Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Treba mi pomoc jer ovo bezuspesno trazim godinama vec...
Crtani je u pitanji, emitovao se na RTSu (mislim da je bio kasnije oko 6) 2000itih godina.

Radi se o vilama nekim, neke lete i neke ne i kao mrze se. Zive u sumi i mali su (jasu bube neke kolicni su). Glavna likusa je vila s krilima, ima narandzastu kosu i zelenu odecu mislim...
Upozna lika iz te kao neprijateljske grupe, i on ima crnu kosu i nosi smedje (kao lisce suvo me podsecalo )
Ako se ne varam oni se kaznije zaljube ali crtani zapravo je imao neku pricu..
Molim vas poslednja ste mi nada da nadjem ovo nisam uopste imala srece :( :(
 
Treba mi pomoc jer ovo bezuspesno trazim godinama vec...
Crtani je u pitanji, emitovao se na RTSu (mislim da je bio kasnije oko 6) 2000itih godina.

Radi se o vilama nekim, neke lete i neke ne i kao mrze se. Zive u sumi i mali su (jasu bube neke kolicni su). Glavna likusa je vila s krilima, ima narandzastu kosu i zelenu odecu mislim...
Upozna lika iz te kao neprijateljske grupe, i on ima crnu kosu i nosi smedje (kao lisce suvo me podsecalo )
Ako se ne varam oni se kaznije zaljube ali crtani zapravo je imao neku pricu..
Molim vas poslednja ste mi nada da nadjem ovo nisam uopste imala srece :( :(

Poslednja prasuma?
 
Pozdrav. Upravo sam se prokljucila krstarici iz razloga, izmedju ostalog, sto nikako ne mogu da pronadjem jednu seriju. Gledala sam je kao mala pocetkom '00. To je portugalska serija, radnja se odvija rekla bih, pre prvog rata, secam se samo uvodne spice, jedna devojka sa porodicom putuje brodom ali joj roditelji umiru u putu od neke zarazne bolesti,mozda kolere i onda ih umotavaju u neke bele carsave i bacaju u vodu. Toga se jedino secam, ta spica je bas ostavila jak utisak na mene kao malu, pa bih bas volela da je pogledam opet.
 
Ne mogu da nadjem crtani film koji se prikazivao na Happ TV-u ili na TV Košava , u pitanju je budućnost , zemlja je uništena i sada delovi zemlje lete u vazduh , priča prati dječaka i devojcicu ,čiju majku odvode i zatvaraju je u zatvor , i sad oni polaze u misiju da je spasu. Crtani je davno izašao ,i mislim da je u pitanju anime. E sad nisam bas sugurna... :D
 
Dali neko zna kako se zove djecija serija, emitovala se kasnih 80ih ili 90 ih. Bila je nedjeljom oko 15 h. Neki decko kao na Islandu ili Irska ili sl. Nesto s konjem. Ne sjecam se detalja ali sam je voljela.

Da sa belim konjem, meni ta serija cesto padne na pamet. I nema boga da se setim kako se zove :(

Kraj '80tih je u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Da li se neko mozda seca jedne decije emisije u kojoj neki tip u pidzami juri unaokolo i nesto obajsnjava na primer u jednoj epizodi gura glavu u neki veliki sporet od kartona i objasnjava zasto ne treba paliti sibicu blizu sporeta takodje se secam neke kulise meseca i zvezdi u pozadini mislim da su takodje od kartona? Molim vas pokusavam da nadjem tu emisiju vec dugo vreme ako nesto neko zna neka napise?
 
Pozdrav svima, ovako, gledao sam kao klinac neku seriju, cini mi se da je Kosava bila u pitanju, radi se o nekoj porodici koja je zivela u gradu, i menjali su se sa nekim prijateljima, ovi dosli na selo, ovi dosli u grad, matorcima su se svidjale te ideje, tinejdzerima bas i nisu, ali kad se zamene, krece haos, i ceo zaplet, Secam se jos samo da je glavni lik, odnosno cale te porodice bio neki Debeljuckasti lik, a zena mu je bila neka zgodna plavusa cini mi se. TO je sve sto znam, pomagajte, bas bih voleo da pregledam seriju ponovo :) Hvala unapred.
 
Da li neko zna kako se zove mislim da je serija, domaća, uglavnom postoji scena gde sedi mladić i neki stariji lik kao u zatvorskoj ćeliji i uleće neki ćelavi i ubije tog starijeg, a onda uleće opet neki lik i ubija tog ćelavog. Prikazivalo se pre 15ak godina mislim ja pinku, ali samo se te scene sećam
 
A dal bi meni neko pomogao, davno su bile prikazivanje one bajke za decu s kraja 80,pocetak 90 neki starac je pripovedao bajke pored njega je uvek bio neki pas i macka valjda dal neko zna kako se zvalo to?
The StoryTeller (1987)
A dal bi meni neko pomogao, davno su bile prikazivanje one bajke za decu s kraja 80,pocetak 90 neki starac je pripovedao bajke pored njega je uvek bio neki pas i macka valjda dal neko zna kako se zvalo to?
 

Back
Top