisu orgazmicno ili suprotno.
    Ne, zaista nisam od onih koji zele da se hvale po pitanju "pusaka i ubojitosti".
    Mnogi od nas muzjaka i ne zna da velicina polnog organa nije toliko bitna kod, hm, "normalne" zene.

Ima zena koje ce reci da nisu frigidne (upravo se odnosi na onaj text gdje me nisi razumio) da imaju sjajan sex usput tvrdeci da nemaju nikakvih problema. To je iz njihovog ugla gledanja - tacno. Sto se tice lijeka, pa ne bih se slozio. Tako se formira josh u ranom djetinjstvu (najvjerovatnije).
    Hm, brdsko drljanje... sjajan termin. E, pazi ima zenskih osoba koje kao sto sam rekao na nekoj drugoj tyemi " nebih ni pestom taknuo". Mislim da imas i ti takve primjere u svakodnevnom zivotu, koje zaista nebi ni pogledao. Razlozi nisu bitni. E takve bi ostavio tipovima koji znaju "Brdski da drljaju"

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ne, zaista nisam od onih koji zele da se hvale po pitanju "pusaka i ubojitosti".
    Mnogi od nas muzjaka i ne zna da velicina polnog organa nije toliko bitna kod, hm, "normalne" zene.

Ima zena koje ce reci da nisu frigidne (upravo se odnosi na onaj text gdje me nisi razumio) da imaju sjajan sex usput tvrdeci da nemaju nikakvih problema. To je iz njihovog ugla gledanja - tacno. Sto se tice lijeka, pa ne bih se slozio. Tako se formira josh u ranom djetinjstvu (najvjerovatnije).
    Hm, brdsko drljanje... sjajan termin. E, pazi ima zenskih osoba koje kao sto sam rekao na nekoj drugoj tyemi " nebih ni pestom taknuo". Mislim da imas i ti takve primjere u svakodnevnom zivotu, koje zaista nebi ni pogledao. Razlozi nisu bitni. E takve bi ostavio tipovima koji znaju "Brdski da drljaju"
    Gresis da se definise orgazmicna ili frigidna u detinjstvu, to se definise na pocetku sexualne aktivnosti, kod normalnih osoba tj kod 90% njih. Naravno da uvek ima devijantnih slucajeva na ovu ili onu stranu kod kojih uticaji okoline, roditelja, medija(forum ) deluju da se u svom mozgu degradiraju i zatvore ili da se cak i previse otvore po principu vid me sad sto sam lepo aktivna. Mada prevelika sloboda i otvorenost nije milje okoline od koje otstupa i kojoj je takvo ponasanje previse iritantno, degutantno, bezobrazno i primitivno. Jeste da te osobe u svojoj glavi imaju aluziju svoje srece i retko kad su svesni kako drugi ljudi gledaju na to, cesto to dodje kao bumerang kasnije nekad negde kad ih lupi po glavi pa skapiraju svoju samocu i pravo lice. Po meni bi najbolje prolazile koje u pocetku nadju neke normalne tipove sa kojima bi se mogle obuciti i nesto nauciti i doziveti taj famozni prvi drugi peti orgazam, a onda se sa svescu o dobrim i kvalitetnim stvarima uputitu u zivot da traze svoju srecu naravno tad bi bile zrele da procene sta jeste lepo, dobro i kvalitetno a sta je lose, bezvredno i bezveze.

Slazem se jedino da se ruzne i previse psihicki neartikulisane ostavljaju nekim drugima koji bi na njih prstali tj C klasi. Naravno da je realnost da i C klase ima dosta pa onda ponekad i oni polete sa samopouzdanjem u nebo, pogotovo kad procitaju nekad negde sta A klasa dozivljava.
    Poslednji put ažurirao/la ZORO- : 19.05.2008. u 01:35

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Gresis da se definise orgazmicna ili frigidna u detinjstvu, to se definise na pocetku sexualne aktivnosti, kod normalnih osoba tj kod 90% njih. Naravno da uvek ima devijantnih slucajeva na ovu ili onu stranu kod kojih uticaji okoline, roditelja, medija(forum ) deluju da se u svom mozgu degradiraju i zatvore ili da se cak i previse otvore po principu vid me sad sto sam lepo aktivna. Mada prevelika sloboda i otvorenost nije milje okoline od koje otstupa i kojoj je takvo ponasanje previse iritantno, degutantno, bezobrazno i primitivno. Jeste da te osobe u svojoj glavi imaju aluziju svoje srece i retko kad su svesni kako drugi ljudi gledaju na to, cesto to dodje kao bumerang kasnije nekad negde kad ih lupi po glavi pa skapiraju svoju samocu i pravo lice. Po meni bi najbolje prolazile koje u pocetku nadju neke normalne tipove sa kojima bi se mogle obuciti i nesto nauciti i doziveti taj famozni prvi drugi peti orgazam, a onda se sa svescu o dobrim i kvalitetnim stvarima uputitu u zivot da traze svoju srecu naravno tad bi bile zrele da procene sta jeste lepo, dobro i kvalitetno a sta je lose, bezvredno i bezveze.

