Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Moze ovo da se ubaci kao lepljiva za sve one koji ne mogu da se sete imena neke serije?
U svakom slucaju, pre par godina na 2 kanalu rts-a prikazivana je mini serija o privatnom detektivu. Glumio ga je mali Japanac ili Kinez, serija je bila u crno belom ili slicno, stara serija. Kasnije ga je zamenio neki visoki glumac, skoro dva metra.
Ako neko zna, bila bih Vam zahvalna da kazete kako se zove i eventualno ostavite link gde mogu da je skinem.
Znam na koju mislis, Kinez neki je glumio, neka fora Herkula Poaroa... Bio je u crno-belom... Od svega se secam samo da je pocinjala na Č, pošto se valjda taj Kinez tako zvao... Čččč...
 
Zna li neko kako se zove 1 film?

Dzon Taker je sa tri devojke u isto vreme koje su u razlicitim drustvima i medjusobno se ne podnose. Keti, koja je ustvari i glavni lik tog filma je jedina znala za te njegove svaleracije jer je radila u jednom restoranu gde ih je on dovodio. Mada je ona bila potpuno neprimetna. Niko je nije znao, iako su isli u istu skolu. Ali, kada su devojke sve saznale, Keti im je preporucila da mu se osvete. One su pristale i pokusavale na svakave nacine da to urade, ali je on onda raskinuo sa njima i jedini preostali nacin jeste da mu slome srce. Ali kako? Nijedna vise nije sa njim. KETI! Prvo je glumila veoma odbojnu devojku dok on nije priznao pred svima da je ,,mlakonja,,. Na njegov rodjendan Keti je dosla i odlucila da sve kaze sto je i uradila. Film se zavrsio tako sto su ostali prijatelji dok je ona bila zaljubljena u Dzonovog brata.
 
E ovako...Francuska teenage serija,emitovala se na hrt1 ili hrt2,nisam sigurna.Uglavnom:radi se o par francuskih studenata,mislim da se jedan od njih zvao Stan i da je bio usvojen..i da,imao je brata,ali mu se ne mogu setiti imena..Bile su tu i neke devojke,jedna se zvala Jade a druga Alize ili nesto slicno..
Hrvati su naziv serije preveli kao ,,Zivot pred nama'',a mene zanima kako glasi originalni francuski naziv?
 
E ovako...Francuska teenage serija,emitovala se na hrt1 ili hrt2,nisam sigurna.Uglavnom:radi se o par francuskih studenata,mislim da se jedan od njih zvao Stan i da je bio usvojen..i da,imao je brata,ali mu se ne mogu setiti imena..Bile su tu i neke devojke,jedna se zvala Jade a druga Alize ili nesto slicno..
Hrvati su naziv serije preveli kao ,,Zivot pred nama'',a mene zanima kako glasi originalni francuski naziv?

La vie devant nous....sjajna serija, obozavala sam je, nedavno su je prokazivali i na tv Ultra :)
 
Da li neko zna kako se zowe owa serija...
Setjam se samo jedne epizode...kao jedna dewojka nije bila zadowoljna swojim izgledom i odlazi u neku "kliniku" koja je wishe kao neki zamak. Ali doktori i medicinske sestre ustwari ubijaju dewojke i unakaze ih josh wishe...
Znam da nisam bash dobro opisala,ali serija je bila bash dawno,chini mi se na Pinku

Da nije mozda Zona sumraka (Twighlight zone)? Nisam pratila tu seriju, odgledala sam samo jednu epizodu, i cini mi se da se bas o tome radilo...
 
Poslednji put sam ga gledala pre jedno 5-6 godina ali je i pre toga bio prikazivan i to mislim na 2 rts, mozda i na trecem. U pitanju je dugometrazni crtani film, mislim da je japanski...

:think:

Nazalost secam se samo nekih utisaka, nista konkretno. Radnja se vrtela oko nekog sela koje je bilo okruzeno drvenim zidovima. Jedan momak, mislim da ga prati neka zivuljka, dolazi u to selo i srece devojku (mislim da mu ona pomaze da se na kraju izleci). Ali mislim da su u tom selu i ostale samo zene jer su muskarci otisli da love neke svinje cinimi se, veoma besne i necim zarazene divlje svinje. Ne mogu da se setim kako, ali i decko se zarazio i imao je oziljak na podlaktici koji se vremenom sirio. Pomalo potseca, ta zaraza, kao onaj crni spajdermen. Mislim da je i selo pretrpelo neki napad nisam sigurna. Ima dosta csena u sumi kako on trci, krije se i juri nesto. Kao neka borba dobra i zla, u prirodi...

Prikazivan je u kasnim vecernjim terminima oko 11 i kasnije... Pomalo je mracan. Ako neko ima neku ideju kako se zove nek napise, ili ako se bar seca ovog filma...
 
