Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

treba mi pomoc oko naziva jedne serije...Bila je prikazivana 90-ih, negde 97-98, radi se o nekim klincima koji kada stave rukavice i vizir prelaze u drugi svet i tamo se bore protiv nekih zlikovaca. Odavno vec trazim tu seriju, ali nikako ne mogu da se setim kako se zove... Jednu recenicu su stalno izgovarali "Power of the glove!". Ako je se neko seca, nek pomogne.:worth:

CYBERKIDZ :ok:
 
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

bedazzled.jpg

HVAAAAAAAAAALAAAAAA:D :D :D
 
Dobro vece

Da li neko zna naziv filma,prica ide ovako (koliko se secam):

Radnja se desava u periodu hladnog rata izmedju SAD i SSR-a, i kao bombe su okrenute ka SAD-u i svi Ameri su u panici..a neki klinci/tinejdzeri su otilsli u bioskop da gledaju film,kao neki "Dzinovski mrav" je u pitanju (valjda neki doktor transformise se u dzinovskog mrava :) )...i u toku gledanja bioskop pocne da se raspada (valjda zbog zemljotresa),ali se svi istripovali da ih Rusi bombarduju i tako...pa neki lik sto promovise film je obucen u kostim mrava (LOL), ali je mnogo za*eban i maltretira ove klince..

to je sve cega se secam...
 
Poslednja izmena:
Dobro vece

Da li neko zna naziv filma,prica ide ovako (koliko se secam):

Radnja se desava u periodu hladnog rata izmedju SAD i SSR-a, i kao bombe su okrenute ka SAD-u i svi Ameri su u panici..a neki klinci/tinejdzeri su otilsli u bioskop da gledaju film,kao neki "Dzinovski mrav" je u pitanju (valjda neki doktor transformise se u dzinovskog mrava :) )...i u toku gledanja bioskop pocne da se raspada (valjda zbog zemljotresa),ali se svi istripovali da ih Rusi bombarduju i tako...pa neki lik sto promovise film je obucen u kostim mrava (LOL), ali je mnogo za*eban i maltretira ove klince..

to je sve cega se secam...
Matinee (1993) http://www.imdb.com/title/tt0107529/
 
Ok, priča ide otprilike ovako.

Novinar istražujući priču nailazi na jedan podzemni kompleks koji će služiti kao sklonište. On ubrzo saznaje da će kometa udariti u Mesec, usled čega će se Mesec raspasti, a Zemljina gravitacija privući te parčiće Meseca, koji će bombardovati površinu Zemlje, a što ljudska rasa ne bi mogla da preživi. Naučnik koji gradi to sklonište je mnogo ranije upozorio javnost, ali su ga ismejali. Počinju da se dešavaju kojekakve oluje na Zemlji i naučnici ubrzo shvataju da će se to zapravo i dogoditi.........

Film je s kraja devedesetih ili tako neka 2000 -2002. maks. MISLIM da je ime filma ustvari neki niz brojeva. Help?
 
Cao svima, :D

jel neko mozda zna ime serije koja se prikayivala na FOX-u kad se pojavio kod nas. Radi se o nekom liku koji je prijatelj zivotinja i ima neko oruyje napravljeno od slonovace ili neceg slicnog. Najbolji prijatelji su mu tigar i soko i on je telepatski poveyan sa njima. Bila je oko ponoci. Izvinjavam se na jadnom opisu ali se samo toga secam. :dash:
 
Cao svima, :D

jel neko mozda zna ime serije koja se prikayivala na FOX-u kad se pojavio kod nas. Radi se o nekom liku koji je prijatelj zivotinja i ima neko oruyje napravljeno od slonovace ili neceg slicnog. Najbolji prijatelji su mu tigar i soko i on je telepatski poveyan sa njima. Bila je oko ponoci. Izvinjavam se na jadnom opisu ali se samo toga secam. :dash:

valjda King of beasts ..tako nesto
:)
 
Cao svima, :D

jel neko mozda zna ime serije koja se prikayivala na FOX-u kad se pojavio kod nas. Radi se o nekom liku koji je prijatelj zivotinja i ima neko oruyje napravljeno od slonovace ili neceg slicnog. Najbolji prijatelji su mu tigar i soko i on je telepatski poveyan sa njima. Bila je oko ponoci. Izvinjavam se na jadnom opisu ali se samo toga secam. :dash:

Da nije mozda BeastMaster? http://www.imdb.com/title/tt0215392/ Nisam gledala, ali znam da je u tom fazonu i da ide trenutno na kablovskom kanalu AXN vikendom, stalno se vrte najave...
 
Poslednja izmena:
Cao svima, :D

jel neko mozda zna ime serije koja se prikayivala na FOX-u kad se pojavio kod nas. Radi se o nekom liku koji je prijatelj zivotinja i ima neko oruyje napravljeno od slonovace ili neceg slicnog. Najbolji prijatelji su mu tigar i soko i on je telepatski poveyan sa njima. Bila je oko ponoci. Izvinjavam se na jadnom opisu ali se samo toga secam. :dash:

Cini mi se da se kod nas zvala Gospodar zveri.
 
Da li neko zna kako se zvala serija,isla je na pinku tamo 90-tih,prepodne se emitovala...radi se o nekim policajcima bile su i zenske policajke,i nosile one cudne kape :D znam da su stalno bilu u uniformama i bavili se raznim ubistvima,mislim da je serija bas isla istih godina kad i "Cuvari Plaze"...
 
Poslednja izmena:

Back
Top