Slazem se jedino da se ruzne i previse psihicki neartikulisane ostavljaju nekim drugima koji bi na njih prstali tj C klasi.
    Vidim da odlicno kapiras stvari i da znas da citas izmedju redova, sto je rijetkost.
    U potpunosti se slazem sa tobom u postu koji si postavio. Nego, zelio bi da te pitam...
    rekao si: "ponasanje previse iritantno, degutantno, bezobrazno i primitivno..." Cini li ti se da pojedine zene u godinama, valjda vremenom, ili vec kako, dali ulogom u braku, postaju malo ili mnogo, sasvim svejedno - dominantne i kao takve zlostavljaju, prije svega mentalno a bogami i fizicki svog supruga, kolegu? Ja mislim da su u pitanju, ipak frustracije stecene u mladosti, koje se ispoljavaju, naknadno kada je zena "vlasnica muskog srca".

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Muskarci koji se zhale da ih zene stalno ostavljaju, bi pored ostalog, trebalo da razmisle i o svojim seksualnim performansama, jer zena muskarca ne ostavlja bez dobrog opravdanog razloga, od kojih jedan od najvaznijih moze biti seks u ovo doba kada zene posjeduju svijest da i one imaju pravo na seksualno zadovoljstvo.

Polni organi muskarca i zene (penis i vagina) su gradjeni tako, da poput dlanova i tabana sadrze nervne zavrsetke svih tjelesnih organa, tako da seskualni cin predstavlja kompletnu masazu cijele covjekove unutrasnjosti, i zato moze donijeti toliko zadovoljstva, ili pak zenskog nezadovoljstva ako to muskarac lose radi.

Jer, muskarcima je u seksu lako da se zadovolje, ali zadovoljstvo zene zavisi od muskarcevih sposobnosti, njegove svijesti i nesebicnosti...

Ako on to ne radi kako valja, zena ce biti nezadovoljna, a moze cak i fizicki da se razboli ako je on tokom seksa ne provodi do kompletnog orgazma, no je cesto ostavlja na nekom nekompletnom nivou..

Za razliku od muskog, koji je vrlo jednostavan i sadrzi samo jedan ocigledni vrhunac, zenski orgazam je sastavljen od nekoliko vrhunaca i malih smirivanja, da bi se tek nakon poslednje faze zena potuno smirila i opustila, i pustila momka na miru..

Devet faza zenskog orgazma:

1. faza djeluje stimulisuce na pluca, i ona se kod zene manifestuje time sto ona uzdise i pocinje da luci pljuvacku.

2 faza - stimulise srce , i manifestuje se time sto zena pocinje jezikom da ljubi muskarca.

3. faza - stimulise slezenu, zeludac i gusteracu, u kojo fazi se zenski misicu aktiviraju i ona grabi i cvrsto drzi muskarca.

4. faza - stimulise bubrege i mokracni mjehur - i to je faza u kojoj zena po prvi put tokom odnosa dozivi niz vaginalnih grceva i pocinje da luci sekrete.

(Ovu fazu mnogi smatraju za zenski vrhunac i vrlo je cesto da muskarac tu stane, ali to je greska, to jos uvijek nije zenski kompletni orgazam; medjutim nakon sto je dosla do ove, i namanji sledeci muskarcev pokret je moze prevesti do sledece razine)

5 faza - stimulise kosti - zenini zglobovi se opustaju i ona pocinje gristi muskarca

6 faza - stimulise jetru i zivce - zena se obavija oko muskarca rukama i nogama

7 faza - stumilise krv - zena je 'u delirijumu' i pokusava dodirnuti musakrca posvuda.

8 faza - stimulise mishice - zenini misici se potpuno opustaju, ona jos jace grize muskarca..

9 faza - zena je potpuno energizovana, opusta se potpuno, potpuno je otvorena prema muskarcu i potpuno mu predana...
    ....

