Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Moze ovo da se ubaci kao lepljiva za sve one koji ne mogu da se sete imena neke serije?
U svakom slucaju, pre par godina na 2 kanalu rts-a prikazivana je mini serija o privatnom detektivu. Glumio ga je mali Japanac ili Kinez, serija je bila u crno belom ili slicno, stara serija. Kasnije ga je zamenio neki visoki glumac, skoro dva metra.
Ako neko zna, bila bih Vam zahvalna da kazete kako se zove i eventualno ostavite link gde mogu da je skinem.
 
Super je ova tema ;)

Sad sam se setila jedne serije koja se daaaavno prikazivala na rts 2 (ako se dobro secam)....
Znam samo da se glavni lik zvao Ed i da je imao neku kuglanu.....

Jel zna neko kako se zvala ova serija (ako ste uopste uspeli da ukapirate iz mog opisa, sorry ali ne secam se nicega vise :P znam samo da je serija bila super!)
 
Pitanje za filmofile:) jel zna neko naziv filma,komedija je u pitanju,ne znam ko igra,ali znam da se radi nesto o nekom daljinskom za tv,on je kupio neki daljinski za tv,ali ispada da je to neki poseban kojim moze da upravlja i ostalim stvarima iz zivota....Znam da opis nije neki ali to je sustina:D Hvala unapred.Pozdrav svima.
 
Zna li neko kako se zove film mislim da glumi Shvarcheneger fil se radi njemu otmu neki izraelci cerku a on vozi avion kao spasava cerku inace on radi kao FBI,CIA ili tako nesto inace ga zena jednom trenutku prevari jeste da opis nije neki ali bi bio zahvalan ako neko pomogne.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kako se zowe owa serija...
Setjam se samo jedne epizode...kao jedna dewojka nije bila zadowoljna swojim izgledom i odlazi u neku "kliniku" koja je wishe kao neki zamak. Ali doktori i medicinske sestre ustwari ubijaju dewojke i unakaze ih josh wishe...
Znam da nisam bash dobro opisala,ali serija je bila bash dawno,chini mi se na Pinku
 
Ovako
1,Znam da sam tu seriju gledala kao dete ,,,znaci pre jedno,,,20 godina otprilike, mislim da sam mogla imati 10 godina,,mozda i malo vise,,,,davala se nedeljom ,na prvom programu

2, glavni glumac u seriji jeste onaj plavi sa malo vecim nosom koji je igrao kapetana u prvim epizodama zvezdanih staza...,,ili ratova zvezda.....uglavnom,nije fil vec serija-mozda su ipak zvezdane staze

3.
radi se o ovome
glavni lik u seriji je kao neki andjeo
koji se u svakoj epizodi ,,budi u nekom drugom telu ,
dakle na pocetku svake epizode se ovaj recimo pogleda u ogledalo i iznenadi se
4,
andjeo prelazi iz tela u telo, u datom trenutku, da bi ispravio neku gresku koju bi pravi vlasnik tela uradio
5
andjeo, svaki put mora sam da shvati , cije je to telo, kao i zasto i sta to mora da ispravi i uradi kako treba
...
eto ako je nekome jasno sta sam sada napisala:)
 

Back
Top