La vie devant nous....sjajna serija, obozavala sam je, nedavno su je prokazivali i na tv Ultra :)


I ja sam je gledala,stvarno mi je bila dobra,i strasno simpa glumci :D

E,sad...moja drugarica je gledala seriju na TV Kosava pre par godina,o nekom superheroju,i on je imao neku devojku,i deo spice je bio kako on leti oko planete.
Vrlo je moguce da serija nije bila na Kosavi,posto moja drugarica ume da pomesa :P

Jel zna slucajno neko koja je to serija? :)
 
Zna li neko mozda kako se zove film : Odrzavaju se predsednicki izbori u Rusiji. Mafija je iskoristila veliku ne stabilnost u zemlji i ukrala biolosko oruzje ! To je zapravo jedna vrsta EBOLE, i 90% zarazenih tim virusom umire ! Ruska vlada kasnije unajmljuje detektiva koji je pre mnogo godina bio uspesan u svom poslu ...

Ne znam na dalje, gledao sam film samo do pola !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ima li ovde onih sa trideset i vise godina (kao ja) koji se secaju skandinavske serije o jednoj plavoj devojcici i njenom kamenu? Valjda se serija zvala Beli kamen, ali nisam sigurna. Mnogo bih zelela da se setim pravog naziva i da negde pronadjem bar insert, jer sma skoro sve zaboravila. Znam samo da je pomalo misticna i cudna, bar mi je tako delovala kao detetu. Ajde, pomagajte! :idea:

NADJENO!!!
 
Poslednja izmena:
Poslednji put sam ga gledala pre jedno 5-6 godina ali je i pre toga bio prikazivan i to mislim na 2 rts, mozda i na trecem. U pitanju je dugometrazni crtani film, mislim da je japanski...

:think:

Nazalost secam se samo nekih utisaka, nista konkretno. Radnja se vrtela oko nekog sela koje je bilo okruzeno drvenim zidovima. Jedan momak, mislim da ga prati neka zivuljka, dolazi u to selo i srece devojku (mislim da mu ona pomaze da se na kraju izleci). Ali mislim da su u tom selu i ostale samo zene jer su muskarci otisli da love neke svinje cinimi se, veoma besne i necim zarazene divlje svinje. Ne mogu da se setim kako, ali i decko se zarazio i imao je oziljak na podlaktici koji se vremenom sirio. Pomalo potseca, ta zaraza, kao onaj crni spajdermen. Mislim da je i selo pretrpelo neki napad nisam sigurna. Ima dosta csena u sumi kako on trci, krije se i juri nesto. Kao neka borba dobra i zla, u prirodi...

Prikazivan je u kasnim vecernjim terminima oko 11 i kasnije... Pomalo je mracan. Ako neko ima neku ideju kako se zove nek napise, ili ako se bar seca ovog filma...

Mislim da je naziv filma Princess Mononoke
 
I ja sam je gledala,stvarno mi je bila dobra,i strasno simpa glumci :D

E,sad...moja drugarica je gledala seriju na TV Kosava pre par godina,o nekom superheroju,i on je imao neku devojku,i deo spice je bio kako on leti oko planete.
Vrlo je moguce da serija nije bila na Kosavi,posto moja drugarica ume da pomesa :P

Jel zna slucajno neko koja je to serija? :)

To je serija my Hero, i da, prikazivala se na Kosavi :)
 
I ja sam je gledala,stvarno mi je bila dobra,i strasno simpa glumci :D

E,sad...moja drugarica je gledala seriju na TV Kosava pre par godina,o nekom superheroju,i on je imao neku devojku,i deo spice je bio kako on leti oko planete.
Vrlo je moguce da serija nije bila na Kosavi,posto moja drugarica ume da pomesa :P

Jel zna slucajno neko koja je to serija? :)

Mozda My Hero, to je BBC-jeva humoristicka serija, isla nekoliko puta na BBC prime, ne znam da li je neka od nasih stanica pustala...
 
:idea: :idea: :idea:Kako se zove serija,portugalska,isla na Rts 1,glumi Marselo i ona luda plavusa sto ga jurira celu seriju,Paola,kasnije poginula u udesu helikoptera?Moram da nadjem tu seriju.On je bio ozenjen drugom,tasta mu zamenila dete u porodilistu.Jel' zna neko?????????????????:idea::idea::idea:

poznato mi je al se ne mogu setiti, imas li jos koji podatak? Da nije mozda bila na Pinku??:think:
 
Serija je bila na Kosavi oko 2000 godine , neznam nijednog glumca to je problem, a radnja se vrti oko jedne tipicne americke cetvoroclane porodice , imaju dva muska deteta jedno ima oko 14god a drugo 16 , ovaj mladji klinac se zaljubi u komsiku malu slatku plavu,a ovaj stariji je valjda neki skejter a on se petlja sa nekom bogatasicom koja se drogirala i nalazi se u kucnom pritvoru i na rehabilitaciji zbog toga, e da i ona plavusica svira violinu valjda. Prvih nekoliko epizoda se vrte oko toga , znaci oni po skoli a njihovi roditelji imaju neke problem u braku i idu na savetovanje.E da i ovaj stariji klinac se zove Kameron ili tako nesto.
Ako neko provali o kojoj se seriji radi on je car, ne mogu bolje da objasnim jel se ne secam mnogo toga.
 

Back
Top