Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Kako se zove film u kojem kao jedan momak odlazi da radi u decjem kampu kao cuvar i zabavljac dece a tu mu je brat od te dece, izmedju ostalih...I kao, ima nekog nafuranog kolegu koji mrzi sve osim sebe a svidja im se ista devojka...I onda taj glavni lik uci boks, kao neke fore sa cetiri novcica na ruci, a tata mu je nekad bio bokser...
 
Nasao sam kako se serija zvala - StoryTeller (1988)


206dljm.jpg
 
Ja sam gledao neku seriju na OBN-u, kao dve bliznakinje samo što je ova prva, ono,opičena a ova sušta suprotnost.. Elem,ta luda je nekada bila glumica i sada pokušava da se vrati,ali joj baš i ne uspeva.. Fino sam se smejao a sada ne mogu da se setim kako se zove....

Ova serija se verovatno zove Hope and Faith...http://www.imdb.com/title/tt0366025/
 
Jao, molim vas ljudi da mi neko kaze kako se zove ovaj film: davno je bilo, a i nisam gledala od pocetka, uglavnom jedan smotani lik sretne zgodnu djavolicu i ona mu kaze da ce mu ispuniti nzm tacno koliko zelja, ali svaki put kad nesto zamisli, ona mu za*ebe, tipa on zamisli da je ozenjen sa nekom, i ona mu ispuni da su u braku, a ta ga ne voli. Ili on zamisli da je bogat, ona mu ispuni da je bogat, ali se obogatio od dilovanja droge, pa ga juri policija....Ili on zamisli da mu je veliki polni organ, ona mu to ispuni, ali bude glup k'o cuskija.....i sve na taj fazon, da ne smaram vise...uglavnom na kraju filma bude sa devojkom koja mu se dja i bude srecan.....ako neko zna, bila bih mu zahvalna....
 
treba mi pomoc oko naziva jedne serije...Bila je prikazivana 90-ih, negde 97-98, radi se o nekim klincima koji kada stave rukavice i vizir prelaze u drugi svet i tamo se bore protiv nekih zlikovaca. Odavno vec trazim tu seriju, ali nikako ne mogu da se setim kako se zove... Jednu recenicu su stalno izgovarali "Power of the glove!". Ako je se neko seca, nek pomogne.:worth:
 
Tesko da ce neko znati al vredi pokusati

FILM, ENGLESKI (ne americki)

Nije neki poznati film, al gledao sam ga jos pre 5, 6, 7 godina na TVu, 2 puta su ga davali (ne secam se koji kanal), iz 2 je dela.
Engleski je film, radnja je u Engleskoj, srednji vek je u pitanju mislim.
Neko selo, jedna devojka zivi u siromasnoj prodici, njeni je salju na neko imanje kod nekog njenog bogatog rodjaka gde je radila kao sluzavka u nekom zamku. Taj rodjak je kasnije siluje u nekoj shumi i ona im pobegne ! Kasnije je radila na nekom drugom imanju, muzla krave, ako se dobro secam ... dolazi tu neki mladic koji se u nju zaljubljuje, i .. kasnije su oni zajedno, on je negde odvodi, kod sebe valjda, vencavaju se, al ona postaje posesivna, bolesna, ... ne secam se sta je tacno uradila al nekog je mislim ubila ... secam se da na kraju filma nju jure da je smeste u zatvor, a ona i on odlaze opet u neku napustenu kucu da se kriju. Scena na kraju - njih dvoje su kod Stone Hencha, svice zora, i ljudi dolaze po nju i odvode je (smrtna kazna je bila u pitanju).

To je sve cega se secam. Ne pamtim imena pa da probam preko Googla, ako iko zna ista il mu deluje poznato film, nek mi kaze nesto o tome, il ako neko slucajno zna koji je film u pitanju, nek obavezno javi ;)

Pozz
 
Tesko da ce neko znati al vredi pokusati

FILM, ENGLESKI (ne americki)

Nije neki poznati film, al gledao sam ga jos pre 5, 6, 7 godina na TVu, 2 puta su ga davali (ne secam se koji kanal), iz 2 je dela.
Engleski je film, radnja je u Engleskoj, srednji vek je u pitanju mislim.
Neko selo, jedna devojka zivi u siromasnoj prodici, njeni je salju na neko imanje kod nekog njenog bogatog rodjaka gde je radila kao sluzavka u nekom zamku. Taj rodjak je kasnije siluje u nekoj shumi i ona im pobegne ! Kasnije je radila na nekom drugom imanju, muzla krave, ako se dobro secam ... dolazi tu neki mladic koji se u nju zaljubljuje, i .. kasnije su oni zajedno, on je negde odvodi, kod sebe valjda, vencavaju se, al ona postaje posesivna, bolesna, ... ne secam se sta je tacno uradila al nekog je mislim ubila ... secam se da na kraju filma nju jure da je smeste u zatvor, a ona i on odlaze opet u neku napustenu kucu da se kriju. Scena na kraju - njih dvoje su kod Stone Hencha, svice zora, i ljudi dolaze po nju i odvode je (smrtna kazna je bila u pitanju).

To je sve cega se secam. Ne pamtim imena pa da probam preko Googla, ako iko zna ista il mu deluje poznato film, nek mi kaze nesto o tome, il ako neko slucajno zna koji je film u pitanju, nek obavezno javi ;)

Pozz
Mislim da pricas o nekoj od ekranizacija romana "Tess of D'Urbervilles" Tomasa Hardija... a posto je iz dva dela, verovatno je rec o ovoj, i ja se secam kad je isla: http://www.imdb.com/title/tt0126100/
Mada nije srednji nego XIX vek u pitanju, a i ni opis nije bas najtacniji na nekim mestima (na pr... nije ona bila posesivna niti je bila razlog zasto su se razisli nego njegov idiotizam i licemerje.. ali dobro.)
 
Mislim da pricas o nekoj od ekranizacija romana "Tess of D'Urbervilles" Tomasa Hardija... a posto je iz dva dela, verovatno je rec o ovoj, i ja se secam kad je isla: http://www.imdb.com/title/tt0126100/
Mada nije srednji nego XIX vek u pitanju, a i ni opis nije bas najtacniji na nekim mestima (na pr... nije ona bila posesivna niti je bila razlog zasto su se razisli nego njegov idiotizam i licemerje.. ali dobro.)

HVALAAAA :D

To je to ..
Gledao sam davno i secam ga se samo kroz maglu pa sam neke stvari verovatno pomesao ... al pogledacu opet :) Hvala
 
Pre dve godine, negde krajem leta, na Avali (nisam 100% sigurna, postoji sansa, vrlo mala, da je bio Fox) prikazivana je serija. Imala je samo 5 epizoda. Radilo se o nekim terapeutima. Glavna cura je radila na istoj klinici sa rodjenim bratom svoga muza. Ona nije imala dece jer je muz njen bio neplodan a dever, odnosno, njen kolega imao je troje dece. U svakoj epizodi dolazili su im parovi ili samci na terapiju. Secam se jedino imena neke devojke (Kodi) koja je ubijena. Posto su extra prijatelji, ovi sto nemaju dece zatraze da brat (kolega) bude donator. I tako ovo dvoje terapeuta krenu da se muvaju... :zag:I svasta tu bude.:cmok2:
Ali ne secam se bas nicega, ni njihovih imena ni imena serije.
Javljajte ako neko zna :)
 

Back
Top