Sta vas najvise smara???

8) 8) 8) ovi dana me najviše smara drug samose hvali a ništa od toga nije istina.te se hvali kako je šutnuo neku devojku,te da se smuvao sa nekom devojkom,te da se neka napalila na njega....Ja lično nepodnosim takve ljude i ako mi je drug uzasno me smara!!!
 
Smara me sto po 100 puta na dan moram da objasnjavam jednoj babi preko puta kako se koristi mobilni telefon (nema fixni pa joj sin kupio mob.).I svaki put kada hoce da telefonira dolazi kod mene da joj neko pomogne a nekako uvek od svih ukucana naleti bas na mene! :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Roditelji me smaraju s vremena na vreme (tj kad je nemoguce da se *iskljucim* i ne slusam ih).
80% prof u skoli dave.
Ima ljudi u mom okruzenju koji nenormalno guse sa nekim svojim polu-do-potpuno izmisljenim pricicama. Ja to ne mogu da slusam :!:
Kad gledam nesto na TVu i krenu reklame....pa pola sata traju, nikako da se nastavi emisija.....od toga se prvo smorim, a onda polako pocinjem da ludim.
 
*Rea*:
Smara me sto po 100 puta na dan moram da objasnjavam jednoj babi preko puta kako se koristi mobilni telefon (nema fixni pa joj sin kupio mob.).I svaki put kada hoce da telefonira dolazi kod mene da joj neko pomogne a nekako uvek od svih ukucana naleti bas na mene! :evil: :evil: :evil: :evil:
Budi zlatna i pomaži baki! I ti ćeš (pojma nemaš kako brzo) biti baka. Smisli nešto drugo.
 
Peta W.:
Black_Swan:
SVE me smara...A posebno napaljena i umisljena deca,a na TV-u bukvalno skoro sve nema niceg zabavnog sve sama **
:shock: :shock: :shock:
Nemoj da se ljutis,ali mislis li da je u redu da ti nekog oslovljavas kao DETE,s obzirom na to koliko imas godina?
Neko bi isto to mogao da kaze za tebe... :roll: :wink:

Pa ne kazem ja da nisam dete...Samo sam rekla da me smaraju deca,kao ja,i mladja i starija...Uopsteno...
Ne ljutim se ja sebe i smatram detetom ali zar nemam pravo da tako oslovljavam i druge? :wink:
 

Back
Top