Da napomenem da muskarac ne treba biti neki posebno izvjezbani guru da bi zenu proveo do kompletnog orgazma.
    Najvaznije je da je dovede do 4. razine, a nakon toga moze da je sprovede kroz ostale razine cak i ako je vec ejakulirao, pod uslovom da ostane u njoj do njenoga kraja..

Pored toga sto postoje razliciti nivoi orgazma koji stimulise razlicite tjelesne organe, i sami seksualni organi su gradjeni tako da u pojedinim svojim dijelovima sadrze nervne zavrsetke unutrasnjih organa, pa se svi ti momenti mogu koristiti u lecenju seksualnom terapijom.

Znaci, los seks moze dovesti do oboljenja nekih organa, dok dobar seks moze da ih izleci.
    Znaci da je treba da dodjem do bubrega.

Nadam se da niko nece da misli da je ovo tacno je totalno netacno.

Drugi mnogo je bolje kada imas orgazam koji traje bar 2-3 sata tako da ne moras opet da se smaras sa nekim ko je toliko dosadan kao neka zena posle sexa

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Vidim da odlicno kapiras stvari i da znas da citas izmedju redova, sto je rijetkost.
    U potpunosti se slazem sa tobom u postu koji si postavio. Nego, zelio bi da te pitam...
    rekao si: "ponasanje previse iritantno, degutantno, bezobrazno i primitivno..." Cini li ti se da pojedine zene u godinama, valjda vremenom, ili vec kako, dali ulogom u braku, postaju malo ili mnogo, sasvim svejedno - dominantne i kao takve zlostavljaju, prije svega mentalno a bogami i fizicki svog supruga, kolegu? Ja mislim da su u pitanju, ipak frustracije stecene u mladosti, koje se ispoljavaju, naknadno kada je zena "vlasnica muskog srca".
    Citanjem izmedju redova se bave 95% forumasa, samo oni bas novi i zeleni to ne rade.
    E vidis nemam pojma kako se zene ponasaju kasnije u braku jer nisam stajao na ludi kamen, ti to znas bolje od mene ti si ozenjen. Ali zar ova tema nije o tome kako je zena koja dozivljava orgazme bila smirena i zadovoljna( u 9 tacaka ), peva po kuci i te fore, nego sad po tebi ispadne da vristi, sizi i zlostavlja svog muza. Zasto bi se zena tako ponasala uopste ne vidim? Po ovoj temi onda takve zene bas i nemaju neke orgazme. Fora je da nikad ne stekne frustracije i da nauci da voli i da dozivljava orgazme od pocetka do kraja svog sex lajfa i da bude srecna i zadovoljna, a pravi muskarac bi trebalo to da joj obezbedi isto kao i ona njemu sve blagodeti koje moze.
    Poslednji put ažurirao/la ZORO- : 19.05.2008. u 02:06

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Citanjem izmedju redova se bave 95% forumasa, samo oni bas novi i zeleni to ne rade.
    E vidis nemam pojma kako se zene ponasaju kasnije u braku jer nisam stajao na ludi kamen, ti to znas bolje od mene ti si ozenjen. Ali zar ova tema nije o tome kako je zena koja dozivljava orgazme bila smirena i zadovoljna( u 9 tacaka ), peva po kuci i te fore, nego sad po tebi ispadne da vristi, sizi i zlostavlja svog muza. Zasto bi se zena tako ponasala uopste ne vidim? Po ovoj temi onda takve zene bas i nemaju neke orgazme. Fora je da nikad ne stekne frustracije i da nauci da voli i da dozivljava orgazme od pocetka do kraja svog sex lajfa i da bude srecna i zadovoljna.
    Kod nas se kaze : " DOBAR PENIS - MIR U KUCI". To se naravno ne odnosi na muzxjakovo medjunozxje.
    Apsolutno da bi svaka normalna zena trebala biti svom suprugu i ljubavnica i domacica. Medjutim vidim po internetu svega i svacega. Mnogo frustriranih zenskih osoba koje orgazam nisu dozivjele godinama, a ko zna da li su ikada. Tu im ja ne mogu pomoci ( a vjerovatno niti neko drugi - jer je problem u mozgu), na moju radost.
    Poslednji put ažurirao/la cizmice : 19.05.2008. u 02:14

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

u ovo doba kada zene posjeduju svijest da i one imaju pravo na seksualno zadovoljstvo.
    e, ovaj dio me je odusevio
    toliko da nisam mogla da nastavim da citam

Slične teme

1. Seksom protiv droge !
    Autor mr.dogan u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 19.12.2008., 00:27
  2. Seksom do....
    Autor nezna_i_neizbezna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 07.10.2008., 23:35
  3. Seksom protiv bolesti